هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک گرانیتی چیست ؟

سینک گرانیتی

سینک گرانیتی چیست ؟ : یک سینک گرانیتی یا کامپوزیتی با دوام ، زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما می بخشد. این ماده مهندسی شده با استفاده از مخلوطی از گرد و غبار سنگ گرانیت و رزین های اکریلیک ساخته شده به شکل سینک ظرفشویی تولید می شود. سینک های کامپوزیتی یا گرانیتی متشکل از گرد و غبار کوارتز و رزین های اکریلیک از نظر ساختار شیمایی نزدیک به هم هستند و برچسب های “سنگ کامپوزیت” و “سینک گرانیت گاهی به جای یکدیگر برای توصیف هر یک از مواد استفاده می شود. گنجاندن سینک گرانیت کامپوزیتی در آشپزخانه شما دارای چندین مزیت و همچنین برخی معایب است. راهنمای خرید ما را در زیر بخوانید تا ببینید آیا سینک ظرفشویی گرانیت برای آشپزخانه شما مناسب است یا خیر .

سینک گرانیتی

سینک گرانیتی چیست ؟

 • سینک ظرفشویی گرانیتی درواقع ساخته شده از پودر گرانیت و رزین هستند . این سینک ها ظاهری دقیقا مانند خود جنس سنگ دارند ، به طوری که یه شدت شبیه به سنگ هستند اما درواقع از مقداری سنگ و مقدار بیشتری رزین ساخته میشوند .

 

 • از نظر کیفیتی این سینک ها بسیار متفاوت هستند و قیمت و کیفیت آن ها بسته به میزان پودر سنگ و رزین استفاده شده در این ساخت این سینک ها میباشد . هرچه که مقدار رزین در ساخت و تولید سینک بیشتر از پودر سنگ گرانیت باشد ، کیفیت و قیمت آن ها ضعیف تر خواهد بود همچنین طول عمر و ماندگاری رنگ این سینک ها کاهش میباید و قیمت آن ها هم ارزانتر میشود .

 

 • از طرف دیگر هرچه مقدار پودر سنگ استفاده شده در این سینک ها بیشتر از مقدار رزین( ماده شیمایی غیر طبیعی ) استفاده شده در تولید آن ها باشد ، کیفیت ، طول عمر و قیمت آن ها افزایش میابد .
سینک گرانیتی

اگر به دنبال سینک ارزان هستید ، اصلا سینک گرانیتی ارزان نخرید !!

 

 • اگر به دنبال سینک ارزان هستید و نمیخواهید برای سینک آشپزخانه هزینه کنید . اگر کیفیت اصلا برای شما اهمیت ندارد و به طول عمر سینکی که خریداری میکنید توجهی ندارید پس آن وقت سینک آشپزخانه گرانیتی ارزان و بی کیفیت بهترین گزینه برای شما خواهد بود .
 • اما اگر به کیفیت و طول عمر سینک ظرفشویی خود اهمیت میدهید ولی نمیتوانید مبلغی بین 2،200،000 تومان تا 4،000،000 تومان هزینه کنید ، پس سینک گرانیتی اصلا به شما توصیه نمیشود و بهتر است که از سینک های استیل نیمه فانتزی استفاده کنید . مطمعن باشید ، بدترین و ضعیف ترین سینک استیل ، به مراتب خیلی بهتر از سینک های گرانیتی معمولی و ارزان میباشند .

اما نگران نباشید . اگر شما به دنبال زیبایی آشپزخانه خود هستید و آشپزخانه شما مدرن و یا کلاسیک طراحی شده و شما میخواهید از سینک های گرانیتی استفاده کنید ، مدل های با کیفیت آن ها را به شما توصیه میکنیم و حال میخواهیم از مزایای آن ها بگوییم :

 

سینک گرانیتی

مزایای سینک گرانیتی درجه 1

تا الان هرچه گفتیم از معایب سینک گرانیتی بود . مشکلاتی مانند : شکستگی سینک ، از بین رفتن رنگ سطح سینک ، مضر بودن آنها برای سلامتی و به خصوص پوست و ریه . اما حال میخواهیم مزایای سینک گرانیتی خوب و با کیفیت را بازگو کنیم . این دسته از سینک گرانیتی تقریبا هیچ کدام از معایب مدل های بی کیفیت آن را ندارد و استفاده از آن ها بسیار توصیه میشود :

 • مقاومت در برابر حرارت
 • زیبایی خاص و لوکس بودن
 • راحتی استفاده
 • نظافط آسان
 • تنوع زیاد در رنگ و طرح
 • طول عمر بالا
 • ماندگاری و حفظ رنگ و شکل ظاهری به صورت بلند مدت
 • راحتی در ست کردن با آشپزخانه های مدرن و آشپزخانه های کلاسیک
سینک گرانیتی

توضیحات تکمیلی

سینک ظرفشویی های گرانیتی جایگزین بسیار جالبی برای سینک ظرفشویی های سنتی از جنس استنلس استیل میباشند .

اینها برخی از نکات برتر فروش مواد هستند:

 • تنوع: طیف گسترده ای از سبک ها ، اندازه ها ، اشکال ، پایان و گزینه های رنگ گرانیت کامپوزیت را برایاستفاده در آشپزخانه خود پیدا خواهید کرد. سفید ، سیاه و قهوه ای همچنان محبوب ترین رنگ های این مدل سینک ها هستند. به عنوان مثال ، هنگام مقایسه گزینه های سبک سینک گرانیت و سینک آشپزخانه از جنس استنلس استیل ، گزینه های بیشتری با گزینه قبلی در اختیار خواهید داشت.
 • سازگاری: یک سینک سنگ گرانیت معتبر و با کیفیت دارای تغییرات طبیعی سنگ در مواد است. یک سینک گرانیتی دارای رنگ یکنواختی در مواد است.
 • هزینه: سینک کامپوزیت گرانیتی به طور کلی هزینه کمتری نسبت به سینک گرانیت طبیعی(استفاده از سنگ گرانیتی 100 درصد بسیار گران و بسیار لوکس به حساب می آید و همچنین کابینتی که سینک سنگ اصل گرانیت بتوانید روی آن نصب بشود هم بسیار بسیار گران خواهد بود و بیشتر مختص افراد ثروتمند دنیا میباشد ) دارد.

 

سینک های گرانیتی انواع مختلی دارند :

 

که شما میتوانید هرکدام را متناسب با نیاز خود خریداری کنید .

 

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید