هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک روکار تک لگن

توضیحات

سینک روکار تک لگن: سینک های روکار تک لگن، یکی از دسته های سینک های رایج است که در میان دیگر سینک های ظرفشویی، طرفداران بسیاری زیادی دارد. سینک روکار تک لگن، روی کابینت شما قرار میگیرد و در طرح ها و نقش های مختلف و با متريال های مختلف، می تواند به زیبایی آشپزخانه شما بیافزاید.

این نوع سینک ها، همچنین به خاطر تک لگن بودن، فضای کمتری را اشغال می کنند و برای آشپزخانه های کوچک یا مطبخ ها، بسیار کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا قیمت سینک های ظرفشویی با یک لگن نیز کمتر از سینک های ظرفشویی دولگنه می باشد.

انواع سینک روکار تک لگن از نظر متريال

سینک های ظرفشویی با انواع مختلفی از متريال ساخته می شوند و هر متريال ویژگی های مخصوص خود را دارد. سینک روکار تک لگن از متريال های خاص و متنوعی تولید می شود که در ادامه قصد داریم تا برخی از آنها را معرفی کنیم.

استیل ضد زنگ

یکی از متريال هایی که در حال حاضر از آن در تولید سینک های ظرفشویی به مقدار زیاد استفاده می شود و بیشتر سینک های ظرفشویی از این نوع ساخته می شوند که هم اقتصادی تر است و قیمت مناسبی دارد و هم به دلیل ضد زنگ بودن، زود خراب نمی شود که ویژگی بسیار خوب و مهمی است. البته معمولا به دلیل اینکه این متريال از باقی متريال ها رایج تر است به این نوع سینک ها، سینک های ظرفشویی معمولی نیز گفته می شود.

گرانیت

امروزه بسیاری از سینک های ظرفشویی از سنگ گرانیت ساخته می شوند که ویژگی های بسیار زیادی دارد و شما میتوانید به عنوان یک سینک خوب و با کیفیت آن را خریداری کنید و تا مدت ها از آن استفاده کنید. سینک ظرفشویی گرانیتی ضد خط و خش، ضد زنگ، ضد ضربه و بسیار مقاوم، ضد حرارت، ضد لکه و بسیار شیک و زیبا هستند که این دلیل محبوبیت بسیار این نوع سینک ها در ایران است.

سرامیک

یکی دیگر از متريال هایی که برای تولید سینک های ظرفشویی از آنها استفاده می شود، سرامیک است که به وسیله آن سینک های ظرفشویی سرامیکی با کیفیت بالا تولید می کنند که ویژگی های بسیار خوبی دارد. تقریبا ویژگی های سینک های سرامیکی و سینک های گرانیتی شبیه به هم می باشد و تفاوت آنها در در مقدار حرارتی است که تحمل می کنند و طرح نقشی که این سینک ها دارند.

سنگ های مختلف

یکی دیگر از دسته سینک های مختلف از نظر متريال ساخته شده، سینک های سنگی هستند که خودشان به دسته های مختلفی همچون سینک های کورین، سینک های مرمر یا انواع دیگر تقسیم می شوند. سینک های ظرفشویی سنگی نیز یکی دیگر از انواع با کیفیت و محبوب سینک در جهان هستند که طرفداران زیادی دارند.

قیمت سینک روکار تک لگن

قیمت، همیشه یکی از مهم ترین معیار ها در خرید انواع و اقسام محصولات است و معمولا مردم در همه جای جهان به قیمت اجناسی که قصد خرید آنها را دارند، اهمیت بسیار زیادی می دهند. اگر شما دوست دارید که یک سینک روکار تک لگن برای منزل خود تهیه کنید می توانید این کار را در وب سایت سیلور یراق انجام دهید و سینک روکار تک لگن مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید و در منزل خود نصب کنید.

سینک روکار تک لگن

سینک روکار تک لگن بخرین یا سینک روکار دو لگن

یکی از سوالات مهم قبل از خرید سینک ظرفشویی این است که سینک ظرفشویی که فصد خرید آن را داریم، تک لگن باشد یا دولگنه؟ انتخاب بین این دو مورد یکی از پیچیده ترین کار های تزئین آشپزخانه است. که متاسفانه از دست ما هم کمکی بر نمی آید. در واقع جواب این سوال را فقط خود شما می دانید و شما هستید که باید به جواب این سوال برسید!

اینکه کدام مدل سینک های روکار را خریداری کنید، کاملا به سلیقه و شرایط شما بستگی دارد و ما فقط می توانیم شما را راهنمایی کنیم. هر دو نوع سینک بسیار ظریف و زیبا هستند و از لحاظ ظاهری تفاوت آنچنانی ندارند. اگر کارایی یا فضای بیشتر مهم است، می توانید از نوع سینک روکار دو لگن استفاده کنید اما اگر قیمت یا کوچک بودن و ظرافت بیشتر مهم است قطعا سینک روکار تک لگن، کاربرد بیشتر برای شما خواهد داشت. قیمت سینک های تک لگن نیز معمولا از نمونه های مشابه دو لگن، مناسب تر می باشد.

شما می توانید دیگر برند های سینک ظرفشویی را در سایت سیلور یراق مشاهده نمایید و از آن ها استفاده کنید. برند هایی از جمله:

  1. اخوان
  2. الماس
  3. استیل البرز
  4. آروما
  5. بیمکث
  6. لتو
  7. داتیس
  8. کن

خرید سینک روکار تک لگن

اگر قصد خرید سینک روکار تک لگن را دارید و دوست دارید که آشپزخانه یا مطبخ منزل خود را با یک سینک روکار تک لگن شیک و زیبا تزئین کنید؛ می توانید خرید خود را در سیلور یراق؛ وب سایت اینترنتی خرید تجهیزات آشپزخانه، انجام دهید و سینک های موردنظر خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید و با خرید اینترنتی در سایت ما در هزینه و زمان زیادی نیز صرفه جویی کنید.

سینک روکار کد 134

سینک اخوان کد 134 روکار

سینک ظرفشویی روکارسینک روکار تک لگن

2,219,200تومان 1,819,744تومان
OFF 18%
سینک روکار کد 31

سینک اخوان کد 31 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

1,524,700تومان 1,250,253تومان
OFF 18%
سینک روکار کد 37

سینک اخوان کد 37 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

842,000تومان 690,440تومان
OFF 18%
سینک روکار کد 38

سینک اخوان کد 38 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

889,000تومان 728,980تومان
OFF 18%
سینک روکار کد 38

سینک اخوان کد 38 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

889,000تومان 728,980تومان
OFF 18%
سینک روکار کد B10050-1

سینک اخوان کد B10050-1 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک روکار کد B10050-2

سینک اخوان کد B10050-2 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک روکار کد S14

سینک اخوان کد S14 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه

سینک روکار کد S15

سینک اخوان کد S15 روکار

سینک آشپزخانه اخوانسینک آشپزخانه