هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

شیر سینک ظرفشویی

توضیحات

شیر سینک ظرفشویی؛ مهم ترین بخش سینک ظرفشویی!

شیر سینک ظرفشویی ارزان، یکی از تجهیزات ضروری است، که علاوه بر جلوه و زیبایی برای آشپزخانه یک وسیله پرکاربرد و اساسی می باشد. بنابراین خرید شیر سینک مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. امروزه شیرآلات متنوع و باکیفیتی در بازار وجود دارند و کارخانه ها سعی می کنند تا شیرآلات کاربری و زیبایی بیشتری داشته باشند. به طوری که خرید شیرهای سینک ظرفشویی، انتخاب بسیار مشکلی است.

شیر آب سینک ظرفشویی، از اجزای مهم سینک در آشپزخانه های امروزی می باشد. در فروشگاه سیلور یراق، انواع شیرآلات آشپزخانه در برندهای مختلفی همچون راسان، شودر، قهرمان، اخوان، استیل البرز و… در مدل های مختلف: طلایی، مشکی، سفید، رنگی، دوکاره، صنعتی، اهرمی، شلنگدار و… وجود دارند. در ادامه این مطلب توضیحاتی در رابطه با قیمت و خرید اینترنتی شیر سینک ظرفشویی مدرن و لوکس، مراحل نصب و اتصال شیر به سینک و همچنین تعمیر توضیحاتی در اختیارتان قرار می دهیم.

بهترین شیر برای سینک ظرفشویی کدام است؟

شیرسینک ظرفشویی، بدون شک یکی از مهم ترین بخش های سینک های ظرفشویی است. به هر حال کارایی اصلی یک سینک، شست و شو و انتقال آب می باشد. به همین دلیل خرید شیرهای سینک ظرفشویی، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. جالب است بدانید که شیر آب سینک های ظرفشویی، در بسیاری از مواقع حتی به سینک نیز متصل نیستند.

شیر سینک آشپزخانه، برای باز کردن و بستن جریان آب در سینک استفاده میشود. این محصولات شابد اهمیتی در کارایی سینک نداشته باشند، اما در صورت خراب بودن و یا کار نکردن شیر، کارایی سینک نیز تا حد زیادی زیر سوال می رود. به همین دلیل بیشتر افراد دوست دارند که شیرهای زیبا و شیک برای سینک خود انتخاب کنند. اگرچه طرح ها و رنگ های آن نیز به شدت به چشم می آید و جلوه خاصی را در زیبایی آشپزخانه ایجاد می کند؛ اما به خاطر اینکه کمی از سطح سینک بالاتر آمده است، نگاه های بیشتری را به خود جذب می کند و شما می توانید پس از نصب شیر سینک ظرفشویی، جذابیت سینک خود را دو چندان کنید. افرادی زیادی هم هستند که سینک ظرفشویی با شیر طلایی، سفید و یا سفید طلایی را می پسندد و سعی دارند تا تجهیزات آشپزخانه خود را با دکوراسیون آشپزخانه هماهنگ کنند.

رنگ های شیر سینک انواع شیر سینک
کروم شاوری
کروم مات شلنگ دار
طلایی مات دیواری

ویژگی های بهترین شیر ظرفشویی

قبل از خرید انواع شیر ظرفشویی، باید قیمت، کاربرد و ویژگی محصول مورد نظر خود را مشخص کنید. آیا شما هم ب دنبال خرید شر اهرمی هستید و یا کلاسیک؟ ارتفاع آن برای شما اهمیت بیشتری دارد و یا دامنه دسترسی آن؟ به طور کلی شیرآلات شاوری در مقایسه با مدل های فنری دامنه حرکت بیشتری دارند و شیرهای ظرفشویی دوکاره، علاوه بر خروجی اصلی لوله کشی، دارای خروجی تصفیه آب نیز می باشند. در کنار شیر طرفشویی اهرمی و کلاسیک، مدل های چشمی و توکار نیز به تازگی وارد بازار شده اند. جهت خرید شیر برای سینک ظرفشویی، باید اولویت های خود را با مشخصات شیرهای ظرفشویی تطابق دهید

ارتفاع شیر مناسب سینک ظرفشویی، باید چقدر باشد؟

ارتفاع شیر سینک ظرفشویی، در خرید آن یکی از مهم ترین چیز هایی است که باید به آن دقت داشته باشید. ارتفاع شیر های سینک ظرفشویی آشپزخانه، معمولا از کف تمام شده، 85 سانتی متر بالاتر نصب می شود. کف تمام شده، سطحی پایین سینک ظرفشویی است و فاصله استاندارد بالاترین نقطه شیر سینک ظرفشویی با کف تمام شده از 80 تا 85 سانتی  متر می باشد.

اگر ارتفاع شیر سینک زیاد باشد و برای مثال این فاصله، 100 سانتی متر باشد، آب از برخورد با کف سینک به اطراف دیگر پرتاب می شود و به همین خاطر، مقدار پاشیدن  آب به اطراف بیشتر خواهد شد. درباره ارتفاع کمتر از حد معمول مسئله مهم این است که مشکل خاصی به وجود نمی آید، اما ممکن است که شما در آب کردن برخی از بطری ها یا پارچ ها به مشکل بخورید و کوتاه بودن اندازه شیر سینک ظرفشویی تا کف سینک، برای شما ضرر داشته باشد.

به همین خاطر است که بیشتر شیر های سینک ظرفشویی قدیمی که فقط بر اساس استاندارد ها درست می شدند و خلاقیتی در آنها به کار نمی رفت، کمی بلند بودن و شکل خمیده و معمولی داشتند. در واقع ارتفاع استاندارد را به واسطه بالا رفتن و طرح خمیده شیر تنظیم می کردند.

انواع شیر سینک ظرفشویی

قبل از اینکه بخواهیم درباره انواع شیر برای سینک ظرفشویی، صحبت کنیم، باید درباره این موضوع بگوییم که شیر های سینک ظرفشویی صنعتی به دو دسته کلی شیر های دسته ای و شیر های اهرمی تقسیم بندی می شوند. البته گرچه که شیر سینک ظرفشویی دسته ای، قدیمی شده اند، اما هنوز به طور کامل منسوخ نشده اند و هنوز تولید می شوند. شیر های دسته ای، همان شیر هایی هستند که یک شیر گرم و سرد دارند و شیر های اهرمی هم همان شیر های سینک ظرفشویی هستند که از دسته آنها برای باز کردن و بستن و همچنین تنظیم دمای آب استفاده می کنیم.

شیر سینک دیواری

شیر ظرفشویی دیواری، از گذشته تا کنون در آشپزخانه ها استفاده میشود. شیر سینک دیواری که در زمان های قدیم از آن استفاده میشد، مدل کلاسیک بود که در بیشتر منازل لوله کشی روکار انجام میشد. البته در طراحی دکوراسیون آشپزخانه امروزه لوله کشی های روکار دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد و کسانی که می خواهند شیر ظرفشویی آشپزخانه دیواری داشته باشند؛ اکثرا اقدام به خرید شیرآلات توکار می کنند.

نکته بسیار مهم در هنگام خرید شیر سینک دیواری، دقت به اندازه فاصله دیوار با سینک ظرفشویی می باشد. باید این اندازه به صورتی باشد که آبریز شیر ظرفشویی دقیقا درون سینک باشد و در هنگام استفاده بتوانید تسلط کامل و کافی داشته باشید.

شیر سینک طلایی

یکی از لوکس ترین شیرهای سینک ظرفشویی، شیرهایی از جنس طلا می باشد. اگر به سراغ هر کدام از برندها بروید می توانید این مدل از شیرها را پیدا کنید. این محصولات روکشی از آب طلا دارند که با توجه به قطر طلای آن قیمت هایش متفاوت است. شما می توانید در سایت سیلور انواع شیرآلات طلایی جدید را مشاهده کنید.

شیر سینک مشکی

همانطور که می دانید شیرآلات رنگ های متنوعی دارند؛ که یکی از خاص ترین آنها شیر سینک ظرفشویی مشکلی باشد. این محصول برای آن دسته از کسانی کاربرد دارد که می خواهند رنگ شیر و سینک خود را ست کنند.

شیر سینک سفید

شیر سینک ظرفشویی سفید، مناسب برای منازلی است که دکوراسیون داخلی آشپزخانه آنها به رنگ سفید و روشن می باشد. شما می توانید برای مشاهده قیمت شیر سینک سفید به سایت سیلور مراجعه کنید.

شیر سینک صنعتی

شیر شاور صنعتی عموما از جنس استیل می باشد و دارای دو خروجی مجزا ضد زنگ به صورت رومیزی و دیواری است. کاربرد این مدل شیرها در سینک آشپزخانه های صنعتی و ماشین ظرفشویی ها برای شستن میوه و سیزیجات است.

شیر سینک اخوان

یکی از برندهای معروف در زمینه فروش شیر سینک ظرفشویی، اخوان می باشد که مدل های مختلفی این محصول را در رنگ های و جنس های مختلف ارائه می دهد.

شیر سینک راسان

شیر سینک ظرفشویی راسان، یکی از بهترین انواع شیرهای سینک ظرفشویی در بازار می باشد که تنوع بسیار زیادی در فروش شیر سینک دارد.

شیر سینک kwc

شرکت کی دبیلو با استفاده از جدیدترین دستگاه ها و تکنولوژی های روز دنیا، تا کنون توانسته با تولید انواع شیرآلات بهداشتی جای خود را در میان بسیاری از برندهای شیر سینک در بازار باز کند.

شیر سینک قهرمان

شیرآلات قهرمان، یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده شیر سینک ظرفشویی جدید با طراحی به روز است که دارای کیفیت بالا در مقایسه با سایر کشورها می باشد.

شیر سینک شاوری

شیر شاوری یکی از بهترین و پرکاربرد ترین شیرهای آشپزخانه می باشد. با استفاده از شیر شلنگدار می توان به راحتی ظرف های بزرگ و قابلمه های را شست و با آن تمام نقاط سینک را تمیز کرد.

مراحل نصب و اتصال شیر به سینک ظرفشویی:

برای نحوه بستن شیر سینک ظرفشویی، شما به چند چیز مهم نیاز دارید که در ادامه آنها را نام برده و روش نصب آن را برایتان توضیح میدهیم. شما برای نصب شیر سینک ظرفشویی، به 1:اورینگ، 2: پیچ زیربند، 3: واشر پلاستیکی، 4: واشر فلزی، 5: مهره زیربند و 6: شیلنگ های پیسوار نیاز دارید. برای طریقه بستن شیر سینک ظرفشویی، باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

  1. شیلنگ های آب سرد و گرم (همان شلنگ های پیسوار) را در زیر شیر نصب کنید و با آچار سفت کنید.
  2. پیچ زیر بند را در محل مربوط در زیر شیر ببندید.
  3. اورینگ مربوط به کف شیر را در جای مناسب خود قرار دهید.
  4. سپس شیلنگ ها را از سوراخ نصب روشویی یا سینک عبور داده و مهره زیر بند را بعد از قرار دادن واشر ها متعلقات مربوطه را در جای خود گذاشته و اول با دست و بعد با آچار آنها را سفت کنید.
  5. شیلنگ های آب سرد و گرم را روی شیر پیسوار محکم کنید.
  6. جریان آب را از طریق شیر های پیسوار و برای آزمون نشتی، یک بار چک کنید.

قیمت شیر سینک ظرفشویی چقدر است؟

قیمت شیرهای سینک ظرفشویی، از دیگر موارد بسیار مهم در انتخاب و خرید این محصولات می باشد. زیرا در فروش شیر سینک ظرفشویی، ممکن است مدل های زیادی را با قیمت های متفاوت مشاهده کنید. شیرهای سینک، از آن دسته محصولاتی است که در رنج و طیف گسترده ای از قیمت قرار دارند و شما می تواند با توجه به میزان بودجه و سلیقه خود انتخاب مناسبی داشته باشید.

اگر  قصد خرید شیر مخصوص سینک ظرفشویی را دارید و می خواهد محصولی باکیفیت، زیبا و شیکی خریداری کنید؛ بهترین گزینه مراجع به سایت سیلور یراق که مرجع خرید آنلاین انواع تجهیزات خانه و آشپزخانه می باشد و شما می توانید انواع شیر ظرفشویی اخوان، راسان، قهرمان و استیل البرز را با قیمت مناسب تهیه کنید.

شما میتوانید برای انواع مختلفی از سینک ها مانند سینک های روکار، توکار، تک لگن، دو لگن یا سینک های گرانیتی، سرامیکی، سنگی یا غیره شیر سینک ظرفشویی مناسب را پیدا کرده و با بهترین قیمت ممکن برای سینک ظرفشویی آشپزخانه خود خریداری فرمایید.

خرید بهترین شیر سینک ظرفشویی ارزان

مدل شیر آب سینک ظرفشویی، نیز از موارد قابل توجه در هنگام تهیه انواع شیرالات می باشد، زیرا بسیاری از تولیدکنندگان شیرآلات مدل های مختلفی را ارائه داده اند و هر فرد با توجه به سلیقه خود می تواند طرح شیر سینک ظرفشویی خود را انتخاب کند.

اگر شما هم قصد خرید شیرآلات باکیفیت مناسب و خوب را برای سینک ظرفشویی خود را دارید می توانید با خرید انلاین شیر آب زیبا و شیک هم کارایی و زیبایی سینک آشپزخانه خود را دو چندان کنید.  فروشگاه اینترنتی سیلور یراق با ارائه جدیدترین شیرآلات سینک ظرفشویی، توانسته نیاز مشتریان خود را با سلایق متفاوت برطرف کنند.

منبع : tastekitchenandtable ، 123faucetguides ، amazon ، lowes

شیر روشویی پایه بلند شودر مدل اروپا طلا
شیر روشویی پایه بلند شودر مدل اروپا طلا

شیرآلات ساختمانی شودرشیر سینک ظرفشویی

شیر ظرفشویی البرز روز مدل علاالدین طلایی
شیر ظرفشویی البرز روز مدل علاالدین طلایی

شیرآلات ساختمانی البرز روزشیر سینک ظرفشویی

1,950,000تومان 1,657,500تومان
OFF 15%
شیر ظرفشویی البرز روز مدل علاالدین کروم
شیر ظرفشویی البرز روز مدل علاالدین کروم

شیرآلات ساختمانی البرز روزشیر سینک ظرفشویی

1,591,000تومان 1,352,350تومان
OFF 15%
شیر ظرفشویی راسان مدل راشل
شیر ظرفشویی راسان مدل راشل

شیرآلات ساختمانی راسانشیر سینک ظرفشویی

شیر ظرفشویی راسان مدل لیزا
شیر ظرفشویی راسان مدل لیزا

شیرآلات ساختمانی راسانشیر سینک ظرفشویی

شیر ظرفشویی شودر مدل آتلانتیک
شیر ظرفشویی شودر مدل آتلانتیک

شیرآلات ساختمانی شودرشیر سینک ظرفشویی

شیر ظرفشویی فنری راسان مدل شارلوت
شیر ظرفشویی فنری راسان مدل شارلوت

شیرآلات ساختمانی راسانشیر سینک ظرفشویی