هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی روکار

توضیحات

سینک ظرفشویی روکار چیست؟

سینک ظرفشویی روکار

سینک ظرفشویی روکار از جمله سینک هایی است که فروش زیادی دارد. اما باز هم شاید برخی از مشتریان در هنگام خرید با مشاهده مدل های مختلف سردرگم شده باشند. در رابطه با اینکه از میان سینک روکار و توکار کدام برای آشپزخانه شما مناسب تر است، نمی توان نظر قطعی صادر کرد. قطعا هر فرد با توجه به معیارهای خود یکی از این دو مدل را انتخاب می کند. به همین دلیل بهتر است که شما هم قبل از خرید سینک ظرفشویی روکار، با ویژگی ها و مزایا و معایب آن آشنا شوید تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

سینک روکار، از سینک های قدیمی و متداولی است که بر روی صفحه کابینت آشپزخانه نصب میشود و لبه های آن قابل دیدن است. انتهای سینک روکار به دیوار متصل میشود و نصب آن نسبت به سینک توکار راحت تر می باشد. امروزه اکثر سینک های روکار دو لگنه می باشد.

معیارهای انتخاب بهترین سینک روکار

برای اینکه بتوانید یک محصول ایده آل برای آشپزخانه خود خریداری کنید، بهتر است بدانید که معیارهای اصلی در خرید سینک، زیبایی و عملکرد می باشد. زیبایی به ظرافتی گفته میشود که در طراحی آن به کاربرده میشود. عملکرد به میزان راحت بودن استفاده از آن گفته میشود. با توجه به اینکه کدام از این معیارها برای شما اولویت دارد، انتخاب شما شکل می گیرد. با این حساب نمی توان گفت که کدام سینک بهتر است، اما می توان با توجه به این دو فاکتور مشخص کرد که کدام گزینه برای شما مناسب تر می باشد.

انواع سینک های ظرفشویی رایج

تعداد لگن / نحوه نصب روکار توکار زیرکار
تک لگن سینک تک لگن روکار سینک تک لگن توکار سینک تک لگن زیرکار
دو لگن سینک دو لگن روکار سینک دو لگن توکار سینک دو لگن زیرکار
چند لگن سینک چند لگن روکار سینک چند لگن توکار سینک چند لگن زیرکار
کیفیت سینک ظرفشویی

کیفیت سینک ظرفشویی

ابعاد سینک ظرفشویی روکار

یکی از موضوعاتی که باید در هنگام خرید سینک روکار، باید به آن دقت داشته باشید. این است که سینکی که قصد خرید آن را دارید، باید در چه ابعاد و سایزی باشد. اما نکته جالب درمورد پاسخ به این سوال این است که شما باید در ابتدا ابعاد کابینت خود را اندازه بگیرید و سینک را بر طبق این اندازه خریداری کنید. و اما نکته دوم این است که کدام یک از سینک ها با اندازه های مختلف ب کار شما می آیند و کدام از آنها با توجه به قیمتشان برای شما کاربرد بیشتری دارند.

قیمت روز سینک ظرفشویی روکار

همانطور که می دانید قیمت یکی از معیارهای مهم برای خرید محصول است؛ که برای اکثر مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. اگر شما هم می خواهید از آخرین لیست قیمت سینک روکار مطلع شوید می توانید به سایت سیلور یراق مراجعه کنید.

انواع سینک ظرفشویی از نظر متريال

انواع سینک ظرفشویی از نظر متريال

کیفیت سینک ظرفشویی

همه ما علاقه داریم که محصولاتی را خریداری کنیم که کیفیت بالایی دارند و به واسطه کیفیت بالایشان، تا مدت ها برایمان کار کنند. یک سینک ظرفشویی باید ویژگی های پایین را داشته باشد تا بتواند به یک سینک با کیفیت بالا یا مناسب تبدیل شود.

  1. ضد ضربه(خط و خش و شکستگی): یک سینک ظرفشویی باید به نوعی باشد که حتی اگر در اثر بی دقتی، ضربه این به آن وارد شد، بتواند آن را تحمل کند، خط و خش برندارد یا حتی در صورت محکم بودن ضربه نشکند.
  2. ضد گرما: یکی از ویژگی های منفی برخی از سینک ها این است که اگر یک ماهیتابه داغ را در آن قرار دهیم ممکن است رنگ خود را از دست بدهند. یک سینک خوب باید تا حد مناسبی در مقابل گرما مقاوم باشد.
  3. ضد آلودگی: همانطور که میدانید بیشتر خانواده های ایرانی سطل فلزی در سینک خود دارند که آشغال ها را در آن می گذارند که معمولا اگر دقت کنید پس است. چه این سبد آنجا باشد و چه نباشد، این نشان دهنده مقدار زیاد آلودگی در آشپزخانه است. از آنجایی که سینک برای تمیزی و شستشو مورد استفاده قرار می گیرد، سینک ظرفشویی شما باید ضد آلودگی باشد.
  4. ضد زنگ زدگی: خوردگی یکی از مسائلی است که همه ما با آن آشنایی داریم. بسیاری از سینک های ظرفشویی فلزی هستند و این نشان می دهند که امکان زنگ زدگی وجود دارد. شما باید سینکی را برای خود انتخاب کنید که احتمال خوردگی در آن کم باشد یا کلا زنگ نزند.

نصب سینک ظرفشویی روکار

فروش سینک ظرفشویی های روکار در سایت سیلور یراق

سینک های روکار، جزو آن دسته از سینک های رایجی هستند که در بیشتر منازل و آشپزخانه ها از آن استفاده میشود. اگر شما هم قصد خرید بهترین سینک ظرفشویي روکار ارزان را دارید می توانید در فروشگاه اینترنتی سیلور یراق محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

منبع: compactappliance، diy.stackexchange

سینک اخوان 133 روکار
سینک اخوان 133 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 134 روکار
سینک اخوان کد 134 روکار

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی اخوان

سینک اخوان کد 135 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 142 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,875,600تومان 1,554,000تومان
OFF 17.1%
سینک اخوان کد 143 روکار
سینک اخوان کد 143 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,910,300تومان 1,582,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان کد 144 روکار
سینک اخوان کد 144 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,049,800تومان 1,698,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان کد 146 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,158,600تومان 1,705,294تومان
OFF 21%
سینک اخوان کد 148 روکار
سینک اخوان کد 148 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,164,100تومان 1,709,639تومان
OFF 21%
سینک اخوان کد 149 روکار
سینک اخوان کد 149 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی