هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انواع مدل های سینک ظرفشویی جزیره ای

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ 435 بازدید

انواع مدل های سینک ظرفشویی جزیره ای : چه مدل سینک ظرفشویی بر روی کابینت جزیره نصب میشود ؟ آیا میشود در کابینت جزیره از هر نوع سینک ظرفشویی استفاده کرد ؟ سینک بر روی کابینت جزیره چه کاربردی دارد ؟

در این مقاله قصد داریم تا کاملا انواع سینک ظرفشویی مخصوص نصب و استفاده در آشپزخانه های دارای کابینت جزیره را شرح بدهیم .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جزیره ای

 

انواع مدل های سینک ظرفشویی جزیره ای

سینک ظرفشویی آشپزخانه انواع مختلفی دارد و تمام انواع آن قابل نصب در هر کجای آشپزخانه میباشند به جزء یک قسمت که آن هم کابینت جزیره میباشد .

در کابینت جزیره ، به هیچ عنوان نمیشود از سینک های روکار استفاده کرد و همچنین استفاده از سینک های توکار دولگن بزرگ هم پیشنهاد نمیشود چون ظاهر خیلی بدی را به جزیره میدهد و کارایی لازم را نخواهد داشت .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جزیره ای

 

چه نوع سینک ظرفشویی مناسب نصب و استفاده در کابینت جزیره میباشد ؟

برای این که توضیح بدهیم که چه نوع سینک ظرفشویی در کابینت جزیره مناسب میباشد اول باید درباره جنس صفحه ای که روی کابینت جزیره استفاده میشود اطلاعاتی داشته باشیم :

صفحه ای که روی کابینت جزیره قرار میگیرد ، باید از جنس کرین ، کوارتز یا سنگ طبیعی باشد لذا بهترین سینک ظرفشویی ای که میتوان در این جزیره ها از آن ها استفاده کرد ، سینک زیرکرین یا همان سینک زیر صفحه ای میباشد .

استفاده از این سینک ها اجبار نیست اما زیبایی کابینت جزیره کاملا به استفاده از سینک های زیرکرین بستگی دارد . به طوری که استفاده از سینک های توکار ، یا سینک های بزرگ ظاهر خیلی بدی را به کابینت جزیره شما میدهد .

تمام طراحان و متخصصین کابینت آشپزخانه ، در طراحی های خود سینک های زیرکرین تک لگن یا دولگن را برای استفاده و نصب در کابینت جزیره درنظر میگیرند .

 

 

سینک ظرفشویی جزیره ای چیست ؟

درواقع سینک ظرفشویی ای به نام سینک مخصوص جزیره وجود ندارد و منظور همان سینک های تک لگن یا دولگن زیرکرینی میباشد که بر روی این جزیره ها نصب میشود .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جزیره ای

سینک های زیرکرین خودشان انواع مختلفی دارند :

شما در نظر داشته باشید که بسته به نوع استفاده ایی که برای سینک ظرفشویی ای که بر روی کابینت جزیره قرار میگیرد ، نوع آن هم فرق خواهد داشت .

 

موارد استفاده از سینک نصب شده بر روی کابینت جزیره

سینک های نصب شده بر روی کابینت های جزیره ، دو نوع استفاده داند :

 

 

  • بسته به مورد استفاده شما از سینک ظرفشویی ، نوع آن هم تغییر خواهد کرد . به طور مثال زمانی که قصد داشته باشید از این سینک ظرفشویی به عنوان سینک اصلی برای آشپزخانه خود استفاده کنید ، بهتر آن است که از سینک زیرکرین دولگن لگن باکسی استفاده کنید . چون این سینک ها هم بزرگ تر هستند و فضای بیشتری در اختیار شما قرار میدهند ، هم زیبا هستند و با کیفیت و عمق لگن آن ها هم معمولا بین 22 تا 24 سانتی متر است .

 

  • اما اگر سینک دیگری در آشپزخانه خود دارید و شستشو ها را در آن انجام میدهید ، بهتر است که از سینک زیرکرین تک لگن لگن گرد استفاده کنید . این سینک ها به نسبت کوچکتر هستند و بسیار زیبا جلوه میدهند . از این رو نصب آن ها همراه با یک شیر ظرفشویی بلند بر روی کابینت جزیره ، بسیار زیبا خواهد بود و میتوانید به خاطر این که عمق لگن این سینک ها کمتر از سینک های لگن باکسی هستند ، از فضای داخل جزیره هم استفاده بیشتری ببرید و مثلا یک کشو دیگر هم به آن اضافه کنید .
انواع مدل های سینک ظرفشویی جزیره ای

 

استفاده از سینک های توکار در کابینت جزیره

استفاده از سینک های استیل توکار اصلا پیشنهاد نمیشود و به کل از پایه مشکل دارد .

سینک استیل توکار بر روی جزیره اصلا زیبا نخواهد بود بلکه از زیبایی کل آشپزخانه شما کم میکند .

اما شما میتوانید از سینک های سرامیکی یا گرانیتی توکار بر روی کابینت جزیره خود استفاده کنید .

استفاده از سینک گرانیتی تک لگن یا دولگن بدون سینی در کابینت های جزیره ، به شدت توصیه میشود .

این سینک های گرانیتی علاوه بر کیفیت بالا ، ماندگاری و قیمت مناسبی که دارند بسیار هم زیبا هستند و خیلی راحت میتوان آن ها را با صفحات کرین ، کوارتز یا سنگ طبیعی ست کرد .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جزیره ای

 

 

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید