هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بهترین سینک ظرفشویی چه مارکی خوبه

۲ تیر ۱۴۰۰ 553 بازدید

بهترین سینک ظرفشویی چه مارکی خوبه: در بسیاری از فرهنگ ها، آشپزخانه را یکی از مهم ترین بخش های خانه می دانند و حتی در ایران آن را قلب تپنده خانه نیز می نامیم. این اسم به این خاطر روی آشپزخانه گذاشته شده زیرا در طول روز بار ها و بار ها از آشپزخانه برای کار های بسیار متنوعی استفاده می کنیم و زیبایی آشپزخانه نیز در زیبایی و جذابیت منزل ما تاثیر بسیار زیادی دارد.

سینک های ظرفشویی را می توان به جرئت مهم ترین قسمت آشپزخانه در بین باقی تجهیزات دانست. سینک های ظرفشویی کارایی بسیار زیادی در آشپزخانه دارند و بعد از کابینت های آشپزخانه شما، بیشترین تاثیر را در زیبایی آشپزخانه دارند. یکی از موضوعاتی که همیشه در هنگام خرید سینک ظرفشویی خوب پیش می آید این است که سینک ظرفشویی، چه مارکی خوبه؟ اما به نظر شما کدام برند سینک ظرفشویی از باقی برند ها بهتر است.

در ادامه این مطلب در وب سایت سیلور یراق، قصد داریم تا شما را با برخی از بهترین انواع برند های ایرانی و خارجی آشنا کنیم تا بتوانید آنها را بشناسید، با آنها بیشتر آشنا شوید و در هنگام انتخاب، بهترین سینک را از بهترین برند خریداری فرمایید.

 

سینک ظرفشویی چه مارکی خوبه

سینک ظرفشویی چه مارکی خوبه

سینک ظرفشویی چه مارکی خوبه

در حال حاضر انواع مختلفی سینک ظرفشویی در ایران وجود دارند که هر کدام تولید شده توسط یک برند خاص میباشند. برند های ایرانی و خارجی زیادی وجود دارند ولی در این مقاله ، مقایسه ما بین برند های ایرانی صورت میگیرد. برند هایی مانند : استیل البرز، اخوان، بیمکث، کن، نگین الماس، داتیس، تاکنوگلد و ….

سینک خوب چیه؟ یا به چه سینک ظرفشویی ای سینک خوب میگویند؟ خب سینک خوب معانی و تعابیر زیادی ندارد اما به طور کلی سینک خوب به سینکی میگویند که مشخصات ذیل را داشته باشد :

 1. ضخیم باشد
 2. عمق لگن زیاد
 3. با کیفیت باشد
 4. طول عمر بالا داشته باشد
 5. قیمتش مناسب با کیفیتش باشد

برند یا مارک خوب چیه ؟ 

مارک خوب یا برند خوب ، مبحث بسیار گسترده ای دارد که ما قصد نداریم وارد تعریفات دقیق آن بشویم اما تعریف کلی از برند یا مارک خوب را میتوان با چند مشخصه بیان کرد :

 • خدمات پس از فروش مناسب
 • تولید محصولات متنوع
 • محصولات با کیفیت
 • قیمت محصول متناسب با کیفیت و جنس ساخت محصول
معیار های خرید سینک ظرفشویی

معیار های خرید سینک ظرفشویی

اما سینک ظرفشویی مان را از چه برندی بخریم؟

در توضیحاتی که در بالا ارائه شد، متوجه شدید که یک سینک ظرفشویی خوب چه سینکی است و یک برند خوب باید چه ویژگی های داشته باشد. در ادامه قصد داریم تا با برخی از بهترین برند های سینک ظرفشویی در ایران و دیگر کشور ها را به شما معرفی کنیم تا آنها را بهتر بشناسید.

 

برند استیل البرز:

سینک های ظرفشویی استیل البرز، بیشترین تنوع ها در بین برند های مختلف را دارند. سینک های مختلفی همچون روکار، توکار، تک لگن و دو لگن در استیل البرز تولید می شوند. البته این برند در سینک های زیر کربنی تنوع کمتری دارند. تنوع قیمتی در سینک های استیل البرز نیز بسیار زیاد است و شما می توانید سینک های مختلفی از دسته سینک های متوسط تا سینک های درجه یک را با قیمت های مختلفی خریداری کنید.

کیفیت سینک های ظرفشویی استیل البرز نیز بسیار بالاست و سینک های ظرفشویی استیل البرز بسیار با کیفیت و با دوام هستند. استیل البرز از بهترین و مرغوب ترین استیل 304 در ایران برای تولید سینک های خود استفاده می کند و این کیس ها را با قیمت مناسب با کیفیت آن به مشتری می فروشند.

یکی دیگر از بهترین ویژگی های برند استیل البرز  خدمات پس از فروش بی نظیرشان است. خدمات پس از فروش استیل البرز، پاسخگو، متعهد و سریع هستند و این همان ویژگی هایی است که خدمات پس از فروش یک برند باید داشته باشد.

سینک های برند استیل البرز

سینک های برند استیل البرز

 

برند اخوان:

تنوع سینک های ظرفشویی اخوان به بیش از 500 مدل مختلف می رسد. سینک های اخوان در انواع بسیار مختلف و متنوعی تولید می شوند. سینک های روکار، توکار، تک لگن، دو لگن یا از نظر متریال سینک های ظرفشویی بسیار متنوعی همچون سینک های استیل، استیل ضد زنگ، سرامیکی و گرانیتی، سینک های گرانیتی اخوان از دسته با کیفیت ترین سینک های اخوان می باشند.

اما برند اخوان دو مشکل بسیار بزرگ دارد. سینک های اخوان در دو نوع تولید می شوند. 1- سینک های ضعیف و کم کیفیت و ارزان و 2- سینک هی با کیفیت، زیبا و گران قیمت. به همین خاطر مشتریان این برند کمی کم می شود. مشکل بزرگ دیگر برند اخوان نیز، پشتیبانی خیلی خوبی ندارد.

سینک های برند اخوان

سینک های برند اخوان

 

برند بیمکث:

سینک های ظرفشویی بیمکث، تنوع بسیار کمی دارد و تعداد سینک های مختلف آنها به 25 مدل می رسد. اما یکی از نکات بسیار مهم درباره سینک های بیمکث این است که محصولات این شرکت به شدت با کیفیت هستند و قیمت های بسیار مناسبی نیز دارند و به همین دلیل این برند یکی از محبوب ترین برند های ایرانی است.

خدمات پس از فروش بیمکث نیز یکی از بهترین ویژگی های این برند است. خدمات پساز فروش این شرکت بسیار پاسخگو و متعهد هستند.

سینک های برند بیمکث

سینک های برند بیمکث

 

برند کن:

تنوع سینک های ظرفشویی کن نیز مثل سینک ظرفشویی بیمکث کم است و به 25 مدل سینک می رسد. محصولات این شرکت همچنین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار نیستند و قیمت آنها نیز کمی بیش از اندازه ارزش سینک های ظرفشویی تولید شده شان است. البته سینک های گرانیتی کن، کیفیت قابل قبولی دارند، اما قیمت این سینک ها همچنان بالاست. خدمات پس از فروش برند کن نیز به طوری معمولی است و نه خیلی خوب است و نه خیلی افتضاح. در کل خرید سینک های ظرفشویی کن را به افراد مختلف پیشنهاد می کنیم.

سینک های برند کن

سینک های برند کن

 

برند نگین الماس:

تنوع سینک های ظرفشویی برند نگین الماس به بیشتر از 100 مدل سینک های روکار، سینک های توکار، سینک های تک لگن، سینک های دو لگن و مخصوصا زیر کربنی می رسد. کیفیت محصولات نگین الماس با کیفیت نرمال و معمولی هستند و در سطح متوسط می باشند. قیمت سینک های ظرفشویی نگین الماس نیز بسیار مناسب است و خدمات پس از فروش این برند نیز به مانند برند معمولی و ساده و حالت عادی آن می باشد.

سینک های برند نگین الماس

سینک های برند نگین الماس

 

برند داتیس:

سینک های ظرفشویی داتیس، تنوع بسیار پایینی دارند. تعداد انواع مدل های مختلف سینک های ظرفشویی داتیس، به 8 مدل می رسد. تنوع قیمتی سینک های داتیس نیز فقط در حد سینک های فانتزی و گران قیمت می باشد. اما نکات مثبت سینک های ظرفشویی داتیس در وهله اول؛ کیفیت بسیار بالا، در وهله دوم قیمت بسیار مناسب با سطح کیفیت دارد و خدمات پس از فروش عالی را نیز ارائه می دهند.

سینک های برند داتیس

سینک های برند داتیس

 

برند تاکنوگلد:

تاکنوگلد یکی از برند های ترکیه ای تولید سینک ظرفشویی است که در کل 4 مدل از سینک های ظرفشویی مخصوص خود را دارد. تنوع قیمتی آن نیز بسیار کم است و فقط سینک فانتزی وارداتی است. اما کیفیت و قیمت سینک های ظرفشویی تاکنوگلد، بسیار مناسب هستند و خدمات پس از فروش این سینک ها نیز عالی هستند.

 

سینک های برند تاکنوگلد

سینک های برند تاکنوگلد

نتیجه گیری

 • اگر به دنبال سینک ظرفشویی با کیفیت و با دوام هستید ، اما نمیخواهید خیلی هزینه کنید پس قطعا سینک آشپزخانه استیل البرز را به شما پیشنهاد میکنیم درواقع استل البرز یک برند بزرگ و یکی از بهترین مارک های سینک ظرفشویی در ایران به حساب می آید و دربین تمام محصولات سینک آشپزخانه ، مرغوب ترین جنس استیل در ساخت سینک های مارک استیل البرز به کار رفته است .
 • اگر به دنبال انتخاب میان تعداد زیادی سینک هستید ، خرید سینک مارک اخوان را به شما پیشنهاد میکینم اما نه همه ی مدل آن را ، فقط مدل های جدیدش که کیفیت مناسبی دارند ولی باز هم قیمت آن ها کمی بالاتر از سطح کیفیتشان است ، همچنین اگر سینک خیلی ارزان میخواهید برای باغ ، ویلا و … باز هم اخوان میتواند نیاز شما را بر طرف کند ، نکته مهم در خرید محصولات سینک مارک اخوان این است که حتما حتما در هنگام تحویل گرفتن سینک ، جعبه آن را باز کنید و سینک را تحویل بگیرید چون اگر سینک مشکلی داشته باشد خدمات پس از فروش آن هیچ مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت .
 • محصولات سینک آشپزخانه بیمکث اما اغلب سینک های ظرفشویی ضخیم با عمق لگن زیاد و لگن های باکسی هستند و سینک های گرانیتی آن هم بسیار با کیفیت است ، در کل اگر قصد خرید سینک باکیفیت لگن عمیق دارید ، بد نیست به محصولات بیمکث هم نگاه بی اندازید .
 • سینک های ظرفشویی داتیس اما بسیار کم فروش هستند چون مانور تبلیغاتی این شرکت بیشتر برا روی هود داتیس ، فر توکار داتیس و اجاق گاز صفحه ای بوده تا سینک ، لذا به همین خاطر فقط کسانی سینک داتیس را خریداری میکنند که میخواهند آن سینک را با دیگر محصولات داتیس که خریده اند ، ست کنند ، اما خب کیفیت آن ها خوب است و قیمت های مناسبی دارند .
 • سینک های تاکنوگلد هم بسیار هم با کیفیت هستند و هم خوش قیمت ، اما چون بیشتر تمرکز این شرکت بر روی محصولات دیگرش مانند : فر توکار تاکنوگلد ، هود آشپزخانه تاکنوگلد و اجاق صفحه ای تاکنو گلد بوده ، سینک های آن فروش کمتری دارند اما مشتری ناراضی اصلا ندارند به خصوص با توجه به این که این سینک ها کاملا وارداتی هستند (ساخت ترکیه) قیمت آن ها بسیار مناسب است .
 • و اما سینک مارک نگین الماس ، این مارک بیشتر تمرکزش بر روی سینک های متوسط با قیمت های مناسب و ارزان میباشد ، اگر احتیاج به یک سینک متوسط دارید که زیاد گران نباشد و در همان حال کیفیت قابل قبولی هم داشته باشد نگین الماس بهترین گزینه هست .
 • استفاده از سینک های ظرفشویی کن را اصلا پیشنهاد نمیکنیم ، به خصوص سینک های گرانیتی این شرکت که فوق العاده بی کیفیت و بی دلیل گران هستند

 

حرف آخر

امیدواریم که با استفاده از مطالبی که گفته شد خودتان بتوانید به سوال ‘ سینک ظرفشویی چه مارکی خوبه ؟ ‘ پاسخ بدهید. اما در هر زمان میتوانید با شماره گیری 0939153401 با مشاوران ما در سیلور یراق تماس بگیرید تا شمار را راهنمایی کنند.

با تشکر – فروشگاه بزرگ اینترنتی سیلور یراق

 

منبع: آمازونویکی پدیاکاتومای بی پی سوپلایسانی مگکیچن کپرز

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید