هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع

جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع

جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع : در ایم مقاله قصد داریم تا جدید ترین مدل های سینک اخوان که امکان نصب و استفاده از جامایع توکار در آن ها وجود دارد را معرفی کنیم . با ما همراه باشید .

 

جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع

جامایع توکار تمام استیل

جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع

جامایع توکار با مخزن پلاستیکی

جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع

جامایع توکار تمام استیل با مخزن کوچک

 

جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع

 

تا چند سال پیش ، استفاده و یا نصب جا مایع توکار بر روی سینک های آشپزخانه ، کاری لوکس به حساب می آمد ، اما امروزه این امر عادی شده و حتی در بسیاری از موارد اجبار .

خب استفاده از سینک ظرفشویی با جامایع توکار هم مزایا ای دارد و هم معایب .

از مزایای آن میتوان این چنین گفت : نزدیک بودن و دمه دست بودن مایع ظرفشویی در هنگام شستشو بدون گرفتن و اشغال فضای روی سینک ، زیبایی بخشیدن به سطح سینک و آشپزخانه ، ظاهر مدرن و بروز و استفاده راحت .

اما معایب آن : استفاده از جا مابع توکار همیشه هم خوب نیست و گاهی ممکن است شما را دچار مشکل کند ، به خصوص در مواقعی که از جامایع هایی استفاده میکنید که خود کارخانه در داخل جعبه سینک ظرفشویی شما قرار داده . جامیع ها ای با جنس ضعیف هر ماه خراب میشوند ، یا پمپ آن ها از کار می افتد یا بعد از خالی شدند ، زمانی که مخزن را باز میکنید تا آن را پر کنید ، دیگر بسته نمیشود و شما را دچار مشکل میکند .

پیشنهاد ما :

درصورت خرید سینک ظرفشویی اخوان که امکان استفاده از جامایع توکار را دارد ، یک جامایع هم روی خود سینک در جعبه قرار دارد ، حتما یک جامایع دیگر هم جداگانه خریداری کنید چون آن جامایعی که خود شرکت اخوان داخل جعبه سینک ها قرار میدهد ، کیفیت مطلوبی ندارد و خیلی زود از کار می افتد .

 

جدید ترین مدل های همراه با جا مایع :

تمام سینک های جدیدی که اخوان تولید است ، همه و همه امکان نصب جا مایع توکار را داند .

این سینک ظرفشویی جدید به سریه 300 اخوان معروف است و جزو سینک های با کیفیت و فانتزی این شرکت به حساب می آیند .

 

جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع جدید ترین مدل های سینک اخوان با جا مایع

 

 

 

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید