هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آبگیر سینک ظرفشویی

آبگیر سینک ظرفشویی
۶ تیر ۱۴۰۰ 297 بازدید

آبگیر سینک ظرفشویی چیست؟

شاید یکی از مهم ترین مشکلات خانم های خانه دار در هنگام ظرف شستن و استفاده از سینک ظرفشویی، ریختن آب به بیرون و اطراف کابینت باشد؛ ک باعث خیس شدن لباس، فرش و یا کف آشپزخانه میشود؛ و حتی ممکن است موجب افتادن ظرف های خیس و شکستن آنها شود. با کمک آبگیر سینک دیگر با خیال آسوده از شستن ظروف و دیگر مواد غذایی می توانید لذت ببرید.

آبگیر سینک پلاستیکی از مواد پلاستیکی پلی پروپیلن و یا به اختصار pp می باشد. تمامی محصولات از مواد جدید و بهداشتی و همچنین دانه های رنگی درجه یک ساخته شده است. این وسیله برای استفاده در سینک ظرفشویی و در مجاورت مواد غذایی از تمامی استانداردهای بهداشتی بهره مند شده است. اصلی ترین دغدغه خانم های خانه دار در خرید لوازم آشپزخانه این است که حتما رنگ آن با سایر وسایل آشپزخانه هماهنگ باشد و جلوه آشپزخانه را دو چندان کند.

طراحی این وسیله به گونه ای است که توجه بسیاری از خانم ها را به خود جلب می کند. طراحی زیبا و نقش برجسته بر روی آن نمای زیبایی دارد. همچنین طراحی چشمگیر قالب آن به صورتی است که حالت یک تاج را برای سینک ظرفشویی شما نمایان می کند.

آبگیر سینک به صورتی ساخته شده است که شما به راحتی می توانید پس از خارج کردن از بسته بندی، آن را بر روی سبد سینک  ظرفشویی خود قرار دهید و علاو بر استفاده از زیبایی این محصول از بیرون ریختن آب، ظرف و مواد دیگر به خارج سینک جلوگیری کنید.

آبگیر سینک ظرفشویی چه مزیتی دارد؟

یکی از مشکلات اساسی هر خانه ای مشکل خیس شدن در قسمت سینک آشپزخانه است که همیشه خانم های ایرانی با آن درگیر هستند. این محصول جدید با طراحی زیبا، عملکرد کاربردی دارد و اکثرا از پلاستیک درجه یک می باشد که در رنگ های مختلفی ارائه میشود و هر فرد می تواند گارد محافظ متناسب با سلیقه و نیاز خود را خریداری کند. همانطور که می دانید در طول 24 ساعت شبانه روز بارها انواع ظروف و وسایل را میشوریم و آب هم در اطراف سینک و روی زمین پاشیده میشود.

یکی از معایب ریختن آب این است ک ممکن است کابینت پوشیده شود و یا حتی اگر آشپزخانه موکت شده باشد موجب خیس شدن آن میشود؛ حتی در مواقعی هم موجب سیاه شدن دیوار و رنگ آشپزخانه میشود. اما با ساخت و تولید آبگیر جلوی سینک دیگر لزومی ندارد نگران پاشیده شدن آب به اطراف باشید. البته بهتر است فراموش نکنید که در مواقعی به دلیل زیاد بودن شیرآب و یا استفاده از آبکش های مخصوص آشپزخانه با ارتفاع کم هم ممکن است آب زیادی به اطراف پاشیده شود و اگر از آبکش های پلاستیکی مخصوص سینک استفاده می کنید؛ سعی کنید مدلی را انتخاب کنید که عمق بیشتری دارد.

ویژگی های آبگیر سینک ظرفشویی

  • جلوگیری از پاشیده شدن آب به اطراف
  • مانع نفوذ آب به کابینت
  • طراحی زیبا و کاربردی
  • ساخته شده از جنس پلاستیک مقاوم و باکیفیت
  • مناسب برای لبه سینک با ضخامت بالا

خرید محافظ دور سینک ظرفشویی

آبگیر دور سینک ظرفشویی، یک محصول کاربردی و مورد نیاز برای استفاده در هر آشپزخانه ای برای عملکرد بهتر و تمیزتر می باشد. محافظ سینک در واقع دیواره ای منحنی شکل است که در بین سینک و فرد استفاده کننده قرار می گیرد و مانند یک گارد و محافظ از پاشیده شدن آب جلوگیری می کند. یکی از مهم ترین مزیت هایی که این وسیله دارد این است که از خیس شدن لباس و بروز بیماری های فیزیولوژی بدن پیشگیری می کند.

نصب آبگیر بسیار ساده است. کافی است که به لبه سینک و یا کابینت متصل و استفاده کنید. قابلیت جا به جایی به طرفین از دیگر ویژگی های این محصول می باشد که به راحتی امکان حرکت آن در برابر سینک وجود دارد.

دیوار منحنی شکل آبگیر جلوی سینک نقش مهمی در استفاده آن دارد. در دو طرف منحنی، دیواره ارتفاع نسبتا کمتری دارد که امکان حرکت دست ها به صورت آزادانه و بدون برخورد با گارد وجود دارد.

منبع: amazon

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید