هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بهترین سینک ظرفشویی روکار

بهترین سینک ظرفشویی روکار
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 227 بازدید

بهترین سینک ظرفشویی روکار یکی از انواع این وسیله است که هر آشپزخانه ای به آن نیاز دارد. آشپزخانه یکی از فضای مهم در منزل است که باید برای خرید وسایل آن نهایت دقت را کنید. در این میان ظرفشویه ها به عنوان یکی از اجزای اصلی در این محیط محسوب می شوند. قبل از معرفی بهترین مدل سینک ظرفشویی روکار ابتدا بهتر است تا با انواع سینک ظرفشویی روکار و توکار خارجی و ایرانی آشنا شوید. پس اگر شما قصد بازسازی یا ساختن آشپزخانه خود را دارید قطعا برای خرید سینک ظرفشویی سوال های زیادی دارید که در ادامه از این مطلب سایت سیلور یراق به آن ها پاسخ می دهیم.😊

انواع سینک های ظرفشویی براساس جنس

شما با توجه به نیاز و سلیقه خود باید بهترین جنس را انتخاب کنید. به طور کلی می توان جنس های زیر را برای آن ها دانست.

استیل

جنس استیل استفاده شده برای این مدل از نوع بدون آلیاژ است تا خاصیت ضدزنگ داشته باشد. این مدل در انواع مات یا براق و ساده و ضد خش در بازار موجود است. نمونه های براق آن خیلی سریع تر پاک می شوند و لکه ای روی آن باقی نمی ماند. به دلیل فروش خوب این محصول این نوع را به عنوان بهترین سینک ظرفشویی می دانند.

گرانیتی

از جدیدترین و مدل های سینک است و دارای رنگ های سفید، مشکی، کرم، دودی، بژ و کرم می باشد. این نوع که از پلیمر ساخته شده است با نام کورین نیز شناخته می شود.  این میان بهترین مارک سینک گرانیتی خارجی را می توان برند کن دانست.

شیشه ای

سینی این مدل از نوع شیشه سکوریت نشکن است و لگن آن از استیل می باشد. از معایب سینک شیشه ای می توان به خش دار شدن آن، نشان دادن لک آب و شکستگی آن اشاره کرد.

سرامیکی

همانطور که از اسم این مدل مشخص است که از سرامیک برای ساخته شدن آن استفاده می کنند و رنگ سفید آن را یم توان با بقیه اجزای آشپزخانه به راحتی هماهنگ کرد.

سنگی

خیلی از افراد هستند که به دنبال دکوراسیون های برگرفته از اجزای طبیعت هستند. این دسته می توانند از سنگ های طبیعی مانند سنگ کوارتز برای سینک خود استفاده کنند. این مدل در انواع سنگ مرمر، سنگ صابونی و سنگ کورین در بازار موجود است.

سینک روکار

انواع سینک های ظرفشویی براساس مدل

شما با توجه به نیاز خود و فضای در نظر گرفته شده برای ظرفشویه تان باید یکی از انواع مدل های تک لگن و دو لگن را انتخاب کنید. جدای از اندازه می توان براساس مدل آن ها را به روکار، توکار و زیرکار تقسیم کرد که درباره هرکدام توضیح مختصری داده ایم.

سینک روکار

در این مدل خود محصول در کنار دیوار نصب می شود و دارای چهارچوب بوده و صفحه کابینت در جلو و پشت آن قرار نمی گیرد. می توان انواع سینک ظرفشویی روکار البرز و اخوان را به عنوان نمونه ها ایرانی و پرفروش معرفی کرد.

لگن ظرفشویی توکار

برای نصب آن باید صفحه کابیت را برش داد و از بالا بر روی چوب یا سنگ نصب می شوند. می توان انواع سینک ظرفشویی توکار خارجی برند داتیس را نام برد.

مدل زیرکار

این نوع برای اپن آشپزخانه های مناسب است که از صفحه کورین استفاده می کنند و این صفحه را برش داده و لگن را نصب می نمایند.

بهترین مدل سینک ظرفشویی روکار

شما برای اطلاع از این که بهترین مارک سینک ظرفشویی می توانید به مقاله سینک ظرفشویی چه مارکی خوبه، مراجعه کنید. به طور کلی از مارک های معروف آن می توان به استیل البرز، اخوان، کلاسیک، فرامکو و داتیس اشاره کرد.

به طور کلی مدل های روکار نیازی به برش دادن کابینت ندارد و موجب خیس شدن کابینت های اطراف نمی شود. بهترین سینک ظرفشویی روکار را می توان برندهای بیمکث، اخوان و استیل البرز دانست. که در این میان بهترین سینک ظرفشویی اخوان در مدل های 121SP، 153SP و کد 148 از مدل های پرفروش است. در ادامه می توانید عکس انواع سینک ظرفشویی روکار را مشاهده کنید.

بهترین سینک ظرفشویی اخوان

بهترین مدل سینک ظرفشویی روکار

سینک روکار ایرانی و خارجی

بهترین مارک سینک روکار

خرید و قیمت بهترین سینک ظرفشویی روکار و توکار

شاید خیل از افراد این گونه فکر می کنند که خرید ظرفشویه کار راحتی است اما شما بادی قبل از خرید این محصول به فضای آشپزخانه خود توجه کنید. بعد از این باید به عواملی چون جنس، کیفیت و قیمت سینک ظرفشویی ایتالیایی، ترکیه ای و ایرانی توجه کنید. شما برای کسب اطلاع بیشتر در مورد انواع این محصول و برای آگاهی از بهترین مدل سینک ظرفشویی روکار می توانید با کارشناسان ما در سایت سیلور یراق د ارتباط باشید.

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید