هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی توکار

توضیحات

مدل سینک ظرفشویی توکار چیست؟

خرید اینترنتی سینک توکار

سینک ظرفشویی توکار یا روکار: آشپزخانه منزل شما، یکی مهم ترین بخش های خانه شماست که روزانه بار ها و بار ها وارد آن می شوید و کار های مختلفی را در آن انجام می دهید. روزانه به دفعات زیاد وارد آشپزخانه می شویم و کار های مختلفی را انجام می دهیم. از آشپزی کردن تا کار با دستگاه های مختلف مثل ماشین های لباسشویی و ظرفشویی یا حتی چایی ساز. روزانه کار های بسیاری در آشپزخانه انجام می شود و به همین خاطر است که آشپزخانه را انقدر مهم می دانند و آن را قلب تپنده خانه می نامند.

اگر دقت کرده باشید، خانم های خانه دار بیشترین وقت را در خانه می گذرانند و از این وقت خود، زمان زیادی از آن را در آشپزخانه مشغول انجام دادن کار های مختلف هستند. برای خانم ها، آشپزخانه به جز مهم ترین بخش خانه، بهترین قسمت از آن نیز به حساب می آید و به همین خاطر برای تجهیز کردن و زیباتر کردن آن بسیار تلاش می کنند و خرید تجهیزات و لوازم آشپزخانه برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد.

یکی از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه که هم کارایی های بسیار زیادی دارد و هم در زیبایی آشپزخانه تاثیر بسزایی می گذارد، سینک ظرفشویی است. سینک ظرفشویی های توکار یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است که روزانه بار ها و بار ها از آن استفاده می کنیم و برای خانم ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

سینک های ظرفشویی انواع بسیار مختلف و متنوعی دارند که در ادامه قصد داریم با آنها به طور کامل آشنا شویم. یکی از محبوب ترین انواع سینک های ظرفشویی، سینک های ظرفشویی توکار هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند و در ادامه این مطلب بیشتر با آن آشنا می شویم.

سینک ظرفشویی توکار؛ اهمیت سینک ظرفشویی در آشپزخانه

همانطور که در بخش قبل گفته شد، سینک ظرفشویی اهمیت بسیار زیادی در آشپزخانه شما دارد برای خانم ها نیز بسیار مهم است. این اهمیت بالا به دو دلیل خیلی بزرگ است که نام برده شد و در ادامه درباره آنها توضیح خواهیم داد.

کارایی و کاربرد ها: کارایی های بسیار زیاد و متنوع سینک ظرفشویی مهم ترین دلیل اهمیت زیاد سینک در آشپزخانه است. روزانه چیز های بسیار زیاد و مختلفی مثل انواع ظرف و ظروف یا میوه، سبزیجات و مواد غذایی که نیاز به شستشو دارند را در سینک های ظرفشویی می شوییم و این موضوع در سلامت ما نیز بسیار مهم است. همچنین از زمانی که شیر های آب تصفیه نیز به کنار سینک های ظرفشویی آمده اند، آب کردن کتری و پارچ آب نیز یکی از کار های دیگری است که روزانه با سینک ظرفشویی انجام می دهیم.
زیبایی: سینک ظرفشویی بعد از کابینت های آشپزخانه شما، بیشترین تاثیر در زیبایی را دارد و شما می توانید با انتخاب یک سینک مناسب برای آشپزخانه خود، آشپزخانه خود را بسیار زیبا تر کنید. کابینت های آشپزخانه شما تقریبا همه آشپزخانه شما را تصرف می کنند، اما بعد از کابینت ها، این سینک های آشپزخانه هستند که زودتر از باقی تجهیزات آشپزخانه به چشم می آید و در زیبایی نیز تاثیر بسیار زیادی دارد.

سینک ظرفشویی توکار

انواع سینک ظرفشویی
سینک های ظرفشویی انواع بسیار زیادی دارند که این باعث می شود نتوان همه آنها را نام برد. اما سینک های ظرفشویی مختلف را در دسته بندی های مختلف قرار می دهند و در واقع به هر سینک ظرفشویی سه ویژگی مهم داده می شود تا بتوان از این روش، دسته بندی آنها را کمی راحت تر کرد. سینک های ظرفشویی مختلف از سه منظر مختلف تقسیم بندی می شوند.

  • انواع سینک از نظر تعداد لگن
  • انواع سینک از نظر نحوه نصب
  • انواع سینک از نظر متريال

در ادامه با همه این انواع مختلف آشنا می شویم.

انواع سینک ظرفشویی انواع سینک ظرفشویی تعداد لگن

قیمت سینک ظرفشویی توکار
سینک های ظرفشویی از نظر تعداد لگن هایی که دارند به سه دسته سینک ظرفشویی تک لگن، سینک ظرفشویی دو لگن و سینک ظرفشویی چند لگن تقسیم بندی می شوند. سینک های ظرفشویی تک لگن دسته ای از سینک ها هستند که یک لگن بیشتر ندارند و معمولا با ابعاد کوچک تری نیز تولید می شوند تا برای آشپزخانه های کوچک یا مطبخ ها کاربرد داشته باشند. گاها نیز این سینک ها با سینی های بزرگ تولید می شوند که بشود از سینی شان به اندازه بیشتر استفاده کرد.

سینک های دو لگن، دسته معمولی و حالت رایج سینک ها در این نوع خاص از دسته بندی می باشند و به همین علت است که از دسته سینک های چند لگن نیز جدا شده اند. سینک های دو لگن کاربرد های بسیار زیادی دارند و بیشتر سینک های مختلفی که دیده اید به این شکل می باشد.

سینک های چند لگن نیز دسته ای از سینک ها هستند که به خاطر کاربرد هایشان بیشتر در رستوران ها مورد استفاده می گیرند. اما برخی از انواع سینک های چند لگنه نیز مخصوص خانه ها تولید می شوند و بیشتر تولید های سینک های چند لگن داخل خانه، به صورت سفارشی انجام می گیرد.
انواع سینک ظرفشویی از نظر نحوه نصب
سینک های ظرفشویی از نظر روش نصبشان و شکلی که در جای خود قرار می گیرند نیز به سه دسته مختلف سینک های ظرفشویی روکار، سینک های ظرفشویی توکار و سینک های ظرفشویی زیرکار تقسیم می شوند. سینک های ظرفشویی روکار، نوع رایج سینک ها در این دسته هستند و خریداران بیشتری دارند. سینک های روکار از بالا در جای خود نصب می شوند و روی کابینت قرار می گیرند.

سینک های توکار و زیرکار نیز برعکس سینک های روکار، از پایین و از داخل کابینت در جای خود نصب می شوند و از پایین به کابینت می چسبند یا پیچ می شوند. تفاوت این سینک ها در نحوه قرار گیری نیز به این شکل است که سینک های توکار تقریبا همسطح سینک قرار می گیرند و سینک های زیرکار، به طور واضحی زیر سینک ظرفشویی هستند. در ادامه این مطلب درباره تقاوت های این سه نوع سینک بیشتر صحبت خواهیم کرد.

روش نصب سینک ظرفشویی توکار

مزایا و معایب این نوع از محصولات

معایب مزایا
فضای کمتر برای شستن برای نصب فضای کمتری نیاز دارد
یک لگن دارد قیمت مناسب
فقط مناسب توکار است مدل های متنوع

انواع متريال سینک آشپزخانه

سرامیک: سنگ سرامیک، یکی دیگر از سنگ هایی است که در دوران مختلف از آن استفاده های مختلفی میشد. از ساختن ظروف سرامیکی زیبا تا کفپوش منازل. اما یکی از کاربرد هایی که سرامیک تا امروز داشته است تولید سینک های مختلف ظرفشویی بوده است. سینک ظرفشویی سرامیکی یکی از بهترین انواع و محبوب ترین انواع سینک ظرفشویی است که ویژگی های مناسبی نیز دارد.
کورین: کورین نوعی سنگ مصنوعی است که اولین بار در شرکت Du-Pont و در سال 1967 تولید شد. از این سنگ در تولید کابینت استفاده می شود و در تولید سینک های مخصوص با طرح کابینت نیز به کار می روند و کاربرد های بسیار زیادی دارند و از آنجایی که این سنگ مصنوعی می باشد، می توان آن را با طرح های مختلف تولید کرد.
گرانیت: سنگ گرانیت یکی دیگر از سنگ های پرطرفدار در صنعت تولید سینک های ظرفشویی است که با استفاده از آن سینک های گرانیتی را تولید می کنند که یکی از بهترین و محبوب ترین انواع سینک ظرفشویی در جهان است و تولید کنندگان بسیار زیادی همچون اخوان در ایران، لتو در ترکیه و شاک در آلمان به تولید این سینک های گرانیتی مشغول اند. سینک های گرانیتی بیشترین مقاومت در برابر ضربه و گرما را دارند و آلودگی نیز به هیچ وجه در آنها نمی ماند. ولی قیمت این سینک ها کمی بیشتر از باقی سینک های ظرفشویی است.
سنگ های مختلف: سینک های کورین و گرانیتی نوعی از سینک های سنگی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. اما از سنگ های مختلف دیگر مانند سنگ مرمر نیز سینک های ظرفشویی درست می شوند که همه این سینک ها در دسته سینک ظرفشویی سنگی قرار می گیرند و ویژگی های تقریبا یکسانی دارند.

فرق سینک ظرفشویی توکار و روکار

سینک های ظرفشویی از نظر شکل ظاهری و نحوه نصب به دو دسته سینک های روکار و توکار تقسیم می شوند. سینک ظرفشویی روکار، روی کابینت قرار می گیرد و معمولا فضای زیادی را اشغال می کند و لوله کشی آن در پایین و در کابینت قرار می گیرد. اما سینک ظرفشویی توکار گرانیتی، همانطور که گقتیم در داخل کابینت نصب می شوند و لوله کشی آنها نیز نسبت به سینک های ظرفشویی روکار کمتر می باشد. در ادامه به طور کامل درباره تفاوت های این سینک ها صحب می کنیم.

فروش سینک توکار

1 – زیبایی و ظاهر: این موضوع که سینک های توکار از نظر زیبایی و ظرافت، قشنگ تر از سینک های روکار هستند را نمی توان کتمان کرد. سینک های ظرفشویی توکار، ظرافت و زیبایی بیشتری دارند و به حالت مدرن در آشپزخانه منزل شما نصب می شوند و بسیار زیبا هستند.
البته از طرف دیگر، باید به این نکته دقت داشت که سینک های روکار نیز، معمولا زیبایی کار را حفظ می کنند و برخی از آنها نیز مثل سینک های ظرفشویی روکار مرمر، به این شکل کار می شوند که روی کابینت قرار می گیرند و جذابیت بسیار زیادی دارند.

2 – نگهداری: نگهداری از مدل های سینک ظرفشویی توکار کمی سخت تر و پیچیده تر از مدل روکار می باشد. در سینک های ظرفشویی توکار، رطوبت و قطرات آب، می توانند وارد سطح کابینت شوند و این ممکن است که کیفیت سینک و کابینت را پایین بیاورد. برای همین برای نگهداری از این نوع سینک ها باید بیشتر دقت داشته باشید و هر بار کمی بعد از استفاده از آن، آن را خشک کنید تا این اتفاق نیفتد. برای همین اگر حوصله خشک کردن مداوم سینک را ندارید، سینک های روکار برای شما بهتر هستند.

3 – تفاوت در نصب: یکی از اصلی ترین تفاوت های سینک های ظرفشویی توکار و روکار، این است که چطور نصب می شوند. در نصب سینک های روکار، صفحه کابینت به صورت عرضی برش می دهند و لبه های سینک را روی کابینت قرار می دهند و در آخر آن را به کمک چسب آکواریوم یا نوار آب بندی دور تا دور سینک پوشیده می شود.

طرح سینک ظرفشویی توکار

سینک ظرفشویی توکار به این شکل نصب می شود که در ابتدا، به کمک شابلون یا متر،صفحه کابینت طبق ابعاد سینک برش داده می‌شود. سپس سینک درون این فضا قرار داده می‌شود، به طوری که لبه‌ی آن پایین‌تر از سطح کابینت باشد. در آخر بست‌ها محکم می‌شود و آب‌بندی دور سینک انجام می‌شود.

لیست قیمت سینک ظرفشویی توکار

امروزه قیمت سینک ظرفشویی که همه ما قصد خرید آن را داریم، یکی از مهم ترین معیار ها در انتخاب آن است و ما همیشه تلاش می کنیم که با مناسب ترین قیمت ممکن، یک سینک ظرفشویی خوب و ارزان تهیه کنیم. شما می توانید با انجام خرید سینک ظرفشویی توکار در سیلور یراق؛ وب سایت خرید اینترنتی تجهیزات آشپزخانه بهترین مدل سینک ظرفشویی توکار را با مناسب ترین قیمت برای خود خریداری کنید و از آنها استفاده کنید.
مدل سینک ظرفشویی توکار
مدل سینک ظرفشویی که قصد خرید آن را دارید نیز یکی دیگر از معیار های مهم خرید سینک ظرفشویی توکار است که باید حتما به آن دقت داشته باشید. مدل های مختلفی از سینک ظرفشویی توکار وجود دارد که مطرح ترین آنها که بیشتر از بقیه مدل ها خریده می شوند، مدل های سینک توکار تک لگن و سینک توکار دو لگن هستند. نمونه های دیگری مانند سینک های ظرفشویی توکار بدون سینی نیز وجود دارند اما به اندازه سینک های تک لگن و دو لگن خریده نمی شوند.

شما باید در هنگام خرید سینک ظرفشویی توکار، به این نکته دقت داشته باشید که نسبت به پولی که می خواهید خرج کنید و کاربردی که از سینک می خواهید، طرح سینک ظرفشویی توکار مورد نظر خود را با دقت انتخاب کنید. شما می توانید انواع سینک ها را از جمله: سینک روکار، سینک توکار، سینک گرانیتی، سینک بدون سینی، سینک میوه شور و سینک تک لگن اخوان در سایت خرید آنلاین سینک اخوان سیلور یراق اقدام کنید.

فروش سینک ظرفشویی توکار

اگر قصد دارید تا برای آشپزخانه خود یک سینک جدید برای منزل خود تهیه کنید و به این نتیجه رسیده اید که قصد دارید یک مدل سینک ظرفشویی خارجی توکار خریداری کنید، می توانید این کار را در وب سایت سیلور یراق؛ کامل ترین مرجع خرید سینک آشپزخانه مرکز خرید انواع تجهیزات آشپزخانه، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب، به صورت آنلاین خریداری کنید و در هزینه و زمان صرفه جویی کنید.

شما می توانید برای خرید بهترین سینک ظرفشویی توکار در سیلور یراق، ابتدا بهترین سینک های ظرفشویی توکار مورد نظر خود را انتخاب کرده، سپس آنها را به هم مقایسه کنید و بهترین گزینه برای خود را انتخاب کرده و پس از آن سینک ظرفشویی توکار مورد علاقه خود را با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و به صورت اینترنتی و راحت خریداری فرمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

منبع: archiproducts، hansgrohe، hunker،keystone-granite

سینک توکار بیمکث مدل BS517
سینک توکار بیمکث مدل BS517

سینک ظرفشویی بیمکثسینک ظرفشویی

1,297,900تومان 1,048,055تومان
OFF 19.2%
سینک اخوان 300s توکار
سینک اخوان 300s توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,643,700تومان 2,190,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان 304 توکار
سینک اخوان 304 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

3,009,400تومان 2,493,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان 304 توکار
سینک اخوان 304s توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,643,700تومان 2,190,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان کد 1 توکار
سینک اخوان کد 1 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی توکار

سینک اخوان کد 10 توکار
سینک اخوان کد 10 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 108 توکار
سینک اخوان کد 108 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 109 توکار
سینک اخوان کد 109 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,563,500تومان 1,295,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان کد 110 توکار
سینک اخوان کد 110 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,695,900تومان 1,405,000تومان
OFF 17.2%