هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ 361 بازدید

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد : در این مقاله قصد داریم تا چند مدل از جدید ترین سینک ظرفشویی روکار که بیشترین عمق لگن و ضخامت ورق را دارند ، به شما عزیزان معرفی کنیم .

 

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد

 

سینک های ظرفشویی روکار زمانی پر فروش ترین سینک در ایران بودند ، اما رفته رفته و با ورود سینک ظرفشویی توکار و کابینت mdf این اوضاع تغییر کرد و امروزه سینک روکار مانند قبل محبوب نیست اما هنوز طرفداران خودش را دارد .

در حال حاضر برند های زیادی نیستند که سینک ظرفشویی روکار تولید میکنند ، این مدل سینک آشپزخانه در هیچ کجای دنیا دیگر تولید نمیشود و فقط در ایران وجود دارد .

در ایران اما شرکت های بزرگی هستند که هنوز این دسته از سینک ها را تولید میکنند :

سینک ظرفشویی روکار اخوان

سینک ظرفشویی روکار استیل البرز

سینک ظرفشویی روکار کن

سینک ظرفشویی روکار نگین الماس

 

چندین سال است که مدل جدیدی از این دسته سینک های روکار وارد بازار نشده است اما 2 سال پیش برند اخوان چند مدل جدید از سینک روکار اخوان را وارد بازار کرد که همه دو لگن بودند .

سینک هایی که در این مقاله به شما معرفی می کنیم جدید ترین مدل هایی هستند که از سینک ظرفشویی روکار در بازار ایران وجود دارند . این سینک ها با ضخامت ورق 0/8 دارای عمق لگن زیاد (20 سانتی متری) میباشند .

 

مدل های جدید سینک روکار :

جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد جدیدترین مدل های سینک ظرفشویی روکار با عمق زیاد

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید