هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی توکار

توضیحات

سینک ظرفشویی توکار: سینک آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های و تجهیزات آشپزخانه است که کاربرد های بسیار زیادی دارد و زیبایی آن نیز در زیبایی آشپزخانه منزل شما، تاثیر بسیار زیادی دارد. یکی از انواع سینک های ظرفشویی که بسیاری از افراد علقه دارند تا آن را برای منزل خود خریداری و تهیه کنند، سینک های ظرفشویی توکار می باشد.

سینک های ظرفشویی توکار نوعی از سینک های ظرفشویی هستند که در داخل کابینت نصب می شوند و بسیار ظریف و زیبا هستند. این نوع از سینک ها، یکی از محبوب ترین انواع سینک ظرفشویی هستند و افراد زیادی در جهان از این سینک ها در آشپزخانه یا مطبخ خود استفاده می کنند.

تفاوت های سینک ظرفشویی توکار و روکار

سینک های ظرفشویی از نظر شکل ظاهری و نحوه نصب به دو دسته سینک های روکار و توکار تقسیم می شوند. سینک ظرفشویی روکار، روی کابینت قرار می گیرد و معمولا فضای زیادی را اشغال می کند و لوله کشی آن در پایین و در کابینت قرار می گیرد. اما سینک ظرفشویی توکار، همانطور که گقتیم در داخل کابینت نصب می شوند و لوله کشی آنها نیز نسبت به سینک های ظرفشویی روکار کمتر می باشد. در ادامه به طور کامل درباره تفاوت های این سینک ها صحب می کنیم.

1 – زیبایی و ظاهر: این موضوع که سینک های توکار از نظر زیبایی و ظرافت، قشنگ تر از سینک های روکار هستند را نمی توان کتمان کرد. سینک های ظرفشویی توکار، ظرافت و زیبایی بیشتری دارند و به حالت مدرن در آشپزخانه منزل شما نصب می شوند و بسیار زیبا هستند.
البته از طرف دیگر، باید به این نکته دقت داشت که سینک های روکار نیز، معمولا زیبایی کار را حفظ می کنند و برخی از آنها نیز مثل سینک های ظرفشویی روکار مرمر، به این شکل کار می شوند که روی کابینت قرار می گیرند و جذابیت بسیار زیادی دارند.

2 – نگهداری: نگهداری از مدل سینگ ظرفشویی توکار کمی سخت تر و پیچیده تر از مدل روکار می باشد. در سینک های ظرفشویی توکار، رطوبت و قطرات آب، می توانند وارد سطح کابینت شوند و این ممکن است که کیفیت سینک و کابینت را پایین بیاورد. برای همین برای نگهداری از این نوع سینک ها باید بیشتر دقت داشته باشید و هر بار کمی بعد از استفاده از آن، آن را خشک کنید تا این اتفاق نیفتد. برای همین اگر حوصله خشک کردن مداوم سینک را ندارید، سینک های روکار برای شما بهتر هستند.

3 – تفاوت در نصب: یکی از اصلی ترین تفاوت های سینک های ظرفشویی توکار و روکار، این است که چطور نصب می شوند. در نصب سینک های روکار، صفحه کابینت به صورت عرضی برش می دهند و لبه های سینک را روی کابینت قرار می دهند و در آخر آن را به کمک چسب آکواریوم یا نوار آب بندی دور تا دور سینک پوشیده می شود.

سینک ظرفشویی توکار به این شکل نصب می شود که در ابتدا، به کمک شابلون یا متر،صفحه کابینت طبق ابعاد سینک برش داده می‌شود. سپس سینک درون این فضا قرار داده می‌شود، به طوری که لبه‌ی آن پایین‌تر از سطح کابینت باشد. در آخر بست‌ها محکم می‌شود و آب‌بندی دور سینک انجام می‌شود.

سینک ظرفشویی توکار

سینک ظرفشویی توکار

قیمت سینک ظرفشویی توکار

امروزه قیمت سینک ظرفشویی که همه ما قصد خرید آن را داریم، یکی از مهم ترین معیار ها در انتخاب آن است و ما همیشه تلاش می کنیم که با مناسب ترین قیمت ممکن، یک سینک ظرفشویی خوب و ارزان تهیه کنیم. شما می توانید با انجام خرید سینک ظرفشویی توکار در سایت سیلور یراق، بهترین مدل سینک ظرفشویی توکار را با مناسب ترین قیمت برای خود خریداری کنید و از آنها استفاده کنید.

مدل سینک ظرفشویی توکار

مدل سینک ظرفشویی که قصد خرید آن را دارید نیز یکی دیگر از معیار های مهم خرید سینک ظرفشویی توکار است که باید حتما به آن دقت داشته باشید. مدل های مختلفی از سینک ظرفشویی توکار وجود دارد که مطرح ترین آنها که بیشتر از بقیه مدل ها خریده می شوند، مدل های سینک توکار تک لگن و سینک توکار دو لگن هستند. نمونه های دیگری مانند سینک های ظرفشویی توکار بدون سینی نیز وجود دارند اما به اندازه سینک های تک لگن و دو لگن خریده نمی شوند.

شما باید در هنگام خرید سینک ظرفشویی توکار، به این نکته دقت داشته باشید که نسبت به پولی که می خواهید خرج کنید و کاربردی که از سینک می خواهید، مدل سینک ظرفشویی توکار مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید. شما می توانید انواع سینک ها را از جمله: سینک روکار، سینک توکار، سینک گرانیتی، سینک بدون سینی، سینک میوه شور و سینک تک لگن اخوان در سایت خرید آنلاین سینک اخوان سیلور یراق اقدام کنید.

شما می توانید بسیاری از برند هایی که در زمینه سینک توکار سینک طراحی می کنند و بسیار پر طرفدار هستند را در سایت خرید آنلاین سینک ظرفشویی سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

  1. 1- اخوان
  2. 2- الماس
  3. 3- استیل البرز
  4. 4- آروما
  5. 5- بیمکث
  6. 6-لتو
  7. 7- داتیس
  8. 8- کن

خرید سینک ظرفشویی توکار

اگر قصد دارید تا برای آشپزخانه خود یک سینک جدید برای منزل خود تهیه کنید و به این نتیجه رسیده اید که قصد دارید یک مدل سینک ظرفشویی توکار خریداری کنید، می توانید این کار را در وب سایت سیلور یراق؛ مرکز خرید انواع تجهیزات آشپزخانه، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب، به صورت آنلاین خریداری کنید و در هزینه و زمان صرفه جویی کنید.

 سینک توکار دو لگنه بزرگ 2114

 سینک توکار آروما مدل 2114

سینک آشپزخانه آروماسینک آشپزخانه

سینک ظرفشویی BS517 توکار

سینک توکار بیمکث مدل BS517

سینک آشپزخانه بیمکثسینک آشپزخانه

1,179,900تومان 923,000تومان
OFF 21.8%
EX2122

سینک آروما مدل EX2122 توکار

سینک آشپزخانه آروماسینک آشپزخانه

سینک آروما مدل EX2124 توکار

سینک آروما مدل EX2124 توکار

سینک آشپزخانه آروماسینک آشپزخانه

سینک-آستیاک-توکار هلالی نیمه فانتزی 202

سینک آستیاک توکار 202

سینک آشپزخانه آستیاکسینک آشپزخانه

سینک-آستیاک-توکار شطرنجی نیمه فانتزی 201

سینک آستیاک توکار شطرنجی نیمه فانتزی 201

سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی توکار

1,127,478تومان 879,433تومان
OFF 22%
سینک آستیاک فانتزی مدل N 208

سینک آستیاک فانتزی مدل N 208

تجهیزات آشپزخانهسینک آشپزخانه

1,332,573تومان 1,039,407تومان
OFF 22%
سینک توکار کد 300s

سینک اخوان 300s توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

2,648,300تومان 2,171,606تومان
OFF 18%
سینک توکار کد 302

سینک اخوان 302 توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

3,016,500تومان 2,473,530تومان
OFF 18%