هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی دیموند

توضیحات

سینک ظرفشویی دیموند: سینک های ظرفشویی یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه هستند که روزانه به تعداد دفعات زیادی از آنها استفاده می کنیم و کاربرد های بسیار زیادی دارند. آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه است و خانم های خانه دار، بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می گذرانند و به همین خاطر است که کار آمد بودن و زیبایی آشپزخانه و تجهیزات داخلش اهمیت بسیار زیادی دارد.

در آشپزخانه شما، بعد از کابینت که بیشترین تاثیر در زیبایی را دارد، سینک ظرفشویی تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارد. شاید باورش برایتان مشکل باشد اما سینک های ظرفشویی یکی از تاثیرگذار ترین بخش های آشپزخانه شما هستند که در ظاهر آشپزخانه تان تاثیر بسیار زیادی دارند و شما می توانید با خرید یک سینک ظرفشویی شیک و مناسب آشپزخانه خودتان را چندین برابر جذاب کنید. یکی از شرکت های تولید سینک های ظرفشویی که به تولید سینک های شیک معروف است شرکت دیموند است که در ادامه راجع به آن توضیح می دهیم.
درباره برند دیموند
شرکت دیموند یکی از تولید کننده های سینک ظرفشویی، اجاق گاز، هود و فر آشپزخانه است . کار های بسیار شیک و با کیفتی را ارائه می دهد و سینک های ظرفشویی بسیار خوب و بینظیری دارد. برند سینک ظرفشویی دیموند در انواع مختلفی همچون معمولی، نیمه فانتزی و فانتزی؛ به شکل های روکار و توکار یا تک لگن و دو لگن، تولید می شوند و در کل انواع بسیار مختلف و متفاوتی دارند که در اختیار مشتریان خود می گذارند.
قیمت سینک ظرفشویی دیموند
یکی از معیار های مهم همه افراد در جهان هنگام خرید کردن، مناسب بودن قیمت اجناسی که قصد خریدشان را دارند، است. اگر دوست دارید که با قیمتی مناسب، صاحب یک سینک ظرفشویی خوب و شیک شوید، می توانید خرید خود را در وب سایت سیلور یراق انجام دهید و خرید سینک ظرفشویی خود را با قیمت بسیار مناسب انجام دهید و با هزینه پایین صاحب یک سینک ظرفشویی دیموند با کیفیت و شیک شوید.

سینک ظرفشویی دیموند
انواع سینک ظرفشویی دیموند
از نظر ظاهری و نحوه قرارگیری
یکی از مهم ترین معیار ها در دسته بندی انواع سینک ها، نحوه نصب و قرارگیری آنهاست. سینک های ظرفشویی از این نظر به سه دسته سینک های روکار، سینک های توکار و سینک های زیرکار تقسیم می شوند. سینک های روکار به طوری نصب می شوند که روی کابینت قرار می گیرند و گاها از بالا نصب می شوند. اما سینک های توکار و زیرکار از داخل کابینت نصب می شوند و به طوری هستند که سینک های توکار تقریبا هم تراز با کابینت قرار می گیرند و سینک های زیرکار نیز در پایین کابینت قرار می گیرند.

شما می توانید دیگر برند های سینک ظرفشویی را در سایت سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

1- اخوان
2- الماس
3- استیل البرز
4- آروما
5- بیمکث
6-لتو
7- داتیس
8- کن

از نظر تعداد لگن
سینک های ظرفشویی دیموند نیز مانند بسیاری از شرکت های دیگر از نظر تعداد لگن به 3 دسته سینک های ظرفشویی تک لگن، دو لگن و چند لگن تقسیم می شوند که بسته به فضای مورد نیاز شما از کابینت و سینک خود باید به این سه نوع یکی را انتخاب کنید. البته نکته مهم این است که سینک های 3 یا چند لگن، به صورت سفارشی درست می شوند.
از نظر متريال
متريال سینک ظرفشویی، یکی دیگر از معیار هایی است که باعث می شود سینک های ظرفشویی دیموند به دسته های مختلفی تبدیل شوند. برخی از بهترین متريال های سینک های ظرفشویی عبارتند از:

سینک های معمولی (استیل)
سینک های چدنی
سینک های گرانیتی
سینک های سرامیکی
سینک های سنگی

خرید سینک ظرفشویی
اگر قصد خرید یک سینک خوب، با کیفیت، زیبا و شیک دارید، یکی از پیشنهادات ما به شما، لرند دیموند است که محصولات خوب و با کیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می تواند انواع سینک ظرفشویی با برند های مختلف در سایت سیلور یراق پیدا کنید و این محصولات را با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب به صورت آنلاین خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید و در هزینه و زمان بسیار زیادی صرفخه جویی کنید.

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 207
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 207

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 208
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 208

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 209
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 209

سینک ظرفشویی دیموندسینک ظرفشویی

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 210
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 210

سینک ظرفشویی دیموندسینک ظرفشویی

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 211
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 211

سینک ظرفشویی دیموندسینک ظرفشویی

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 214
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 214

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 225
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 225

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 227
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 227

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی توکار

سینک فانتزی توکار دیموند مدل 230
سینک ظرفشویی توکار دیموند مدل 230

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی توکار