هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

رفع مشکلات مختلف لوله سینک ظرفشویی و گرفتگی

رفع مشکلات مختلف لوله سینک ظرفشویی و گرفتگی
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ 230 بازدید

رفع مشکلات مختلف لوله سینک ظرفشویی و گرفتگی : در این مقاله سیلور یراق؛ قصد داریم تا راه های رفع مشکلات و گرفتگی های سیفون سینک های آشپزخانه را معرفی کنیم . همچنین بررسی میکنیم که چه کار کنیم تا این مشکلات به رخ ندهند .

رفع مشکلات مختلف لوله سینک ظرفشویی و گرفتگی

رفع مشکلات مختلف لوله سینک ظرفشویی و گرفتگی :

گرفتگی و خراب شدن سیفون سینک ظرفشویی ، از قدیم یکی از بدترین و اعصاب خورد کن ترین مشکلاتی بوده که برای ما اتفاق می افتاد . امروزه با بالا رفتن کیفیت اجناس ، این مشکل خیلی کم رنگ تر شده است اما باز هم این مشکل گاهی سرو کله اش پیدا میشود و یک روز کامل مارا دچار مشکل میکنند .

این مشکلات عبارتند از :

  • گرفتگی لوله های سیفون و نم دادن به آشپزخانه
  • شل شدن بست های سیفون و نم دادن به کابینت
  • جمع شدن آشغال در لوله های سیفون ظرفشویی و شکسه شدن لوله ها
  • پخش بود بد حاصل از جاماندن مواد غذایی و زباله ها در سیفون سینک و عدم تخلیه درست
رفع مشکلات مختلف لوله سینک ظرفشویی و گرفتگی

راه حل :

سینک ظرفشویی آشپزخانه درواقع پر استفاده ترین وسیله در آشپزخانه به حساب می آید و ما اغلب این موضوع را نادیده میگیریم که این وسیله پر استفاده که قلب آشپزخانه به حساب می آید احتیاج به رسیدگی دارد .

بهترین کار هایی که باید انجام داد تا عمل تخلیه آب از طریق سیفون سینک ظرفشویی دچار مشکل نشود این هست که گاهی ، در مواقعی که زمان کافی را برای انجام آن داریم ، قسمت گود در انتهای سیفون را باز کنیم و مطمعن شویم که اضافه غذا یا هرگونه آشغال در آن جمع نشده باشد که بتواند در آینده برای مشکل ایجاد کند .

سپس هر ماه ، مقدار کمی اسید ضعیف مانند وایتکس داخل آبریز سینک بریزیم که اضافات و زباله هایی که ریز و چرب هستند و به بدنه داخل لوله ها چسبیده اند ، پاک شوند و بوی بد ندهند .

یکی دیگر از کار هایی که باید حتما به آن توجه کنید ، اتصالات سیفون است ، خیلی بهتر است اگر از نوار تفلون برای محکم تر شدن اتصال و آب بندی درست آن ها استفاده کنید .

نتیجه آخر :

پس با انجام همین مواردی که بالاتر توضیح دادیم . به همین راحتی میتوانید از نم دادن ، شکستن و بوی بد سیفون و اتصالات سینک ظرفشویی جلو گیری کنید .

 

رفع مشکلات مختلف لوله سینک ظرفشویی و گرفتگی
برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید