هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک توکار دو لگن

توضیحات

سینک توکار دو لگن: بیشتر سینک های ظرفشویی، از نظر تعداد لگن به دو دسته سینک های تک لگن و سینک های دو لگن، تقسیم بندی می شود و از نظر نحوه نصب نیز به دو دسته سینک های روکار و سینک های توکار تقسیم بندی می شود. سینک در بین سینک هایی که در این میان تولید می شوند؛ سینک توکار دو لگن یکی از انواع سینک است که تولید می شود و طرفداران زیادی نیز در بین 4 دسته دارد. 4 دسته رایج سینک های آشپزخانه عبارت اند از:

نحوه نصب / تعداد لگن تک لگن دو لگن
روکار روکار تک لگن روکار دو لگن
توکار توکار تک لگن توکار دو لگن

انواع سینک ظرفشویی از نظر تعداد لگن

همانطور که گفتیم بیشتر سینک های ظرفشویی از نظر تعداد لگن به دو دسته سینک های ظرفشویی نک لگن و سینک های دو لگن تقسیم می شوند. سینک های تک لگن، برای آشپزخانه های کوچک و مطبخ ها کاربرد بسیار زیادی دارند و برای زمان هایی که به کابینت بیشتری نیز نیاز دارید، به کار می آیند.

سینک های ظرفشویی دو لگن، همان سینک های معمولی هستند که در بیشتر منازل می بینید و حتی ممکن است که در منزل خودتان نیز داشته باشید. اما دسته سومی به نام سینک های سه لگن یا چند لگن نیز وجود دارد که به صورت سفارشی درست می شوند و با سه یا چندین لگن، کار های بسیار زیادی را ارائه می دهند.

ویکی پدیا درباره سینک های ظرفشویی می گوید:

ظرفشویی یا سینک لگنی است که معمولاً در آشپزخانه کار گذاشته می‌شود و ظرف‌ها و مواد غذایی را در آن می‌شویند. لگن ظرفشویی از موادی مانند فولاد ضدزنگ، فلزهای لعاب‌داده، کامپوزیت، فایبرگلاس، سرامیک و آلیاژهای مسی ساخته می‌شود.

انواع سینک های از نظر ظاهری و نحوه نصب

سینک های ظرفشویی از نظر ظاهری به دو دسته توکار و روکار تقسیم می شوند. سینک های روکار، روی کابینت ها قرار می گیرند و فضایی را اشغال می کنند و لوله کشی ها در پایین آن اتفاق می افتد. اما سینک های توکار به این شکل هستند که داخل کابینت نصب می شوند و پایین می روند و روی آن یک لایه استیل، چدن یا انواع دیگر جنس های سینک ها قرار می گیرد. در ادامه، بیشتر درباره تفاوت های سینک های توکار و روکار صحبت خواهیم کرد.

قیمت سینک توکار دو لگن

سینک های توکار دو لگن از دسته سینک هایی هستند که به خاطر دو لگن بودن و تعداد لگن بیشتر و همچنین توکار بودن و ظرافت بالاتر قیمت بالایی دارند، اما نگران نباشید. شما میتوانید با کیفیت ترین سینک های توکار دو لگن مورد نظر خود را در در وب سایت سیلور یراق، با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

سینک توکار دو لگن

سینک ظرفشویی توکار دو لگن

تفاوت های سینک توکار دو لگن و روکار دو لگن

 • زیبایی و ظاهر

این موضوع که سینک های توکار دو لگن از نظر زیبایی و ظرافت، قشنگ تر از سینک های روکار هستند را نمی توان کتمان کرد. سینک های توکار دو لگن، علاوه بر کارایی بیشتر نسبت به سینک های توکار تک لگن؛ ظرافت و زیبایی بیشتری دارند و به حالت مدرن در آشپزخانه منزل شما نصب می شوند. ولی از طرف دیگر، برخی سینک های روکار دو لگن را می توان روی کابینت نصب کرد که بسیار زیبا و جذاب است و کاربرد بسیار زیادی دارند.

 • تفاوت در نصب

یکی دیگر از از اصلی ترین تفاوت های سینک های توکار و روکار، این است که چطور نصب می شوند. در نصب سینک های روکار، صفحه کابینت به صورت عرضی برش می دهند و لبه های سینک را روی کابینت قرار می دهند و در آخر آن را به کمک چسب آکواریوم یا نوار آب بندی دور تا دور سینک پوشیده می شود.

سینک های توکار به این شکل نصب می شود که در ابتدا، به کمک شابلون یا متر، صفحه کابینت طبق ابعاد سینک برش داده می‌شود. سپس سینک درون این فضا قرار داده می‌شود، به طوری که لبه‌ی آن پایین‌تر از سطح کابینت باشد. در آخر بست‌ها محکم می‌شود و آب‌بندی دور سینک انجام می‌شود.

 • نگهداری

نگهداری از مدل سینک های ظرفشویی توکار کمی سخت تر و پیچیده تر از مدل روکار می باشد. در سینک های توکار، رطوبت و قطرات آب، ممکن است وارد سطح کابینت شوند و این ممکن است که کیفیت سینک و کابینت را پایین بیاورد. برای همین برای نگهداری از این نوع سینک ها باید بیشتر دقت داشته باشید و هر بار کمی بعد از استفاده از سینک، آن را خشک کنید تا این اتفاق نیفتد. از طرف دیگر، نگهداری سینک روکار بسیار راحت تر است و حتی نگهداری سینک توکار دو لگن نیز راحت تر می باشد.

شما می توانید برند های سینک ظرفشویی را در سایت سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

 1. اخوان
 2. الماس
 3. استیل البرز
 4. آروما
 5. بیمکث
 6. لتو
 7. داتیس
 8. کن

خرید سینک توکار دو لگن

اگر قصد دارید تا برای آشپزخانه خود، یک سینک توکار دو لگن مناسب، تهیه کنید، می توانید خرید سینک مورد نظر خودتان را در سیلور یراق؛ وب سایت فروش اینترنتی تجهیزات آشپزخانه انجام دهید و سینک مورد نظر خود را آنلاین با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید و در هزینه و زمان زیادی صرفه جویی کنید.

 سینک توکار دو لگنه بزرگ 2114

 سینک توکار آروما مدل 2114

سینک آشپزخانه آروماسینک آشپزخانه

سینک ظرفشویی BS517 توکار

سینک توکار بیمکث مدل BS517

سینک آشپزخانه بیمکثسینک آشپزخانه

1,179,900تومان 923,000تومان
OFF 21.8%
EX2122

سینک آروما مدل EX2122 توکار

سینک آشپزخانه آروماسینک آشپزخانه

سینک آروما مدل EX2124 توکار

سینک آروما مدل EX2124 توکار

سینک آشپزخانه آروماسینک آشپزخانه

سینک-آستیاک-توکار هلالی نیمه فانتزی 202

سینک آستیاک توکار 202

سینک آشپزخانه آستیاکسینک آشپزخانه

سینک-آستیاک-توکار شطرنجی نیمه فانتزی 201

سینک آستیاک توکار شطرنجی نیمه فانتزی 201

سینک آشپزخانهسینک ظرفشویی توکار

1,127,478تومان 879,433تومان
OFF 22%
سینک آستیاک فانتزی مدل N 208

سینک آستیاک فانتزی مدل N 208

تجهیزات آشپزخانهسینک آشپزخانه

1,332,573تومان 1,039,407تومان
OFF 22%
سینک توکار کد 300s

سینک اخوان 300s توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

2,648,300تومان 2,171,606تومان
OFF 18%
سینک توکار کد 302

سینک اخوان 302 توکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

3,016,500تومان 2,473,530تومان
OFF 18%