هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی چقدر است

کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی

کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی چقدر است؟ سینک های ظرفشویی آشپزخانه ابعاد مختلی از نظر طول و عرض و عمق لگن دارند که در این مقاله قصد داریم تا کوچکترین آن ها بررسی کنیم .

کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی

 

کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی چقدر است :

قبل از این که به سراغ آن برویم که ابعاد سینک های کوچولو را بررسی کنیم ، میخواهیم ببینیم که این سینک ها چرا اصلا وجود دارند و به چه کاری می آیند ؟

سینک های خیلی کوچک درواقع مصارف زیادی دارند که البته همه ی آن ها برای آشپزخانه نیستند .

از مصارف این سینک ها میتوان چند مورد اشاره کرد :

  • استفاده در فروشگاه ها و مغازه ها
  • استفاده در دفاتر اداری
  • استفاده در آشپزخانه های دوم
  • استفاده کافی شاپ ها یا رستوران
  • استفاده در موارد استثنا در آشپزخانه ها

گاهی اوقات پیش می آید که در آشپزخانه امکان استفاده از یک سینک بزرگ را ندارید یا اینکه ، سینک بزرگ دارید اما میخواهید یک سینک کوچک دیگر هم برای مصارف خاص در آشپزخانه خود قرار دهید و نصب کنید . در این هنگام است که این سینک ها به کمک شما میرسند و مشکل شما را حل میکنند .

شاید شما در منزل خود از دو آشپزخانه استفاده میکنید ، یکی برای پخت و پز (به اصطلاح آشپزخانه کثیف) و دیگری برای زیبایی و دکور خانه استفاده میشود و هیچ وقت آشپزی در آن انجام نمیشود . در این موارد هم معمولا از سینک های کوچک در قسمت آشپزخانه دکوری یا آشپزخانه دوم استفاده میشود که هم زیبایی دارند و هم چون استفاده زیادی از آن ها نمیشود مهم نیست که کوچک باشند .

کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی

از کوچک به کوچک ترین :

سینک آشپزخانه ااز نظر ابعاد بسیار متنوع است . اگر بخواهیم آن ها را دسته بندی کنیم ، باید بگوییم که معمول ترین سینک ظرفشویی در دنیا سینک دو لگن 120 سانتی متری است که هر ابعادی کم تر از آن سینک کوچک به حساب می آید و هر ابعادی بیشتر از آن سینک بزرگ به حساب می آید .

سینک های کوچک از نظر ابعاد طول و عرض عمق مکعب به دسته زیر تقسیم میشوند :

سینک ظرفشویی 100 سانت (دو مدل تک لگن و دو لگن) – (توکار و روکار)

سینک ظرفشویی 80 سانت (دو مدل تک لگن با سینی و دولگن بدون سینی) – (توکار و روکار)

سینک ظرفشویی 60 سانت (تنوع خیلی کم – یک لگن ذوذنقه و سینی) (توکار)

سینک ظرفشویی 46 سانت (مدل تک لگن گرد  – با جای شیر ظرفشویی و بدون جای شیر ظرفشویی) – (توکار)

سینک ظرفشویی تک لگن مستطیل با جای شیر روی سینک (در ابعاد : 50 * 43 – 50 * 52 – 50 * 65 – 50 * 77 – 50 * 39) – (توکار فقط)

ابعاد سینک های ظرفشویی کوچک را بالاتر نوشتیم . اما سینک های کوچکتر هم وجود دارند که در ادامه درباره آن ها هم صحبت خواهیم کرد .

کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی

روش نصب کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی :

سینک آشپزخانه با ابعاد خیلی کوچک ، در واقع در دو روش توکار و زیرکرینی نصب میشوند و ما سینک روکار کوچکتر از 80 سانتی متر نداریم ، نه در نمونه های ایران و نه در نمونه های خارجی .

توضیح بیشتر :

البته باید این را هم در نظر داشت که این سیمک های ظرفشویی خیلی کوچک ، برای استفاده به عنوان سینک اصلی و یا تنها سینک ظرفشویی داخل منازل مسکونی مناسب نیستند چون شما را در شستشوی قابلمه های بزرگ ، بشقاب و ماهی تابه ها دچار مشکل خواهند کرد .

از این رو بهتر از این سینک های با ابعاد خیلی کوچک فقط به عنوان سینک دوم برای مصارف خاص یا سینک تزعینی در آشپزخانه مهمان یا آشپزخانه تمیز استفاده کنید ، در منازل مسکونی .

سینک های ظرفشویی با ابعاد خیلی کوچک درواقع مدل های گرانیتی هم دارند که البته بسیار نا یاب یا کم یاب هستند و یا سفارشی ساخته میشوند . اما به خاطر استقبال کم مردم و کم فروش بودن آنها شرکت ها این ابعاد سینک را معمولا به شکل روتین تولید نمیکنند . پس سینک آشپزخانه گرانیتی با ابعاد کوچک هم دربازار وجود دارد اما کم یاب است .

همجنین شما میتوانید برای خرید کوچکترین ابعاد سینک ظرفشویی متناسب با نیاز خود از فروشگاه اینترنتی سیلور یراق دیدن فرمایید .

در هر زمان میتوانید با با مشاوران ما در سیلور یراق تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند .

برند های ایرانی که سینک آشپزخانه با ابعاد خیلی کوچک تولید میکنند :

  1. سینک آشپزخانه استیل البرز
  2. سینک آشپزخانه اخوان
  3. سینک آشپزخانه بیمکث
  4. سینک آشپزخانه کن
  5. سینک آشپزخانه نگین الماس

 

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید