هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی نگین الماس

توضیحات

سینک ظرفشویی نگین الماس: به نظر شما، مهم ترین بخش خانه شما کجاست؟ افراد خانه دار، بیشتر وقت خود را در کدام بخش خانه می گذرانند؟ بله درست حدس زدید! آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه شماست که خانم های خانه دار، برای آن اهمیت بسیار زیادی قائلند و بیشتر کار های خود را در آشپزخانه انجام می دهند. اصلا به همین دلیل است که به آشپزخانه، قلب تپنده منزل میگویند. به این خاطر که کار های زیادی در آشپزخانه انجام می شود.

زیبایی آشپزخانه نیز یکی از چیزهای دیگری است که برای خانم های خانه دار خیلی مهم است و دوست دارند که آشپزخانه خود را تا حد ممکن زیبا کنند. در آشپزخانه شما، بعد از کابینت ها که بیشتر از هر چیز دیگری به چشم می آید، سینک ظرفشویی است. سینک ظرفشویی جدا از کاربرد های فراوانی که در آشپزخانه ما دارد؛ زیبایی و جذابیت آشپزخانه شما را نیز به صورت محسوسی افزایش می دهد.
درباره برند نگین الماس
شرکت نگین الماس به عنوان یکی از تولید کنندگان کوچک کشورمان است که در چند سال گذشته، محصولات باکیفیتی را تولید کرده و آنها را در اختیار همه خریداران گذاشته. نگین الماس، محصولات خود را با نام تجاری الماس به بازار عرضه می کند و تولید کننده اختصاصی سینک های ظرفشویی است. انواع سینک های ظرفشویی معمولی، نیمه فانتزی و فانتزی با عمق 15 تا 20 سانتی متر در شرکت نگین الماس تولید می شود. نگین الماس یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه است.
قیمت سینک ظرفشویی نگین الماس
مناسب بودن قیمت یک محصول، یکی از مهم ترین و بزرگترین معیار هایی است که ما در خرید به آن اهمیت می دهیم. اگر در خرید سینک ظرفشویی نگین الماس، قیمت آن اهمیت زیادی برایتان دارد، می توانید سینک ظرفشویی نگین الماس مورد نظر خود را با قیمت مناسب در وب سایت سیلور یراق خریداری کنید و در آشپزخانه منزل خود نصب کنید.

سینک ظرفشویی نگین الماس
انواع سینک های ظرفشویی الماس
یکی از مهم ترین نکات در خرید یک سینک ظرفشویی این است که شما در میان انواع سینک ظرفشویی، کدام نوع سینک آشپزخانه را می خواهید و قصد دارید که چه نوع سینکی را خریداری کنید. سینک ها به جز متريال و ماده ای که از آن ساخته شده اند، از دو نظر دیگر به دسته های مختلف تقسیم می شوند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
تعداد لگن
یکی از مهم ترین تفاوت هایی که در میان برخی از سینک ها وجود دارد تعداد لگن هایی است که دارند. سینک های ظرفشویی از این نظر به سه دسته سینک های تک لگن، دو لگن یا سه و چند لگن تقسیم می شوند. معمولا برای آشپزخانه های کوچک یا مطبخ ها و آشپزخانه های پشتی از سینک های تک لگن استفاده می شود و پیشنهاد می کنیم که برای آشپزخانه پشتی یا دوم خود از سینک های تک لگن استفاده کنید.
ظاهر و نحوه نصب
سینک های ظرفشویی همچنین از نظر شکل ظاهری و نحوه نصب و قرارگیری در آشپزخانه به سه دسته روکار، توکار و زیرکار وجود دارند که در تصمیم گیری بسیار اهمیت دارند. برای مثال سینک های روکار معمولا ظرافت کمتری دارند، اما طرح های زیبا تری دارند. از آن طرف ظرافت کار شده در سینک های توکار و زیرکار کمی بیشتر است و بسیاری از افراد سینک های توکار یا زیرکار را ترجیح می دهند

با این تقسیم بندی های سینک های ظرفشویی به 9 دسته تقسیم می شوند که 4 دسته آن رایج تر از بقیه دسته می باشند. سینک روکار تک لگن، سینک روکار دو لگن، سینک توکار تک لگن و سینک توکار دو لگن. البته نکته مهم در انتخاب میان انواع مختلف سینک های ظرفشویی، سلیقه شما به عنوان خریدار است. شما مهم ترین عنصر هستید و باید بین انواع مختلف، سینک مورد علاقه خود را بخرید.

شما می توانید دیگر برند های سینک ظرفشویی را در سایت خرید آنلاین سینک ظرفشویی سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

1- اخوان
2- الماس
3- استیل البرز
4- آروما
5- بیمکث
6-لتو
7- داتیس
8- کن

خرید سینک ظرفشویی نگین الماس
اگر قصد خرید یک سینک ظرفشویی نگین الماس را برای منزل خود دارید، می توانید سینک مورد نظر خود را در میان سینک های نگین الماس در سیلور یراق؛ وب سایت فروش اینترنتی لوازم آشپزخانه، انتخاب کنید و آن را به صورت آنلاین، با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید و از سینک باکیفیت و شیک خود لذت ببرید.

سینک توکار نگین الماس مدل SA30
سینک زیرکورین نگین الماس مدل SA30

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

975,000تومان 877,500تومان
OFF 10%
سینک الماس کد SA10 توکار
سینک نگین الماس کد SA10 توکار

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

1,086,000تومان 977,400تومان
OFF 10%
سینک الماس کد SA12 روکار
سینک نگین الماس کد SA12 روکار

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

1,132,000تومان 1,018,800تومان
OFF 10%
سینک روکار نیمه فانتزی نگین الماس مدل SA16
سینک نگین الماس کد SA16 روکار

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

سینک توکار نیمه فانتزی نگین الماس مدل SA17
سینک نگین الماس کد SA17 توکار

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

1,470,000تومان 1,323,000تومان
OFF 10%
سینک فانتزی توکار نگین الماس مدل SA23
سینک نگین الماس کد SA23 توکار

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

1,700,000تومان 1,530,000تومان
OFF 10%
سینک معمولی روکار نگین الماس مدل SA27
سینک نگین الماس کد SA27 روکار

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

776,000تومان 698,400تومان
OFF 10%
سینک روکارنیمه فانتزی نگین الماس مدل SA07
سینک نگین الماس کد مدل SA07 روکار

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

1,066,000تومان 959,400تومان
OFF 10%
سینک روکارنیمه فانتزی نگین الماس مدل SA04
سینک نگین الماس مدل SA04 روکار

سینک ظرفشویی نگین الماسسینک ظرفشویی

1,140,000تومان 1,026,000تومان
OFF 10%