هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی سرامیکی

توضیحات

سینک ظرفشویی سرامیکی: آشپزخانه را قلب تپنده خانه می نامند. اگر کمی دقت کنید، افراد خانه دار، بیشتر زمان خود در خانه را در آشپز خانه می گذرانند و کار های زیادی را در آشپزخانه انجام می دهند. کار هایی از قبیل آشپزی، استفاده از دستگاه هایی مانند ماشین لباس شویی یا ظرفشویی و … همگی در آشپزخانه انجام می شوند. تمیز نگه داشتن و تزئین آشپزخانه نیز یکی از مهم ترین کار ها در نزد خانم های خانه دار است و به آشپزخانه، برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد.

خود آشپزخانه نیز یکی از بخش های مهم منزل شماست و در هنگام خرید یک خانه یکی از معیار های مهم آشپز خانه آن است. معمولا خانم ها روی آشپزخانه خود خیلی دقیق هستند و اگر دقت کرده باشید، مهمان های شما نیز، معمولا اول با آشپزخانه شما روبرو می شوند و آن را مشاهده می کنند. برای همین تزئین آشپز خانه یکی از مهم ترین کار هایی است که شما باید در خانه خود انجام دهید.

سینک ظرفشویی سرامیکی

یکی از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه که در ظاهر و زیبایی آن نیز نقش بسیار زیادی دارد و کاربرد های زیادی نیز دارد؛ سینک ظرفشویی است. زیبایی سینک ظرفشویی خانه یکی از مهم ترین ویژگی های خانه است که برای خانم ها خیلی مهم است و در خرید سینک ظرفشویی تلاش می کنند که کارآمد ترین و جذاب ترین سینک ظرفشویی را برای منزل خود تهیه کنند.

یکی از انواع سینک های ظرفشویی از نظر جنس که بسیار زیبا است و ویژگی های بسیار زیادی نیز دارد، سینک ظرفشویی سرامیکی است. سینک های سرامیکی از سنگ سرامیک درست می شوند و بسیار زیبا هستند و در طرح های مختلف ساخته می شوند. این نوع سینک ها به دلیل اینکه از سرامیک تولید می شوند از کیفیت بالایی نیز برخوردارند و ویژگی های بسیار زیادی دارند.

سایت رسمی و معتبر ویکی پدیا درباره سرامیک اینچنین می گوید:

«سرامیک یک ماده جامد غیر فلزی غیر آلی است که از ترکیبات فلزی یا غیر فلزی تشکیل شده و با گرم شدن در دمای بالا شکل گرفته و سپس سخت شده‌است. به‌طور کلی، سرامیک‌ها موادی سخت، شکننده و مقاوم در برابر خوردگی هستند.»

قیمت سینک ظرفشویی سرامیکی

قیمت سینک ظرفشویی یکی از مهمترین معیار های انتخاب و خرید آن است و قیمت سینک ظرفشویی سرامیکی نیز بسیار مناسب است و به بسیاری از افراد این نوع از سینک ها پیشنهاد می شود. شما همچنین می توانید سینک ظرفشویی سرامیکی مورد علاقه خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در سیلور یراق؛ مرجع خرید لوازم آشپزخانه، خریداری کنید.

سینک ظرفشویی سرامیکی

سینک ظرفشویی سرامیکی

خصوصیات سینک ظرفشویی سرامیکی

در گذشته سرامیک، فقط در تولید روشویی ها و وان های حمام استفاده می شد اما در چند سال اخیر، از سرامیک در ساخت سینک های با کیفیت نیز از سرامیک استفاده می شود و در حال حاضر سینک سرامیکی با کیفیت و خوبی تولید می شود که طرفداران زیادی دارد.

روکش سرامیکی این سینک های ظرفشویی باعث می شود که استحکام بسیار بالایی داشته باشد و تراکم بیشتر نیز داشته باشد. وجود روکش سرامیک، همچنین باعث می شود تا سینک ظرفشویی، ظاهر بسیار زیبا و شفافی دارد. فقط نکته ای که باید به آن دقت داشته باشی این است که سینک ظرفشویی سرامیکی، قابلیت خوردگی و تراشیدگی دارد و باید خیلی مراقب باشید که با ضربه به  آن آسیب نرسانید.

نکته دیگر درباره سینک های سرامیکی این است که این سینک ها بیشتر به سبک سینک های ظرفشویی روکار ساخته می شوند و روی کابینت شما قرار داده و نصب می شوند. البته سینک ظرفشویی سرامیکی به شکل سینک های توکار نیز تولید می شوند و طرح های زیبایی نیز دارند.

قیمت سینک ظرفشویی سرامیکی به خاطر ویژگی های بالا، کمی زیاد است ولی نسبت به کاربرد ها، ویژگی های و زیبایی که دارند، قیمت شان بسیار مناسب است. شما می توانید انواع سینک های اخوان از جمله: سینک روکار، سینک توکار، سینک گرانیتی، سینک بدون سینی، سینک میوه شور و سینک تک لگن اخوان در سایت خرید آنلاین سینک اخوان سیلور یراق اقدام کنید.

برند های بسیار زیادی هستند که سینک های سرامیکی تولید و طراحی و به بازار عرضه می کنند به همین خاطر در نظر داشته باشید که برند هایی از جمله:

  1. 1- اخوان
  2. 2- الماس
  3. 3- استیل البرز
  4. 4- آروما
  5. 5- بیمکث
  6. 6-لتو
  7. 7- داتیس
  8. 8- کن

خرید سینک ظرفشویی سرامیکی

شما می توانید بهترین انواع سینک ظرفشویی سرامیکی را با بالاترین کیفیت و بهترین و مناسب ترین قیمت در وب سایت سیلور یراق به صورت اینترنتی خریداری کنید و در هزینه و همچنین مقدار زیادی از زمان، صرفه جویی کنید.

سینک روکار کد 12050-9CR

سینک اخوان کد 12050-9CR روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

تومان