هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی فرانتا

توضیحات

سینک ظرفشویی فرانتا: سینک های ظرفشویی یکی از پرطرفدار ترین محصولات در بین تجهیزات آشپزخانه هستند که معمولا خریداران زیادی دارند و سالانه افراد بسیار زیادی مایل هستند که برای آشپزخانه خود یک سینک جدید تهیه کنند و سینک آشپزخانه بخرند یا با سینک آشپزخانه خود را تعویض کنند.

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه شماست و معمولا افراد خانه دار، روزانه ساعت های زیادی را در آشپزخانه سپری می کنند. در آشپزخانه می توان کار هایی از قبیل آشپزی، شستن ظرف و ظروف، میوه ها و سبزیجات، حتی دست ها و چیز های دیگر، کار با ماشین های لباسشویی و ظرفشویی را انجام داد و زمان زیادی از روز را در آشپزخانه حضور داریم.

زیبایی آشپزخانه منزل ما یکی از نکاتی است که بسیاری از ما به آن توجه داریم و دوست داریم که آشپزخانه و مطبخ زیبایی داشته باشیم تا هم خودمان از آن لذت ببریم و هم در زمانی که مهمان داریم، مهمان های ما نیز از زیبایی آشپزخانه ما لذت ببرند. بعد از کابینت های آشپزخانه شما، دومین چیزی که در آشپزخانه شما هست و تعویض و بهتر کردن آن، هزینه بسیار کمتری برای شما خواهد داشت، سینک ظرفشویی است.

سینک ظرفشویی در آشپزخانه یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات آشپزخانه است که بسیاری از افراد برای انجام کار های مختلف از آن استفاده می کنند. سینک های ظرفشویی همچنین تاثیر بسزایی در زیبایی آشپزخانه شما دارند و شما می توانید به خرید سینک ظرفشویی مناسب، طراحی آشپزخانه خود را جذاب تر کنید.
درباره برند فرانتا
یکی از برند های معتبری که سینک های ظرفشویی باکیفیتی تولید می کند، شرکت فرانتا در ایران است. شرکت فرانتا یکی از شرکت های تولید تجهیزات آشپزخانه است که در سال های اخیر کار خود را شروع کرده و یکی از شرکت های کم تجربه تر است اما سینک های ظرفشویی بسیار باکیفیت و خوبی را تولید می کند که باعث شده طرفدارانی برای خود جذب کند. در حال حاضر سینک ظرفشویی فرانتا یکی از خواستنی ترین محصولات این شرکت هستند و بیشتر فروش این شرکت از سینک های ظرفشویی شان است.
قیمت سینک ظرفشویی فرانتا
یکی از ویژگی های عالی سینک های ظرفشویی فرانتا این است که به دلیل اینکه انقدر برند معروف و شناخته شده ای نیست، قیمت بسیار مناسبی دارد. اگر می خواهید با قیمت مناسب تر و هزینه کمتر صاحب یک سینک ظرفشویی شوید، پیشنهاد ما به شما سینک های ظرفشویی فرانتا است و شما می توانید این سینک ها را از وب سایت سیلور یراق بخرید و نگران مناسب بودن قیمت سینک ظرفشویی فرانتا و کیفیت آن نباشید.

سینک ظرفشویی فرانتا
انواع سینک ظرفشویی فرانتا
از نظر ظاهری و نحوه نصب
اولین معیار که سینک های ظرفشویی توسط آن دسته بندی می شوند، شکل ظاهری و نحوه نصب سینک هاست. سینک ها از نظر ظاهری به سه دسته روکار، توکار و زیرکار تقسیم بندی می شوند. نحوه نصب این سینک ها به شکل است که سینک های روکار از بالا و از روی کابینت روی آن نصب می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند، اما سینک های توکار و زیرکار از پایین در کابینت شما نصب می شوند و تقریبا زیر کابینت قرار می گیرند.
از نظر تعداد لگن
سینک های ظرفشویی فرانتا نیز مانند بسیاری از سینک های شرکت های تولیدی دیگر؛ از نظر تعداد لگن، به سه دسته تک لگن و دو لگن و سه یا چند لگن تقسیم می شوند. شما باید بسته به اینکه آشپزخانه شما چه فضایی دارد و بین سینک های تک لگن یا دو لگن یکی را انتخاب کنید. البته شما همچنین می توانید سینک های ظرفشویی سه یا چند لگن فرانتا را برای آشپزخانه خود سفارش دهید و صاحب یک سینک سفارشی خوب شوید.
از نظر متريال
سینک های ظرفشویی فرانتا از متريال های بسیار زیاد و متنوعی درست می شوند که هرکدام از آنها ویژگی های خودشان را دارند. سینک ها از نظر متريال های مختلفی که توسط آنها سینک های مختلف تولید می شود به چندین دسته تقسیم می شوند که مهم ترین آنها عبارتند از: سینک های گرانیتی، سینک های سنگی، سینک های سرامیکی و سینک های معمولی (استیل)

شما می توانید دیگر برند های سینک ظرفشویی را در سایت سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

1- اخوان
2- الماس
3- استیل البرز
4- آروما
5- بیمکث
6-لتو
7- داتیس
8- کن

خرید سینک ظرفشویی فرانتا
اگر قصد خرید یک سینک ظرفشویی ارزان قیمت و با کیفیت را دارید یا می خواهید سینک خانه خود را عوض کنید، می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی در سیلور یراق؛ مرجع خرید آنلاین لوازم آشپزخانه، انجام دهید و یک سینک ظرفشویی فرانتا با کیفیت، با قیمت مناسب بخرید و در هزینه و زمان بسیار زیادی نیز صرفه جویی کنید.

سینک ظرفشویی توکار فرانتا مدل FS013
سینک توکار فرانتا مدل FS013

سینک ظرفشویی فرانتاسینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی توکار فرانتا مدل FS014
سینک توکار فرانتا مدل FS014

سینک ظرفشویی فرانتاسینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی روکار فرانتا مدل FS015
سینک روکار فرانتا مدل FS015

سینک ظرفشویی فرانتاسینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی روکار فرانتا مدل FS018
سینک روکار فرانتا مدل FS018

سینک ظرفشویی فرانتاسینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی توکار شیشه ای فرانتا مدل FGS003
سینک شیشه ای فرانتا مدل FGS003

سینک ظرفشویی فرانتاسینک ظرفشویی توکار

سینک ظرفشویی توکار شیشه ای فرانتا مدل FGS001
سینک شیشه ای فرانتا مدلFGS001

سینک ظرفشویی فرانتاسینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی توکار شیشه ای فرانتا مدل FGS002
سینک ظرفشویی شیشه ای فرانتا مدلFGS002

سینک ظرفشویی فرانتاسینک ظرفشویی توکار