هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی معمولی

توضیحات

سیک ظرفشویی معمولی: آشپزخانه قلب تپنده خانه است و یکی از مهم ترین بخش های منازل به حساب می آید. به این دلیل که معمولا 70 تا 80 درصد از زمان افراد خانه دار، در آشپزخانه می گذرد و کار های بسیاری از قبیل آشپزی، شستن ظرفها، لباس ها و بسیاری از کار های دیگر در آشپزخانه و توسط تجهیزات مختلفی اتفاق می افتد و صورت می گیرد. به این خاطر است که آشپزخانه را مهم ترین بخش منزل می دانند.

معمولا وقتی وارد خانه شخص دیگری نیز می شویم، معمولا اولین چیزی که به آن توجه می کنیم، آشپزخانه آن است. برای خانم های خانه دار نیز زیبا و شیک بودن آشپزخانه اهمیت بسیار زیادی دارد. اما به نظر شما، کدام یک از تجهیزات آشپزخانه تاثیر بیشتری در زیبایی آن دارد؟

یکی از تجهیزات آشپزخانه که در زیبایی آشپزخانه شما بسیار تاثیر گذار است و کاربرد های زیادی نیز دارد، سینک ظرفشویی است. سینک های ظرفشویی بسیار مختلفی وجود دارد که می توانید به واسطه آنها، آشپزخانه خود را زیبا تر کنید. سینک های ظرفشویی معمولی نیز، یکی از انواع ساده سینک های ظرفشویی هستند که به مدل روکار روی کابینت منزل شما نصب می شوند و به خاطر مناسب بودن قیمتشان، خریداران زیادی دارند.

قیمت سینک ظرفشویی معمولی

امروزه یکی از معیار های جهانی در خرید لوازم، محصولات یا اجناس مختلف، قیمت مناسب آن است. در ایران هم از آنجایی که وضعیت اقتصادی وضع ثابتی ندارد و قیمت خرید یک محصول، به یکی از مهم ترین معیار های خرید تبدیل شده است.

اگر قصد خرید یک سینک ظرفشویی ارزان و اقتصادی را دارید، سینک های ظرفشویی معمولی می توانند بهترین انتخاب شما باشند. شما می توانید انواع سینک های ظرفشویی معمولی را در وب سایت سیلور یراق پیدا کنید، با هم دیگر مقایسه کنید و بهترین مورد را برای خود خریداری کنید.

سینک ظرفشویی معمولی

نکات مهم درباره سینک های ظرفشویی معمولی

1 – زیبایی در سادگی است!

یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید سینک ظرفشویی معمولی به آن دقت داشته باشید این است که معمولی بودنیک سینک، نشان بر زیبا نبودن یا زشت بودن آن نیست. سینک های ظرفشویی معمولی، با طرح های ساده و زیبا طراحی می شوند و کارکرد مناسبی دارند تا اشخاصی که نمی توانند برای سینک منزلشان خیلی هزینه کنند، بتوانند از این سینک ها استفاده کنند.

2 – معمولی به معنی بی کیفیت بودن نیست!

نکته دوم در خرید سینک ظرفشویی معمولی اینکه معمولی بودن یک سینک، به این معنی نیست که این سینک، بی کیفیت می باشد. سینک های ظرفشویی معمولی در عین ساده بودن، با کیفیت بالا طراحی و تولید می شوند و ساده و معمولی بودن آنها روی کیفیت، کاربرد و کارکرد آنها تاثیری ندارد و این سینک ها را نیز مانند بقیه نمونه های سینک ظرفشویی، با کیفیت بالا می سازند. فقط نکته ای که وجود دارد این است که در مراقبت از آنها باید دقت بیشتری به خرج داد.

3 – با بهترین قیمت خرید کنید!

نکته مثبتی که بسیاری از خریداران به دلیل آن رو به خرید سینک های ظرفشویی معمولی می کنند قیمت مناسب آنهاست. تصور کنید منزل شما یک آشپزخانه و یک مطبخ یا آشپزخانه پشتی دارد و قصد دارید برای هر دو آنها سینک بخرید. می توانید سینک آشپزخانه را یک سینک تزئینی زیبا بخرید و برای سینک مطبخ را برای اقتصادی تر شدن خرید خود، یک سینک ظرفشویی ساده بخرید تا اینطور پول کمتری خرج کرده باشید. شما می توانید انواع سینک ها را همچون: سینک روکار، سینک توکار، سینک گرانیتی، سینک بدون سینی و  سینک میوه شور در سایت سیلور یراق می توانید تهیه کنید.

شما می توانید دیگر برند های سینک ظرفشویی را در سایت سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

  1. 1- اخوان
  2. 2- الماس
  3. 3- استیل البرز
  4. 4- آروما
  5. 5- بیمکث
  6. 6-لتو
  7. 7- داتیس
  8. 8- کن

خرید سینک ظرفشویی معمولی

اگر قصد خرید یک سینک ظرفشویی معمولی دارید و می خواهید یک خرید خوب و اقتصادی داشته باشید، می توانید سینک ظرفشویی مورد نظر خود را در وب سایت سیلور یراق، به صورت اینترنتی خریداری کنید و با این کار در هزینه و زمان بسیار زیادی صرفه جویی کنید.

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 207

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 207

سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 208

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 208

سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 209

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 209

سینک آشپزخانه دیموندسینک آشپزخانه

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 210

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 210

سینک آشپزخانه دیموندسینک آشپزخانه

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 211

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 211

سینک آشپزخانه دیموندسینک آشپزخانه

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 214

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 214

سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 225

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 225

سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 227

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 227

سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 230

سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 230

سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی توکار