هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای
۲۳ فروردین ۱۴۰۰ 407 بازدید

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای : آیا سینک مخصوصی برای نصب در کابینت جلوی پنجره وجود دارد ؟ آیا محدودیتی در جای نصب سینک های ظرفشویی داریم ؟ در این مقاله قصد داریم تا به باید ها و نباید های نصب ظرفشویی زیر پنجره بپردازیم .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای

 

 

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای

درواقع باید بگوییم که هیچ سینک به خصوصی برای نصب بر روی کابینت زیر پنجره وجود ندارد و شما میتوانید تمام سینک های ظرفشویی موجود در بازار در هر کجا که میخواهید نصب کنید و محدودیت ندارند .

تنها محدودیت در جایی که میخواهید سینک ظرفشویی را قرار دهید لوله های آب و تخلیه هستند که شما نمیتوانید سینک آشپزخانه خود را دور از آن ها نصب کنید .

معمولا و در بیشتر مواقع ، سینک آشپزخانه بر روی کابینتی نصب میشود که پشت و یا بالای آن دیوار قرار دارد و یک کابینت هم بالا قرار میگیرد که آبچکان (برای نگه داری ظروف بعد از شستشو) آنجا قرار دارد .

اما در مواقعی ، به اجبار یا به سلیقه خود فرد ، سینک ظرفشویی باید زیر پنجره آشپزخانه نصب بشود .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای

در این مواقع شما دیگر نمیتوانید بالای سینک آشپزخانه خود آبچکان داشته باشید و باید فکر دیگری کنید .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای

 

سینک ظرفشویی جلو پنجره ای

قرار گیری سینک ظرفشویی در جلوی پنجره ، امروزه به یک سبکی از طراحی مدرن تبدیل شده است و خیلی از خانم های خانه دار علاقه زیادی به استفاده از مدل و طرح در آشپزخانه خود پیدا کرده اند .

این مدل و این طرح مزایا و معایبی دارد : از جمله مزایای آن میتوان به زیبایی و روشنایی ای که به آشپزخانه میبخشد اشاره کرد .

از معایب آن اما میتوان نبودن آبچکان بالای سینک را مطرح کرد که البته میتوان از آبچکان های رو سینکی ، آبچک استند (پشت پنجره ایی) استفاده کرد تا مشکل تماما حل بشود .

همچنین استفاده از طراحی ، نیاز به مصرف برق و روشن کردن لامپ را تا ساعات از روز از بین میبرد و شستشوی ظروف را راحت میکند زیرا نور آفتاب نشاط بخش است و باعث آرامش میشود . اگر منظره ی جلوی پنجره شما ، کمی هم زیبا باشد (فضای سبز ، کوه ، منظره شهر از بالا) این موضوع هم خودش یک مزیت حساب میشود و ظرف شستن را برای شما لذت بخش خواهد کرد .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای

 

از چه نوع سینک ظرفشویی میتوان در جلوی پنجره استفاده کرد ؟

از تمام مدل های سینک ظرفشویی میتوان در این طراحی استفاده نمود و هیچ فرقی ندارد .

درواقع این موضوع کاملا سلیقه ایی هست اما سینک های گرانیتی به شدت در این مدل کابینت و طراحی آشپزخانه خوش میدرخشند و زیبا جلوه میکنند .

اگر به دنبال زیبایی بیشتر هستید حتما استفاده از سینک ظرفشویی گرانیتی را در این طرح های مدرن به شما پیشنهاد میکنید .

انواع مدل های سینک ظرفشویی جلو پنجره ای
برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید