هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک روکار دو لگن

توضیحات

سینک روکار دو لگن: سینک ظرفشویی یکی از مهم ترین بخش های آشپزخانه شماست که هم در طول روز به تعداد زیاد از آن استفاده می کنیم و هم به زیبایی آشپزخانه ما می افزاید. سینک آشپزخانه، یکی از تجهیزاتی است که خانم های خانه دار، د انتخاب آن، دقت زیادی به خرج می دهند، چون می دانند که آشپزخانه، تاثیر بسزایی در جذابیت آشپزخانه و مطبخشان دارد.

انواع مختلفی از سینک ها وجود دارد که ساخته می شوند، اما سینک روکار دو لگن یکی از رایج ترین انواع سینک ظرفشویی می باشد که امروزه خریده می شود و بیشتر سینک هایی که در فروشگاه ها و مغازه ها می بینید، از مدل سینک های روکار دو لگن می باشند.

سینک ها در صفحه رسمی ویکی پدیا به این شکل تعریف شده اند:

ظرف‌شویی یا سینک لگنی است که معمولاً در آشپزخانه کار گذاشته می‌شود و ظرف‌ها و مواد غذایی را در آن می‌شویند. لگن ظرفشویی از موادی مانند فولاد ضدزنگ، فلزهای لعاب‌داده، کامپوزیت، فایبرگلاس، سرامیک و آلیاژهای مسی ساخته می‌شود.

انواع سینک ظرفشویی

انواع سینک از نظر ظاهری و شکل نصب

سینک های ظرفشویی از نظر ظاهری به سه دسته تقسیم می شوند. این سه دسته عبارتند از:

 1. 1: سینک ظرفشویی روکار
 2. 2: سینک ظرفشویی توکار
 3. 3: سینک ظرفشویی زیرکار یا زیرکابینتی

سینک های روکار، روی کابینت ها قرار می گیرند و فضایی را اشغال می کنند و لوله در پایین آن نصب می شود.

اما سینک های توکار به این شکل هستند که داخل کابینت نصب می شوند و پایین می روند و روی آن یک لایه استیل، چدن یا انواع دیگر جنس های سینک ها قرار می گیرد.

دسته سوم نیز، سینک های زیرکار هستند که از پایین و از داخل کابینت و به طوری نصب می شوند که بخشی از ابینت روی این سینک ها قرار می گیرد.

انواع سینک از نظر تعداد لگن

سینک ها همچین از نظر تعداد لگن نیز به سه دسته سینک ظرفشویی تک لگن، دو لگن و سه یا چند لگن تقسیم می شوند. سینک های تک لگن ظرافت بیشتری دارند و برای آشپزخانه های کوچک و مطبخ ها بسیار مناسب می باشند. سینک های دولگن نیز بسیار جادار هستند و کاربرد بیشتری دارند. اما سینک های سه لگن، معمولا به صورت سفارشی یا خاص طراحی می شوند و اصولا کاربرد های بسیار بیشتری نسبت به سینک های تک لگن یا دو لگن دارند.

انواع رایج سینک های ظرفشویی

همانطور که در این بخش متوجه شدید، از دو نظر مختلف، سینک ها را به سه دسته تقسیم می کنیم که باعث می شود 9 مدل سینک به وجود بیاید. از میان این 9 مدل سینک ظرفشویی، 4 نوع آن رایج تر هستند. این انواع رایج سینک ها عبارتند از:

تعداد لگن \ نحوه نصب تک لگن دو لگن
روکار روکار تک لگن روکار دو لگن
توکار توکار تک لگن توکار دو لگن

قیمت سینک روکار دو لگن

مدل سینک های روکار دولگن از آنجایی که یکی از رایج ترین، انواع سینک در میان انواع مختلف آن است، معمولا بسیار مناسب است و به همین خاطر است که در بیشتر خانه ها، سینک های روکار دو لگن نصب می شود. شما میتوانید انواع سینک های روکار دو لگن را با بهترین کیفیت، زیبا ترین طراحی ها و مناسب ترین قیمت ها از وب سایت سیلور یراق خریداری کنید.

سینک روکار دو لگن

انواع سینک روکار دو لگن از نظر متریال

یکی دیگر از چیز هایی که سینک های ظرفشویی را به دسته های مختلف دسته بندی می کند، جنس و متریال سینک است. سینک های ظرفشویی از انواع و اقسام مختلف متریال ساخته و تولید می شوند. سینک روکار دو لگن نیز در انواع مختلف تولید می شود که در ادامه قصد داریم به چند نوع آنها اشاره کنیم.

استیل معمولی

دسته اول از متریال سینک های ظرفشویی، استیل ساده است که سینک های آن را سینک های ظرفشویی معمولی می نامند. این سینک ها از عادی ترین و معمولی ترین ماده اولیه برای سینک ها ساخته می شوند و قابلیت های ویژه ای نیز ندارد. مراقبت از این سینک ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد اما این نوع از سینک ها به خاطر قیمت مناسبشان، خریداران بسیار زیادی دارند.

استیل ضد زنگ

یکی دیگر از متريال هایی که سینک های ظرفشویی روکار دولگن را به واسطه آن درست می کنند، استیل ضد زنگ است. سینک های استیل ضد زنگ نیز مانند سینک های ظرفشویی معمولی، از استیل ساخته میشوند، اما به دلیل اضافه شدن چندین ماده دیگر، این متريال به استیل ضد زنگ تبدیل می شود و مراقبت از آن نیز کمی راحت تر می شود.

گرانیت

همانطور که می دانید، سینک های گرانیتی، یکی از محبوب ترین سینک ها از نظر متريال مب باشد و بسیاری از افراد دوست دارند که سینک منزل خود را به نوع سینک های گرانیتی، تهیه و خریداری کنند. سینک های گرانیتی روکار دو لگن نیز یکی از محبوب ترین سینک های گرانیتی هستند که معمولا خریده می شوند.

سرامیک

دسته آخر سینک های ظرفشویی از نظر متريال که به نوع سینک روکار دو لگن ساخته می شوند، سینک های سرامیکی هستند. سینک های سرامیکی نیز یکی از دوست داشتنی ترین انواع سینک از نظر متريال هستند و طرفداران زیادی در میان مردم دارند.

شما می توانید دیگر برند های سینک ظرفشویی را در سایت سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

 1. اخوان
 2. الماس
 3. استیل البرز
 4. آروما
 5. بیمکث
 6. لتو
 7. داتیس
 8. کن

خرید سینک روکار دو لگن

اگر قصد خرید یک سینک روکار دو لگن با کیفیت، شیک، زیبا و مناسب را دارید، می توانید خرید خود را در سیلور یراق؛ فروشگاه اینترنتی تجهیزات آشپزخانه، انجام دهید و سینک روکار دو لگن مورد نظر خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و به صورت آنلاین خریداری کنید و در هزینه و زمان بسیار زیادی صرفه جویی کنید.

سینک اخوان 133 روکار
سینک اخوان 133 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 135 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 142 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,875,600تومان 1,554,000تومان
OFF 17.1%
سینک اخوان کد 143 روکار
سینک اخوان کد 143 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,910,300تومان 1,582,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان کد 144 روکار
سینک اخوان کد 144 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,049,800تومان 1,698,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان کد 146 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,158,600تومان 1,705,294تومان
OFF 21%
سینک اخوان کد 148 روکار
سینک اخوان کد 148 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,164,100تومان 1,709,639تومان
OFF 21%
سینک اخوان کد 149 روکار
سینک اخوان کد 149 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 150 SP روکار
سینک اخوان کد 150 SP روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی