هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک های ظرفشویی سنگی و انواع طرح های مختلف آنها

سینک های ظرفشویی سنگی
۲۵ بهمن ۱۳۹۹ 337 بازدید

سینک های ظرفشویی سنگی و انواع طرح های مختلف آنها : در این مقاله قصد داریم تا درباره سینک های ظرفشویی سنگی و انواع آن صحبت کنیم . قصد داریم تا سینک های سنگی را بررسی کنیم و مزایا و معایب آن ها را باهم مرور کنیم .

سینک های ظرفشویی سنگی

سینک های ظرفشویی سنگی و انواع طرح های مختلف آنها :

اول از همه و قبل از اینکه به سراغ تعریف و بررسی سینک های ظرفشویی سنگی برویم ، باید این موضوع را بدانید که سینک های سنگی ایی که قرار است درباره آن ها صحبت کنیم کاملا با آن سینک های ظرفشویی گرانیتی مرسوم که در بازار وجود دارند تفاوت دارند و اصلا مثل هم نیستند .

پس اگر به دنبال کسب اطلاعات در باره سینک های گرانیتی هستید ، به شما توصیه میکنیم تا مقاله «سینک گرانیتی چیست؟» را در صفحه مقالات و صفحات راهنمای خرید سینک سایت سیلور یراق مطالعه کنید .

 

سینک سنگی چیست ؟

سینک های سنگی ، درواقع از از جنس سنگ 100 درصد ساخته میشوند و به صورت سفارشی طراحی و ساخته میشوند .

این سینک ها در دسته ی وسایل لوکس آشپزخانه قرار دارند و خیلی خیلی گران هستند ، حتی جابه جایی و نصب این سینک ها میتواند خیلی گرانتر از خرید یک سینک ظرفشویی معمولی و استیل باشد .

 

سینک های ظرفشویی سنگی

سینک های سنگی برای نصب احتیاج به کابینت های قدرمتند و با کیفیت دارند که بتواند وزن این سینک ها را تحمل کنید چون سینک ساخته شده از سنگ بسیار سنگین میباشد و فشار خیلی زیادی به کابینت شما وارد خواهد کرد .

پایه های کابینت شما همچنین باید مانند خود کابینت ، قوی و با کیفیت باشند اگر نه میتوانند آسیب جدی به کابینت شما وارد کنند و همچنین خسارت های مالی زیادی به بار آورند .

سینک های ظرفشویی سنگی

سینک ظرفشویی سنگی در ایران :

سینک های سنگی ظرفشویی در ایران بسیار کم فروش هستند و خیلی کم پیش می آید که سینک سنگی در منزل کسی مشاهده کنید .

همچنین شرکت هایی که این محصول را به مشتریان ارایه دهند در ایران وجود ندارند و خیلی اندک هستند .

درواقع نمایندگی برند های خارجی هستند که در ایران سینک ظرفشویی سنگی را برای مشتریان میسازند و سفارشات آن ها را قبول میکنند که هر کسی در ایران از پس هزینه های آن بر نمی آید چون خیلی گران هستند .

سینک های ظرفشویی سنگی

چطور میشود سینک ظرفشویی سنگی را نصب کرد ؟ نصب سینک سنگی چه شرایط لازم دارند ؟

نصب و استفاده از سینک های ظرفشویی سنگی ، شرایط خاصی دارند و نمیشود آن ها را بر روی هر کابینتی نصب کرد .

سینک ظرفشویی سنگی ، معمولا از جنس گرانیت اصل ، سنگ های خاص و زینتی و بسیار سنگین تولید میشوند . این سینک ها به صورت یک تکه سنگ از دل کوه یا در کارگاه سنگ بری به کارخانه فرستاده میشوند ، سپس وارد یک دستگاه خیلی بزرگ cnc میشوند .

بعد از اینکه شکل اولیه خود را در دستگاه بدست آوردند ، حال نوبت به پولیش ، سمباده و پرداخت آن میرسد که به دست متخصصان با تجربه انجام میشود .

بهد از آن مرحله آخر یا شستشوی سینک میباشد ، سپس بسته بندی شده و آماده ارسال میباشد .

ماشین های بزرگ ، با کف صاف ، خیلی با دقت آن هارا بار میزنند و دور تا دور آن ها میپوشانند ، زیرا این سینک ها شکننده هستند و ممکن است که ترک بردارند یا خط بزرگی روی آن ها ایجاد شود پس جابه جایی آن ها به این راحتی ها هم نیست .

بعد از رسیدن آن ها به محل نصب ، تیمی از افراد حرفه ایی سینک را از ماشین بیرون آورده و راهی محل نصب میشوند .

بعد از آماده سازی و چک کردن مقاومت و کیفیت کابینت مورد نظر ، سینک را بر روی آن نصب میکنند و سمباده آخر را هم بر روی آن میکشند .

حالا سینک ظرفشویی سنگی شما آماده است و میتوانید حتی تا 50 سال از آن استفاده کنید ، حتی بدون این که آسیب ببینند .

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید