هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی روکار

توضیحات

سینک ظرفشویی روکار: سینک های ظرفشویی که در در منزل خود دارید یا قصد خرید آن را دارید، یکی از مهم ترین قسمت های آشپزخانه است. شاید تا به حال به این مورد دقت نکرده باشید، اما سینک آشپزخانه شما، تاثیر بسزایی در ظاهر آشپزخانه دارد و آشپزخانه منزل شما را تا چند برابر جذاب تر می کند.

یکی از انواع سینک هاش ظرفشویی که بسیاری از افراد علاقه دارند تا آن را برای منزل خود خریداری کنند، سینک ظرفشویی روکار است. سینک های روکار روی کابینت نصب می شوند و حتی برخی از مدل های آن، روی کابینت قرار میگیرد که بسیار زیبا هستند. نصب این کابینت ها بسیار آسان است و نگهداری از آنها نیز بسیار راحت است و به همین دلایل، طرفداران زیادی در بین افراد دارند.

تفاوت های سینک های ظرفشویی روکار و توکار

سینک های ظرفشویی از نظر شکل ظاهری و روش نصب شدن به دو دسته سینک ظرفشویی روکار و سینک ظرفشویی توکار تقسیم می شوند. سینک های روکار، سینک هایی هستند که روی کابینت نصب می شوند و سینک های توکار نیز نوعی از سینک ها هستند که از داخل و درون کابینت نصب می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه این تفاوت و تفاوت های دیگر سینک های روکار و توکار را برای شما شرح می دهیم.

 • نگهداری

نگهداری از مدل سینگ ظرفشویی توکار کمی سخت تر و پیچیده تر از مدل روکار می باشد. در سینک های ظرفشویی توکار، رطوبت و قطرات آب، می توانند وارد سطح کابینت شوند و این ممکن است که کیفیت سینک و کابینت را پایین بیاورد. برای همین برای نگهداری از این نوع سینک ها باید بیشتر دقت داشته باشید و هر بار کمی بعد از استفاده از آن، آن را خشک کنید تا این اتفاق نیفتد. برای همین اگر حوصله خشک کردن مداوم سینک را ندارید، قطعا سینک های روکار برای شما بهتر هستند. شما می توانید از این نوع سینک ها تهیه کنید و از آن استفاده کنید و دیگر نگران خراب شدن سینک ظرفشویی خود نباشید.

 • تفاوت در نصب

یکی از اصلی ترین تفاوت های سینک های ظرفشویی روکار و توکار، این است که چطور نصب می شوند. برای نصب سینک های روکار، صفحه کابینت به صورت عرضی برش داده می شود، سپس لبه های سینک را روی کابینت قرار می دهند و در آخر نیز، آن را به کمک چسب آکواریوم یا نوار آب بندی دور تا دور سینک پوشیده می شود.

سینک ظرفشویی توکار به این شکل نصب می شود که در ابتدا، به کمک شابلون یا متر،صفحه کابینت طبق ابعاد سینک برش داده می‌شود. سپس سینک درون این فضا قرار داده می‌شود، به طوری که لبه‌ی آن پایین‌تر از سطح کابینت باشد. در آخر بست‌ها محکم می‌شود و آب‌بندی دور سینک انجام می‌شود.

 • زیبایی و ظاهر

سینک های توکار از نظر زیبایی و ظرافت کار، قشنگ تر از سینک های روکار هستند. سینک های ظرفشویی توکار، ظرافت و زیبایی بیشتری دارند و به حالت مدرن در آشپزخانه منزل شما نصب می شوند و بسیار زیبا هستند. البته باید دقت کنید که برخی سینک هایی ظرفشویی روکار مثل سینک های ظرفشویی سنگ مرمر را می توان روی کابینت نصب کرد که بسیار زیبا و جذاب هتسند. درواقع برخی از سینک های ظرفشویی که ظاهر بسیار زیبایی دارند و آشپزخانه را زیبا تر می کنند، در واقع سینک های ظرفشویی روکار هستند.

سینک های ظرفشویی روکار

قیمت سینک ظرفشویی روکار

امروزه، قیمت محصولاتی که خریداری می کنیم، یکی از مهم ترین معیار های خرید آنها است که همه ما به آن دقت زیادی داریم. شما می توانید انواع و اقسام سینک های ظرفشویی روکار را با قیمت مناسب و ارزان در سایت سیلور یراق خریداری کنید و در هزینه و زمان بسیار زیادی صرفه جویی کنید. شما می توانید انواع سینک را از جمله: سینک روکار، سینک توکار، سینک گرانیتی، سینک بدون سینی، سینک میوه شور و سینک تک لگن اخوان در سایت خرید آنلاین سینک اخوان سیلور یراق اقدام کنید.

شما می توانید بسیاری از برند هایی که در زمینه سینک روکار سینک طراحی می کنند و بسیار پر طرفدار هستند را در سایت خرید آنلاین سینک ظرفشویی سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

 1. 1- اخوان
 2. 2- الماس
 3. 3- استیل البرز
 4. 4- آروما
 5. 5- بیمکث
 6. 6-لتو
 7. 7- داتیس
 8. 8- کن

انواع سینک ظرفشویی روکار

انواع سینک روکار از نظر تعداد لگن

سینک های ظرفشویی از نظر تعداد لگن هایی که دارند به 3 دسته تک لگن، دو لگن و سه لگن تقسیم بندی می شوند. بیشتر سینک های ظرفشویی روکار به شکل سینک های روکار تک لگن و سینک های روکار دو لگن ساخته می شوند و شما باید بین این سه دسته یکی را برای مطبخ و آشپزخانه خود انتخاب کنید.

انتخاب سینک ظرفشویی روکار تک لگن یا دو لگن باید بر طبق معیار صورت بگیرد. معیار های شما برای انتخاب بین این دو مدل خاص سینک ظرفشویی روکار باید، فضای آشپزخانه تان، مقدار پولی که می خواهید خرج کنید و سلیقه خودتان باشد و با در نظر گرفتن تمام این معیار ها، خرید خود را انجام دهید.

انواع سینک ظرفشویی از نظر متريال

یکی دیگر از دسته بندی های مختلفی از که از سینک ها انجام می شود دسته بندی آنها از نظر متريالی است که به وسیله آن طراحی و تولید شده اند. متريال سینک های ظرفشویی روکار، یکی از مهم ترین موضوعات هستند گه در پی بردن به ویژگی های خاص یک سینک روکار، کمک می کنند. برخی از انی انواع عهبارتند از:

خرید سینک ظرفشویی روکار

اگر قصد دارید تا یک سینک ظرفشویی روکار برای منزل خود خریداری کنید، می توانید این کار را در وب سایت سیلور یراق؛ مرجع خرید اینترنتی تجهیزات آشپزخانه انجام دهید و سینک های ظرفشویی روکار را با کمترین هزینه و بیشتر کیفیت خریداری کنید و از خرید خود لذت ببرید.

روکار-هلالی-نیمه-فانتزی-مدل-302

سینک آستیاک روکار مدل 302

سینک آشپزخانه آستیاکسینک آشپزخانه

روکار-پروانه-ای-مدل-S-306

سینک آستیاک روکار مدل S 306

سینک آشپزخانه آستیاکسینک آشپزخانه

سینک روکار کد 133

سینک اخوان 133 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک روکار کد 12050-1NEW

سینک اخوان کد 12050-1NEW روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک روکار کد 12050-1NEW-S

سینک اخوان کد 12050-1NEW-S روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک روکار کد 12060-4CRB

سینک اخوان کد 12060-4CRB روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

411000تومان
سینک روکار کد 134

سینک اخوان کد 134 روکار

سینک ظرفشویی روکارسینک روکار تک لگن

2,219,200تومان 1,819,744تومان
OFF 18%
سینک روکار کد 135

سینک اخوان کد 135 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک روکار کد 142

سینک اخوان کد 142 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

1,879,700تومان 1,541,354تومان
OFF 18%