هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی آستیاک

توضیحات

سینک ظرفشویی آستیاک: سینک آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت های آشپزخانه است که روزانه بار ها و بار ها از آن استفاده می کنیم و برای شستن دست ها، ظرف و ظروف، میوه ها و سبزیجات استفاده می کنیم. آشپزخانه یکی از بخش های خانه است که خانم های خانه دار، بیشتر وقت خود را در آن می گذرانند و کار های بسیاری را در آشپزخانه انجام می دهند.

سینک های ظرفشویی یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین لوازم آشپزخانه هستند که هم کاربرد های بسیار زیادی دارند و در زیبایی آشپزخانه شما تاثیر مستقیمی دارند. همانطور که میدانید، آشپزخانه قلب خانه است و معمولا خانم های خانه تلاش می کنند تا آشپزخانه خود را به بهترین شکل ممکن، زیبا کنند. اگر قصد زیبا تر کردن آشپزخانه خود را دارید، نصب یک سینک ظرفشویی شیک و زیبا می تواند بهترین و اقتصادی ترین زاه شما برای تغییر فضای آشپزخانه شما باشد.
برند آستیاک؛ برند جوان در تجهیزات آشپزخانه
برند آستیاک یکی از تازه ترین برند هایی است که به صنعت تولید تجهیزات آشپزخانه اضافه شده و در حال تولید محصولاتی مانند سینک ظرفشویی آستیاک، اجاق های رو صفحه، هود های آشپزخانه و چندین نوع دیگر از لوازم آشپزخانه را تولید می کند و این کار را با دقت و کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد و محصولات باکیفیتی را تولید می کند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.
قیمت سینک ظرفشویی آستیاک
سینک های ظرفشویی آستیاک یکی از بهترین انواع محصولات شرکت آستیاک است که شما می توانید به راحتی این محصولات را از خریداری کنید و آشپزخانه خود را زیبا تر کنید. اما قیمت محصول، همیشه یکی از مهم ترین معیار هایی است که در خرید همیشه به آن دقت می کنیم. شما می توانید انواع و اقسام سینک ظرفشویی آستیاک را با بهترین قیمت ممکن از وب سایت سیلور یراق خریداری فرمایید.

سینک ظرقشویی آسناک
انواع سینک ظرفشویی آستیاک
از نظر تعداد لگن
سینک های ظرفشویی آستیاک از نظر تعداد لگن، به دو دسته تک لگن و دو لگن تقسیم می شوند و شما می توانید این دو دسته سینک، یکی را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید. یک دسته دیگر نیز سینک های سه لگنه یا چند لگنه هستند که معمولا به صورت سفارشی درست می شوند و شما باید آنها را سفارش دهید که قیمت بسیار بالایی دارد.
از نظر نحوه نصب
یکی دیگر از راه های دسته بندی سینک های ظرفشویی، تقسیم آنها از نظر ظاهری و نحوه نصب آنهاست. سینک ها از نظر ظاهری به سه دسته روکار، توکار و زیرکار تقسیم بندی می شوند. برای تشخیص این سه دسته از هم نیز شما نیاز دارید، فقط به سینک نگاه کنید. اگر بخشی از کابینت روی سینک شما قرار گرفته سینک شما زیرکار می باشد. اگر سینک و کابینت تقریبا در یک سطح قرار گرفته اند، سینک شما یک سینک ظرفشویی توکار است و اگر سینک روی بخشی از کابینت قرار گرفته یا سینک کاملا روی سینک قرار گرفته، سینک روکار دارید. نحوه نصب این سه نوع سینک ظرفشویی آستیاک نیز با هم تفاوت دارد.
از نظر متريال
سینک های ظرفشویی آستیاک از متريال های بسیار زیاد و متنوعی درست می شوند که هرکدام از آنها ویژگی های خودشان را دارند. برخی از این سینک ها عبارتند از:

استیل و استیل ضد زنگ
گرانیتی
سرامیکی
سنگی
مرمر

همانطور که می دانید سایت خرید انلاین سینک ظرفشویی سیلور یراق در پی توسعه کار خود با دیگر شرکت ها هم کار می کند و شما می توانید با برند های معروف و معتبر هم آشنایی پیدا کرده وآن ها را خریداری نمایید. برند هایی از جمله:

1- اخوان
2- الماس
3- استیل البرز
4- آروما
5- بیمکث
6-لتو
7- داتیس
8- کن


خرید سینک ظرفشویی آستیاک
اگر دوست دارید که با خرید یک سینک ظرفشویی آستیاک را دارید تا بتوانید آشپزخانه منزل خود را به واسطه آن زیبا تر و شیک تر کنید، می توانید خرید سینک آشپزخانه آستیاک خود را در سیلور یراق؛ وب سایت فروش آنلاین تجهیزات آشپزخانه، انجام دهید و سینک ظرفشویی آستیاک را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بخرید.

سینک-آستیاک-توکار هلالی نیمه فانتزی 202
سینک آستیاک توکار 202

سینک ظرفشویی آستیاکسینک ظرفشویی

سینک-آستیاک-توکار شطرنجی نیمه فانتزی 201
سینک آستیاک توکار شطرنجی نیمه فانتزی 201

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی توکار

1,600,000تومان 1,360,000تومان
OFF 15%
روکار-هلالی-نیمه-فانتزی-مدل-302
سینک آستیاک روکار مدل 302

سینک ظرفشویی آستیاکسینک ظرفشویی

روکار-پروانه-ای-مدل-S-306
سینک آستیاک روکار مدل S 306

سینک ظرفشویی آستیاکسینک ظرفشویی

سینک آستیاک فانتزی مدل N 208
سینک آستیاک فانتزی مدل N 208

تجهیزات آشپزخانهسینک ظرفشویی

1,950,000تومان 1,657,500تومان
OFF 15%
سینک-آستیاک-روکار-شطرنجی-نیمه-فانتزی-مدل-301
سینک روکار آستیاک مدل 301

سینک ظرفشویی آستیاکسینک ظرفشویی

سینک نیمه فانتزی روکار دیموند مدل 175
سینک ظرفشویی روکار دیموند مدل 175

سینک ظرفشوییسینک روکار دو لگن