هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی فانتزی روکار چه ویژگی هایی دارد ؟

سینک ظرفشویی فانتزی روکار

سینک ظرفشویی فانتزی روکار چه ویژگی هایی دارد؟ در این مقاله وب سایت سیلور یراق، قصد داریم تا درباره سینک آشپزخانه روکار صحبت کنیم و آن را از نظر کیفیت و کارایی بررسی کنیم . آیا سینک ظرفشویی روکار برای مناسب است ؟ سینک روکار فانتزی چه ویژگی هایی دارد ؟ بهترین مزایای استفاده از آن ها چیست ؟

سینک ظرفشویی فانتزی روکار

سینک ظرفشویی فانتزی روکار

سینک ظرفشویی فانتزی روکار چه ویژگی هایی دارد ؟

هر محصولی در بازار هم یکسری مزایا و هم یکسری معایب خاص خودش را دارد ، ما در این مقاله اما به ویژگی های این سینک ها میپردازیم .

بهترین ویژگی های سینک روکار فانتزی :

 • کیفیت بالا
 • شفافیت سینک استیل
 • ضخامت ورق عالی
 • لگن های عمیق
 • راحتی در استفاده
 • تنوع در شکل ظاهری
 • نصب آسان
سینک ظرفشویی فانتزی روکار

کیفیت بالا : درواقع کیفیت جنس استیل به کار رفته در این سینک های روکار فانتزی بسیار عالی و با کیفیت میباشد . ورق 304 استنلس استیل درجه 1 ایرانی در ساخت این سینک ها به کار رفته است و یک مورد مهم در باره آن ها این است که سینک های روکار فانتزی اصلا مدل خارجی ندارند و فقط در ایران تولید و هنوز استفاده میشوند .

شفافیت سینک استیل : در واقع سینک های فانتزی همه کمی براق تر هستند نسبت به سینک های معمولی و نیمه فانتزی . ورق استیلی که در ساخت این سینک ها استفاده شده است ، در هنگام تولید درکارخانه ، پرداخت و سیقل داداه میشوند و براقتر و شفاف تر از مدل های دیگر هستند . اما این براق بودن آن ها ماندگار هم هست و حداقل تا 10 سال برای شما به همین شکل خواهند بود .

ضخامت ورق عالی : سیاه شدن ، لکه شدن ، صدای شدید هنگام ریختن آب گرم یا آب پر فشار روی سینک ، ماندگاری و تمام عواملی که یک سینک خوب باید داشته باشد ، همه و همه فقط به ضخامت ورق استیل به کار رفته در سینک آشپزخانه بستگی دارند . بهترین ضخامت ورق سینک از 0/8 تا 1/2 میباشد . به این سینک هایی که دارای ضخامتی بین 0/8 تا 1/2 باشند ، سینک فانتزی گفته میشود . سینک هایی که ضخامتی کم تر از 0/8 دارند سینک های نیمه فانتزی گفته میشوند و سینک هایی که پایین تر از 0/6 ضخامت ورق آن ها باشد سینک های معمولی نامیده میشوند .

لگن های عمیق : سینک های فانتزی به خاطر ضخامت ورق بالایی که دارند ، عمق لگن های آن ها هم بیشتر است که خود این موضوع چند مزیت دارد که برای اکثرا مشتریان بسیار جذاب بوده و باعث محبوب شدن این سیک ها شده است :

 • جای گرفتن ظرف بیشتر برای شستشو
 • راحتی و آسانی در شستن ظروف
 • نپاشیدن آب بر اطراف کابینت در هنگام ظرف شستن
 • راحتی شستشوی میوه و سبزیجات
 • فراهم شدن امکان استفاده از شیظرفشویی های لوکس و یا بلند جدید
سینک ظرفشویی فانتزی روکار

سینک ظرفشویی فانتزی روکار

راحتی در استفاده : سینک آشپزخانه روکار فانتزی ، درواقع از عقب ، به دیوار پشتی کابینت میچسبد و از جلو ، تا لب لب کابینت ادامه دارد . همچنین ، پشت این سینک ها یک لبه استیل از خود سینک تا 5 سانت بالاتر روی دیوار پشت کابینت امتداد یافته است که استفاده از این سینک هارا بسیار راحت و مطلوب میکند .درواقع همین که خیالتان در هنگام شستن ظرف ها راحت باشد ، میتواند ارزشش را داشته باشد تا از این سینک ها استفاد کنید . برای نصب این سینک ها هیچ احتیاجی به وجود صفحه بر روی کابینت نیست و سینک ظرفشویی روکار فانتزی به صورت مستقیم بر روی کابینت نصب میشود .

تنوع در شکل ظاهری : از نظر شکل ظاهری و تعداد لگن این سینک ها بسیار متنوع هستند . درواقع برند های معتبری مانند استیل البرز ، اخوان ، کن ، بیمکث ، داتیس و تاکنو گلد در ایران از بزرگترین تولید کنندگان سینک روکار فانتزی میباشند . البته برند هایی که از ها نام بردیم فقط سینک روکار تولید نمیکنند ، بلکه تمام تجهیزات و لوازم آشپزخانه را تولید میکنند مانند : فر توکار ، اجاق گاز توکار صفحه ای ، هود آشپزخانه و سینک ظرفشویی . که سینک روکار فانتزی یکی از دسته تولیدات این شرکت های بزرگ میباشد .

از نظر تنوع کارایی ، سینک های روکار فانتزی به چند دسته تقسیم میشوند :

 

سینک ظرفشویی فانتزی روکار

نصب آسان : و در آخر به سراغ آخرین ویژگی استفاده از سینک ظرفشویی روکار میرویم که قابلیت نصب آسان آن است . درواقع نصب این سینک ها بسیار آسان تر از سینک های توکار میباشد . چون به صفحه و برش صفحه کابینت احتیاجی نیست و به راحتی روی کابینت نصب میشود و با چسب آکواریوم یا سیلیکون به راحتی آب بندی میشود و سپس با میخ و پیچ به بدنه کابینت محکم میشوند .

 

برای دریافت مشاوره رایگان قبل از خرید سینک ظرفشویی متناسب خود با مشاوران در سیلور یراق تماس حاصل فرمایید :

شماره تماس : 09391534101

 

 

 

 

 

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید