هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک دو لگن بدون سینی

توضیحات

سینک دو لگن بدون سینی: آشپزخانه شما، یکی از مهمترین بخش های خانه است که بیشتر کار های خانم های خانه دار، در این بخش انجام می شود و با دستگاه ها و تجهیزات زیادی مثل اجاق، سینک ظرفشویی، هود آشپزخانه، ماشین های لباسشویی و ظرفشویی و انواع و اقسام دستگاه ها کار می کنند و بیشتر وقتشان را در آشپزخانه می گذرانند.

سینک ظرفشویی آشپزخانه شما، یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است که روزانه به تعداد زیاد از آن استفاده می کنیم و کاربرد های زیادی در آشپزخانه ما دارد. سینک آشپزخانه شما همچنین تاثیر بسزایی در زیبایی آشپزخانه شما نیز دارد و شما میتوانید به وسیله یک سینک ظرفشویی زیبا، آشپزخانه خود را به شدت زیبا تر کنید.

سینک های بدون سینی

معمولا سینک های ظرفشویی یک سینی در کنار خود برای قرار دادن، چیز های مختلف مثل ظروف شسته شده، دستکش ها یا چیز های دیگر را روی آن قرار می دهیم. اما برخی از انواع سینک وجود دارند که به طور بدون سینی طراحی و تولید می شوند. این نوع سینک ها، سینک های بسیار شیک و زیبایی هستند که ممکن است که کاربرد سینی را از دست داده باشند، اما به دلیل کوچک تر بودن، کابینت بیشتری در اختیار شما می گذارند و این کمک می کند تا بتوانید استفاده بیشتری از کابینت خود داشته باشید.

یک نکته دیگر درباره سینک های بدون سینی این است که معمولا سینک های شیک و زیبا مانند سینک های سنگ مرمر، برنجی، یا مسی معمولا به شکل بدون سینی طراحی و تولید می شوند که طرفداران بسیار زیادی دارند. البته بیشتر سینک های بدون سینی به طور تک لگن طراحی می شوند، اما سینک دو لگن بدون سینی یکی از محبوب ترین انواع سینک های ظرفشویی می باشند.

قیمت سینک دو لگن بدون سینی

یکی از ثابت ترین معیار های خرید در تمامی نقاط جهان، مناسب بودن قیمت محصول است که قصد خرید آن را دارند. قیمت سینک دو لگن بدون سینی یکی از مناسب ترین قیمت ها در میان سینک های ظرفشویی است و شما میتوانید با یک قیمت بسیار مناسب صاحب یک سینک دو لگن بدون سینی شوید. شما می توانید سینک دو لگن بدون سینی را در وب سایت سیلوور یراق، با مناسب ترین قیمت، برای منزل خود خریداری کنید.

سینک دو لگن بدون سینی

سینک های آشپزخانه دو لگن بدون سینی

انواع سینک دولگنه بدون سینی

سینک های دولگنه بدون سینی نیز مانند تمامی سینک ها به دو دسته توکار و روکار تقسیم می شوند.

  1. 1: سینک های روکار به این شکل هستند که روی کابینت سوار شده یا نصب می شوند و لوله کشی در پایین آنها انجام می شود و زیبایی های بصری آن بسیار به چشم می آید. نگهداری از این نوع سینک ها راحت تر است و نصب آن نیز خیلی راحت تر است.
  2. 2: سینک های توکار اما باید در داخل کابینت شما نصب شوند. به این شکل که کابینت را می برند و سینک را در داخل کابینت کار می گذارند و لوله ها در پشت آنها قرار می گیرد و لایه درونی آنها، فقط یک روکش از چدن، آلومینیوم یا فلزات دیگر دارد. نگهداری از این سینکها کمی سخت است و شما باید پس از هر استفاده آنها را با دستمال خشک کنید، اما زیبایی این سینک و ظرافت شان، غیر قابل توصیف است و بسیار زیبا هستند. در ادامه قصد داریم تا با چند متريال خاص برای سینک های ظرفشویی بدون سینی آشنا شویم.

متريال های مختلف برای سینک های بدون سینی

استیل ضد زنگ

بیشتر سینک های بدون سینی را از متريال استیل یا استیل ض زنگ درست می کنند. استیل ضد زنگ به دلیل به صرفه بودن یکی از محبوب ترین متريال ها برای تولید و حتی خرید سینک ظرفشویی است و درصد بالایی از سینک های دو لگن بدون سینی، از این متريال تولید می شوند.

سنگ مرمر

سینک هایی که از سنگ مرمر درست می شوند نیز معمولا به طور بدون سینی طراحی می شوند اما معمولا به جای دو لگن، تک لگن می باشند. اما شما می توانید سینک دو لگن بدون سینی از جنس سنگ مرمر نیز پیدا کنید.

برنجی یا مسی

نوعی بسیار خاص و جذاب که همه را جذب خود می کند، سینک های آشپزخانه برنجی یا مسی هستند که سینک های بسیار زیبا و محبوبی هستند و این نوع سینک ها نیز در بیشتر مواقع به مانند سینک های مرمر، به صورت تک لگن طراحی می شوند.

گرانیتی

سینک های گرانیتی نیز انواع مختلفی مانند سینک ظرفشویی سفید یا انواع دیگر دارند که از پرطرفدار ترین انواع سینک در ایران هستند. سینک های ظرفشویی گرانیتی نیز به طور دو لگن بدون سیتی طراحی می شوند و بسیار زیبا و جذاب نیز هستند.

شما می توانید دیگر برند های سینک ظرفشویی را در سایت سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

  1. اخوان
  2. الماس
  3. استیل البرز
  4. آروما
  5. بیمکث
  6. لتو
  7. داتیس
  8. کن

خرید سینک دو لگن بدون سینی

سینک های دو لگن بدون سینی یکی از پرطرفدار ترین و دست داشتنی ترین انواع سینک ظرفشویی است که امروز افراد زیادی از مدل سینک های بدون سینی را برای خود خریداری می کنند. شما می توانید انواع سینک دو لگن بدون سینی را در سیلور یراق، وب سایت خرید آنلاین تجهیزات آشپزخانه خریداری کنید و سینک دو لگن بدون سینی خود را با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت، درب منزل تحویل بگیرید.

سینک توکار کد 110

سینک اخوان کد 110 توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

1,664,600تومان 1,364,972تومان
OFF 18%
سینک توکار کد 114

سینک اخوان کد 114 توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک توکار کد 140

سینک اخوان کد 140 توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک توکار کد 15

سینک اخوان کد 15 توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

1,679,300تومان 1,377,026تومان
OFF 18%
سینک اخوان کد 2 توکار

سینک اخوان کد 2 توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

1,565,300تومان 1,283,546تومان
OFF 18%
سینک روکار کد 32

سینک اخوان کد 32 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک روکار کد 372

سینک اخوان کد 372 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک ظرفشویی روکار

1,580,600تومان 1,296,092تومان
OFF 18%
سینک روکار کد ۶۰۵ استیل البرز

سینک استیل البرز مدل 605 روکار

سینک آشپزخانه استیل البرزسینک آشپزخانه

1,424,400تومان 1,281,960تومان
OFF 10%
سینک روکار کد ۸۱۲ استیل البرز

سینک استیل البرز مدل 812 روکار

سینک آشپزخانه استیل البرزسینک آشپزخانه

2,309,900تومان 2,078,910تومان
OFF 10%