هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی کودک

سینک ظرفشویی کودک
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 229 بازدید

سینک ظرفشویی کودک

سینک ظرفشویی کودک دقیقا مانند یک سینک ظرفشویی واقعی کار می کند! به کمک این اسباب بازی می توانید ساعتها بازی و سرگرمی را برای کودک خود فراهم کنید. این سینک اسباب بازی مهیج دارای قطعات مختلفی است که وسایل خاله بازی آنها را فراهم می کند و با بازکردن شیرآب، آب جریان پیدا می کند و بازی بچه ها شروع میشود. این اسباب بازی کودک مناسب برای تقویت و بهبود مهارت های حرکتی دست و انگشتان که بازی با آن موجب افزایش خلاقیت در کودکان میشود. برخی از مدل های این بازی برای کار کردن به 3 باطری نیاز دارد.

اسباب بازی سینک ظرفشویی واقعی، شامل یک وسایل آشپزخانه بازی کودک است، که دارای قابلیت های ویژه ای است. در این مجموعه یک مخزن آب وجود دارد  که وسایل مانند سینک بر روی آن قرار می گیرد. آب درون مخزن 1ونیم لیتری قرار می گیرد و با ریختن آب درون سینک مجددا باز می گردد. مخاطبان اصلی این اسباب بازی کودکان سه سال به بالا به خصوص دخترها می باشند که به اسباب بازی خانه بازی علاقه دارند.

این وسیله دارای تجهیزاتی مانند:

  • ظرف و قاشق و چنگال
  • شامل میوه در هفت مدل مختلف
  •  دارای سبد آبچکان کوچک

شیر آب ماشین ظرفشویی اسباب بازی

ماشین ظرفشویی دخترانه

موتور سینک با سه باتری قلمی کار می کند؛ که باید باتری قدرتمندی باشد مانند باتری های الکالاین و یا دوراسل که قدرت خوبی دارند که با جاری شدن آب بخوبی انجام میشود. باید میزان آب به اندازه کافی باشد و کم بودن آن باعث کم شدن شدت آن میشود. البته آب نباید از حد مجاز آن نیز تجاوز کند. برای خارج شدن آب از داخل لوله باید دستگاه درست در محل خود قرار گیرد تا کامل به سینک متصل شود. باتری در محفظه ای قرار گرفته است که باید در زمان باز و بسته کردن دقت کرد که این درپوش محکم بسته شود تا آب به درون آن نفوذ نکند. زیرا این موضوع باعث خراب شدن موتور میشود. اگر به نکات گفته شده توجه نکنید دچار مشکل میشوید.

طرز استفاده از اسباب بازی دخترانه سینک ظرفشویی

ابتدا مخزن را پر از آب کنید و صفحه سینک را بر روی آن قرار دهید. درپوش پمپ آب را با پیچ گوشتی باز کرده و سه باطری را در محل خود درست قرار دهید. به قسمت مثبت و منفی پمپ توجه داشته باشید؛ اشتباه نشود و سپس درپوش را محکم و درست ببندید، شل بستن درپوش باعث نفوذ آب درون باطری شده و پمپ را خراب می کند. پمپ را در محل مناسب خود قرار دهید و با چرخاندن شیرآب ، آب از مخزن به درون لوله آب پمپاژ می کند و از درون لوله خارج میشود. لوله آب قابلیت چرخ به اطراف را دارد اما مراقب ریختن آب به بیرون از سینک باشید. آب باید به اندازه کافی درون سینک وجود داشته باشد تا مشکلی به وجود نیاید. آب خارج شده از لوله مجددا وارد مخزن میشود و به چرخه باز می گردد. پس لزومی به اضافه کردن آب به درون مخزن نیست. سعی کنید از مواد شوینده در درون سینک استفاده نکنید تا آب تمیز برای گردش باقی بماند.

مزیت های بازی با سینک ظرفشویی کودکان

سینک ظرفشویی اسباب بازی

از مزیت های این مخزن هدر نرفتن آب می باشد که با چرخش مجددا آب به چرخه باز می گردد و احتیاجی به ریختن مجدد آب درون آن نیست. کودک با این اسباب بازی از وسایل واقعی که شاید کمی خطرناک باشد دوری می کند مانند سینک ظرفشویی و مواد شیمایی ظرفشویی که می تواند ایمنی بیشتری برای کودک داشته باشد. این ست برای بازی های دسته جمعی نیز کاربرد دارد و می تواند کودکان را در کنار هم نگه دارد تا با یکدیگر بازی کنند و ظرف بشویند. همیشه داشتن یک سینک ظرفشویی در وسایل بازی کودک کم بوده است که خرید سینک ظرفشویی کودک، این کمبود را جبران می کند. وسایل زیادی برای کودکان ساخته شده است که در دسترس آنها می باشدو مانند گاز و وسایل آشپزخانه و ست آرایشی که از جمله مهم ترین اسباب بازی هایی هستند که دختران به آن علاقه دارند.

خرید و قیمت سینک ظرفشویی کودک

ما در این مقاله از سایت سیلور یراق توضیحاتی در رابطه با این اسباب بازی پرکاربرد داده ایم. بسیاری از بچه ها بازی کردن با وسایل خانه را به سرگرم شدن با اسباب بازی های خود ترجیح می دهند. اما شاید برخی از آنها خطرناک باشد و به آنها آسیب برساند. اما با خرید اسباب بازی ظرفشویی شما می توانید این اجازه را به فرزند خود بدهید تا بهتر بتواند با سینک آشپزخانه آشنا شود و کار کردن با آن را تجربه کند. این تجربه می تواند حس دلنشینی را در آنها ایجاد کند.

منبع: amazon

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید