هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

معایب و مزایای سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی

معایب و مزایای سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی

معایب و مزایای سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی : در این مقاله در سایت فروش اینترنتی سینک ظرفشویی سیلوریراق قصد داریم تا به بررسی کامل سینک های ساخته شده از مصنوعات پلاستیکی و سنگ مصنوعی بپردازیم . مزایا و معایب آن ها را با هم بررسی میکنیم و اطلاعات کاملی را درباره این سینک آشپزخانه در اختیار شما خواهیم گذاشت .

معایب و مزایای سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی

سینک گرانیتی مشکی یکی از انواع سینک های ساخته شده از جنس سنگ مصنوعی

معایب و مزایای سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی :

سینک های گرانیتی یا سینک های کرینی ، این دو سینک کاملا با هم متفاوت هستند اما شباهت هایی هم دارند : هردوی آن ها از جنس سنگ مصنوعی ساخته شده اند !!!!

 

منظور از سنگ مصنوعی درواقع پلاستیک هایی هستند که با اضافه شدن رنگ های مخصوص در قالب های سینک ظرفشویی و با حرارت دادن زیاد آن ها سینک هایی شبه به سینک آشپزخانه ساخته شده از سنگ واقعی ، از آن ها ساخته میشود که این روش مزایا و معایبی هم به همراه دارد :

معایب و مزایای سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی

مزایا استفاده از سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی :

سینک ظرفشویی ، یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه به و حتی از مهمترین لوازم خانه به حساب می آید . شما حتی نمیتوانید یک خانه را بدون وجود سینک ظرفشویی در آشپزخانه آن تصور کنید .

پس میدانیم که انتخاب بهترین سینک ظرفشویی متناسب با نیاز ما ، یکی از موارد خیلی مهم به حساب می آید و باید توجه زیادی به آن داشت .

از مزایای استفاده از سینک های گرانیتی یا کرین که هردو از جنس سنگ مصنوعی ساخته شده اند ، می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

  1. زیبایی و خاص بودن
  2. مدرن و بروز بودن
  3. محکم و با دوام بودن
  4. تنوع در رنگ
  5. تنوع در شکل ظاهری
  6. راحتی ست کردن این سینک ها با دیگر موارد آشپزخانه

امروزه روز سبک طراحی کابینت ها تغییر کرده و سلیقه مردم برای انتخاب طرح و سبک کابینت آشپزخانه ، به کل تغییر کرده . درواقع این سینک ها هم در طراحی های مدرن بسیار پر طرفدار و پر استفاده هستند و هم در طراحی های کلاسیک .

خیلی راحت میتوان سینک آشپزخانه سنگی را با هر مدل سبک و طرح کابینت ست کرد مانند اجاق گاز توکار ، فر توکار و هود مخفی که این ها را هم میتوان به راحتی با هر سلیقه ای وفق داد .

استفاده از سینک های گرانیتی یا کرینی روز به روز رو به افزایش است و مشتریان استیاق زیادی برای خرید و استفاده از سینک ها از خود نشان میدهند که همین مسعله هم برای آن ها مشکل ساز شده که بعد تر در باره آن ها توضیح خواهیم داد .

معایب و مزایای سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی

 

معایب استفاده از سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی :

هرچه که از مزایای استفاده از این سینک ها گفتیم ، حال نوبت به صحبت درباره معایب آن ها میشود . در باره استفاده از این سینک ها ، مشاوران سیلور یراق با سالها تجربه در زمینه فروش لوازم و تجهیزات آشپزخانه ، نظر خود را اینطور بیان کرده اند :

این سینک ها بیشتر جنبه زیابیی دارند تا کارایی !!!! بله ، ما اصلا استفاده از سینک گرانیتی یا کرینی را برای استفاده طولانی مدت و داعم به مشتریان پیشنهاد نمیکنیم .

پیشنهاد ما این است که از منزل شما دو آشپزخانه (مطبخ)(آشپزخانه مهمان) دارد ، از این سینک برای آشپزخانه تمیز استفاده کنید تا زیباتر به نظر برسد و اما سینکی که میخواهید شستشوی اصلی را در آن انجام دهید را حتما استیل انتخاب کنید . اما چرا ؟ برای شما توضیح خواهیم داد :

1-این سینک ها شبیه به سنگ ساخته شده اند اما درواقع از مواد شیمیایی و غیر طبیعی تولید میشوند و فقط مقدار کمی از پودر سنگ یا پودر گرانیت در آن ها به کار رفته است . اما این مسعله درباره همه آن ها صدق نمیکند و درواقع این سینک های مصنوعی هم انواع مختلی دارند که از نظر قیمت و کیفیت بسیار با هم متفاوت هستند و در صورت نیاز به خرید این سینک ها توصیه میشود که از مدل های ارزان ها دوری کنید .

2-اگر سینک مصنوعی ایی که خریداری میکنید کیفیت مطلوبی نداشته باشد ، به زودی رنگ خود را از دست خواهد داد و حتی نمیتوانید لکه یک چایی معمولی را از روی آن ها پاک کنید .

3-با ریختن آب داغ بر روی سینک های سنگ مصنوعی بی کیفیت ، گازی آزاد میشود که سمی است و برای سلامتی افراد ضرر دارد . چون سینک های گرانیتی یا کرینی بی کیفیت کاملا از مواد شیمیایی ساخته شده اند و این مواد به صورت مستقیم بر روی سلامت جسمی افراد تاثییر می گذارند ، پس در هنگام خرید این دسته از سینک ها بیش از پیش به کیفیت آن ها توجه کنید .

4-همچنین رنگ های استفاده شده در سینک گرانیتی و سینک کرینی بی کیفیت از جنس مواد شیمیایی میباشد که آن هم برای سلامت پوست دست و ریه میتواند مضر باشد و استفاده از آن اصلا توصیه نمی شود .

5-سینک گرانیتی ، سینک کرینی و یا هر سینکی که از جنس سنگ مصنوعی بی کیفیت باشد ، در هنگام ساخت مغز آن ها خیس و مرطوب است و معمولا بعد از نصب و بعد از یک مدت استفاده ، زمانی که خشک و محکم بشوند ، ترک برمیدارند و دچار مشکل میشوند و زیبایی و کارایی خود را از دست میدهند .

 

معایب و مزایای سینک ظرفشویی سنگ مصنوعی

 

توصیه سیلور یراق :

درکل توصیه مشاوران فروش ما در سیلور یراق به پشتوانه ده ها سال تجربه در امر فروش ، به شما مشتریان عزیز به این شرح میباشد :

اگر احساس نیاز به خرید سینک گرانیتی یا کرینی یا سنگ مصنوعی دارید ، حتما حتما باید فقط جنس با کیفیت آن را خریداری کنید که در مبلغی بین 2300،000 تومان تا 9،000،000 تومان میباشد و هرچه قیمت آن ها بیشتر میشود نشانگر کمتر بودن مواد شیمایی و بیشتر بودن پودر سنگ طبیعی در آن ها میباشد و اگر تمایل به صرف هزینه ایی در آن مقدار ندارید ، اصلا و به هیچ وجه سینک گرانیتی خریداری نکنید و حتما از سینک ظرفشویی استیل استفاده کنید ، سینک هایی از برند های شناخته شده در ایران مانند : سینک آشپزخانه استیل البرز ، سینک آشپزخانه اخوان ، سینک آشپزخانه بیمکث ، سینک آشپزخانه تاکنوگلد ، سینک آشپزخانه کن و سینک آشپزخانه آروما .

 

برای راهنمایی بیشتر برای انتخاب سینک ظرفشویی متناسب با نیاز و بودجه شما ، با مشاوران ما در سیلور یراق تماس حاصل فرمایید :

شماره تماس : 09391534101

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید