هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی

بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ 57 بازدید

بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی : در این مقاله در وب سایت سیلور یراق، قصد داریم تا برند های معروف سینک ظرفشویی خارجی در ایران را معرفی کنیم و کمی هم به بررسی مزایا و معایب استفاده از سینک آشپزخانه خارجی بپردازیم و در آخر بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی از نظر مشتریان را به شما معرفی میکنیم .

بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی

بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی :

قبل از این که به معرفی بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی بپردازیم ، میخواهیم اول معروف ترین آن ها را معرفی کنیم :

مارک هایی که بالا از آن ها نام بردیم ، درحال حاضر معروف ترین مارک های سینک ظرفشویی خارجی در ایران هستند که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد .

بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی

بررسی مارک های مختلف سینک ظرفشویی خارجی :

وقتی صحبت از بهترین به میان می آید یعنی باید چندین فاکتور را در نظر بگیریم که بسیار مهم هستند :

بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی
  • سینک ظرفشویی خارجی مارک الیکا : این سینک ها بسیارر بسیار گران بوده و کمتر کسی میتواند آن ها خریداری کرده و استفاده کند . درواقع این سینک ها علاوه بر گران بودن غیر منطقی و بیش از اندازه ، حتی خدمات پس از فروش هم ندارند . اما احتمال آسیب دیدن این سینک ها نزدیک به 0 است ولی باز با این حال اگر به هر دلیلی آسیب ببینند باید آن را دور بی اندازید چون هیچکس نمیتواند کاری برای شما انجام دهد . این سینک ها از نظر ظاهری با یکسری از مدل های سینک ظرفشویی ساخت ایران تفاوت چندانی ندارند مثل سینک های برند های : سینک آشپزخانه استیل البرز ، سینک آشپزخانه اخوان ، سینک آشپزخانه بیمکث .
  • سینک ظرفشویی خارجی مارک بلانکو : این مدل سینک ها ساخت کشور آلمان هستند و جزو محصولات وارداتی به حساب می آیند . این سینک های با کیفیت ، خیلی خیلی هم گران هستند و متوسط قیمت آن ها از 20 میلیون تومان شروع میشود . بدی مارک های خارجی کسری موجودی دایمی آن هاست . بیشتر مدل ها اکثرا موجود نیستند و خدمات پس از فروش هم اصلا ندارند . البته درسته که محصول ساخت آلمان اصلا خراب نمیشود ، اما اتفاق یک بار می افتد و مانند سینک ظرفشویی الیکا ایتالیایی ، اگر سینک ظرفشویی بلانکو آلمان دچار مشکل بشود باید آن را دور بی اندازید .
  • سینک ظرفشویی خارجی مارک آروما : برند آروما یک برند قدیمی ایرانی است که در ایتالیا پایه گذاری شده و دارای محصولاتی با کیفیت بسیار مطلوب و عالی میباشد . البته درحال حاضر مرکزیت این برند در تهران میباشد و این شرکت محصولات ساخت ایران را هم به کاتالوگ خود اضافه کرده است ، اما سینک های وارداتی این شرکت از کشور ترکیه دارای کیفیت بسیار عالی هستند و از جنس استیل 304 براق ترک ساخته شده اند . تمام محصولات ماک آروما دارای خدمات پس از فروش هستند و همچنین علاوه بر آن تحت پوشش بیمه ایران میباشند و در صورت بروز هرگونه مشکلی از طرف محصولات آروما برای شما ، میتوانید از بیمه ایران خسارت دریافت کنید . قیمت سینک خارجی مارک آروما بسیار مطلوب و قیمت مناسب میباشد .
  • سینک ظرفشویی خارجی مارک تاکنوگلد : تاکنوگلد یا همان تاکنوگاز دروافع یک برند ایرانی قدیمی و معروف میباشد که محصولات متنوعی را تولید میکند مانند : هود آشپزخانه ، فرتوکار و اجاق گاز توکار . اما سینک مارک تاکنوگلد ، وارداتی میباشند و این کارخانه سینک ظرفشویی را خودش تولید نمیکند . سینک های تولیدی این کارخانه بسیار با کیفیت و عالی هستند و از جنس استیل 304 ترکیه ایی براق ساخته شده اند . اما بیشتر از همه قیمیت خیلی خوبه آن ها هست که باعث محبوبیت آن ها شده است . تنها عیب سینک ظرفشویی مارک تاکنوگلد تنوع خیلی کم آن است که فقط به 3 مدل محدود میشود .
  • سینک ظرفشویی خارجی مارک لتو : برند لتو درواقع یکی از معتبر برند های ایرانی میباشد که تمام محصولات آن وارداتی میباشند و از کشور های ترکیه ، ایتالیا و چین به ایران وارد میشوند . سینک های مارک لتو از ترکیه وارد میشوند و کیفیت خیلی بالایی در ساخت و تنوع بسیار زیادی از نظر نوع و روش نصب و ظاهر دارند . محصولات لتو دارای خدمات پس از فروش هستند و تمام سینک های این شرکت شامل گارانتی میباشند . همچنین مرکزیت این شرکت در تهران واقع شده است و تنها ببرند ایرانی است که فقط محصولات خارجی و وارداتی به فروش میرساند . سینک ظرفشویی مارک لتو قیمت های نسبتا گرانی دارند اما باز هم طرفداران آن ها کم نیست .
بهترین مارک سینک ظرفشویی خارجی

 

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید سینک آشپزخانه خارجی با مشاوران ما در سیلور یراق تماس بگیرید .

شماره تماس : 09391534101

 

 

 

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید