هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل
۱۷ بهمن ۱۳۹۹ 172 بازدید

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل: در این مقاله سایت سیلور یراق، قصد داریم تا یک مقایسه کلی بین سینک ظرفشویی استیل و سینک ظرفشویی کورینی انجام بدهیم . کدام بهتر است ؟ کدام پر فروش تر است ؟ اصلا سینک کرینی چیست ؟ و از چی ساخته شده ؟ چطور میتواند جایگزین سینک آشپزخانه استیل باشد ؟ آیا سینک ظرفشویی کرینی بخرم ؟ به تمام این سوالات شما پاسخ خواهیم داد .

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل :

در ابتدا باید این را مشخص کنیم که سینک ظرفشویی گرانیتی با سینک کورینی کاملا دو چیز متفاوت هستند و اصلا هم یکی نیستند .

  • سینک ظرفشویی استیل : همه ما تا امروز سینک های استیل را دیده ایم و با آن ها کار کردیم . از قدیم ، سینک آشپزخانه استیل ، پر فروش و محبوب بوده است و بهترین کارایی را داشته . این سینک ها همیشه مقام اول رل در زمینه طول عمر و کیفیت و محبوبیت دارند . درواقع میتوان گفت که هیچکدام از رقبای جدید و قدیمی نتوانستند جای این سینک را در آشپزخانه ها بگیرند .
  • نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا ، سینک ظرفشویی استیل پرفروش ترین سینک ظرفشویی هست .
  • از نظر تنوع و شکل ظاهری ، باز هم سینک های استیل در صدر جدول قرار دارند . هزاران یا شاید میلیون ها مدل سینک ظرفشویی استیل وجود دارد و قیمت های گونان آن از ارزان و معمئلی به گران و خاص ، یکی دیگر از دلایل محبویت این سینک میباشد .
  • از نظر ماندگاری و طول عمر هم بهترین عملکرد را داند و کم ترین آسیب و طولانی ترین زمان مصرف مفید ، نخریدن این سینک ها را سخت تر میکنند .
سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل

از مزایای این سینک ها میتوان چند مورد دیگر هم اشاره کرد :

  • بدنه سینک استیل آسیب نمیبیند
  • رنگ سینک استیل تغییر نمیکند(مگر اینکه با اسید سینک خود را بشویید)
  • تنوع بسیار زیاد در هنگام انتخاب
سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل

سینک ظرفشویی کورینی :

سینک ظرفشویی کورین چیست ؟ خب ، سینک ظرفشویی کورین درواقع به صورت پیش ساخته وجود ندارد و این سینک ها به صورت سفارشی ساخته میشوند .

نحوه سفارش و استفاده از سینک ظرفشویی کورین : زمانی که برای صفحه کابینت خود ، از صفحه ی جنس کورین استفاده میکنید ، میتوانید به جای خرید و استفاده از سینک های استیل زیرکرینی یا توکار ، سفارش ساخت سینک از جنس کورین (دقیقا از جنس خود صفحه کابینت و هم رنگ آن) به صورتی که از صفحه جدا نیست و کاملا به صفحه کابینت شما چسبیده باشد ، یعنی درواقع جزیی از خود صفحه کورین شما باشد ، بدهید . درواقع فقط در این صورت است که میتوانید یک سینک ظرفشویی از جنس کرورین داشت باشید .

 

از معایب سینک ظرفشویی کرینی هر چقدر هم که بگوییم کم گفته ایم . درواقع این سینک ها مناسب استفاده به عنوان سینک ظرفشویی اصلی در آشپرخانه نیستند و بیشنتر در خانه هایی که دو آشپزخانه تمیز و کثیف دارند ، به کار رفته میشود . یک سینک ظرفشویی استیل برای استفاده و یم سینک کورینی برای زیبایی و دکور .

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل

معایب جدی سینک ظرفشویی کورین :

طول عمر کم ، در صورت استفاده دایم

امکان تغییر رنگ

امکان آسیب دیدن بدنه داخل سینک به صورت جدی

ممکن نبودن تغییر دادن آن

بدون تنوع در بازار

ضعیف بودن جنس آن ها

سینک ظرفشویی کورین بهتر است یا استیل

نتیجه گیری :

  1. خرید سینک استیل ، در مقایسه با تمام انواع سینک های ظرفشویی ایی که در بازار موجود هستند بهتر و به صرفه تر و حتی راحت تر است . با اطمینان میتوانیم سینک آشپزخانه استیل را به شما پیشنهاد دهیم . فاکتور هایی مانند : طول عمر بسیار زیاد ، تنوع در بازار ، تنوع قیمیتی ، در دسترس بودن آن ها و …. میتوانند دلایل قانع کننده ایی باشند که چرا هنوز هم این دسته از سینک های ظرفشویی بهترین ، محبوب ترین و پر فروش ترین سینک های ظرفشویی در جهان هستند .
  2. تنها در صورتی سینک کرینی میتواند برای شما مناسب باشد که شما دو آشپزخانه ، داشته باشید : یکی آشپزخانه کثیف یا مطبخ (آشپزخانه اصلی ، که تمام کار های مربوط به آشپزی ، نظافت و شستشو ها در آن صورت میگیرد ) و یک آشپزخانه تمیز (یک آشپزخانه دیگر ، که بیشتر جنبه ی دکوری دارد و درواقع هیچ کاری مانند : آشپزی یا هرگونه شستشو در آن انجام نمیشود ).
  3. سینک های کورینی ظاهر بسیار زیبایی دارند اما کارایی اصلا خوبی ندارند .

بهارین برند های سینک ظرفشویی استیل در ایران که سالهاست متخصص تولید انواع سینک استیل با کیفیت در ایران هستند ، عبارنتد از :

 

 

 

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید