هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی
۱۰ فروردین ۱۴۰۰ 355 بازدید

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی : در این مقاله قصد داریم تا درباره سینک های جدیدی که به تازگی تولید میشوند و رنگ های بسیار متفاوتی دارند صحبت کنیم . آیا مد روز استفاده از سینک صورتی است ؟ آیا استفاده از سینک گرانیتی خوب است ؟ سینک های گرانیتی با رنگ های خاص چه مزایا و معایبی دارند ؟ رنگ سینک گرانیتی پاک نمیشود ؟ در این مقاله به تمام این سوالات جواب داده خواهد شد .

 

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی

 

جدید ترین مدل های سینک

سال های پیش ، سینک های ظرفشویی در ایران فقط به مدل های ساخته شده از استیل محدود میشدند . اما امروزه سینک های جدید و متنوع زیادی در بازار وجود دارند که بسیار هم با استقبال مردم روبه رو شده اند .

این جمله این سینک ها ، میتوان به سینک های گرانیتی اشاره کرد که روز به روز شاهد بیشتر شدن محبوبیت و تنوع آن ها هستیم .

یکی از دلایل محبوبیت سینک های گرانیتی تنوع ظاهری آن ها هست ، اما نه فقط شکل طاهری بلکه رنگ های آن ها هم اندازه شکل ظاهریشان بلکم بیشتر دارای تنوع هستند و تقریبا هیچ محدودیتی ندارند .

مثلا سینک گرانیتی با رنگ صورتی هم بسیار محبوب است و هم پر فروش . بیشتر کسانی که این رنگ سینک گرانیتی را خریداری میکنند ، تازه عروس های جوان هستند که تمایل بیشتری به چیدمان آشپزخانه و انتخاب وسایل خود ، طبق مد روز دنیا و اروپا دارند .

اما ما در این مقاله توضیحات کاملی از این سینک گرانیتی صورتی در اختیار شما میگذاریم .

 

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی

سینک صورتی و آشپزخانه :

در نگاه اول شاید زیاد از رنگ صورتی این سینک خوشتان نیایید اما در واقع این سینک گرانیتی صورتی ، در آشپرخانه ایی مدرن و کابینت ساخته شده از ورق mdf هایگلاس سفید براق ، آنچنان زیبا خواهد شد که از نگاه کردن آن دست برنخواهید داشت .

درواقع این سینک های ظرفشویی که جدیدا در ایران تولید میشوند ، به این شکل و این رنگ . ایده گرفته شده از سینک های تولید شده در اروپا و آمریکا میباشند و از آنجایی که کشور های اروپایی به استفاده از رنگ های روشن و شاد در وسایل خانه علاقه زیادی دارند ، این سینک ها در آن جا بسیار محبوب و پر استفاده است .

حال سینک جدید صورتی در ایران هم وجود دارد و شما میتوانید یک آشپزخانه رویایی با سبک اروپایی برای خود طراحی کنید که آشپزی ایی همراه با لذت را هر روزه تجربه کنید .

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتیجدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی

 

مزایا و معایب استفاده از سینک جدید صورتی :

به طور کلی نمیتوان گفت که استفاده از سینک گرانیتی معایب خاصی داشته باشد بلکه بهتر است اینطور بگویم که اگر از سینک گرانیتی ضعیف و بیکیفیت استفاده کنیم یا خریداری کنیم ، قطعا با مشکل مواجه میشویم .

نکته اینجاست که این جدیدترین مدل سینک ظرفشویی صورتی ، دارای دو مل کیفیتی میباشد در بازار :  مدل ارزان ، مدل گران

مدل ارزان سینک گرانیتی ، تماما از ماده شیمیایی رزین ساخته شده است و علاوه بر این که عمر بسیار کوتاهی دارد و رنگ فقط روی آن کشیده شده است ، برای سلامتی شما هم ضرر دارد و میتواند در بلند مدت سرطان زا باشد .

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی

در نقطه مقابل اما سینک گرانیتی با کیفیت جدید صورتی ، بسیار با کیفیت و با خلوص گرانیت 80 درصد ساخته میشود که رنگ صورتی در هنگام تولید به خورد گوشت و جان آن سینک میرود و رنگ ثابت و عمری ایی را به وجود می آورد

مزایای استفاده از جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی صورتی :

 

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید