هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک ظرفشویی

توضیحات

سینک ظرفشویی چیست؟

سینک ظرفشویی ارزان قیمت

عکس سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی: درباره ظاهر آشپزخانه و تاثیر سینک در آن نیز باید بگوییم که بعد از کابینت ها که بالاترین تاثیر در زیبایی آشپزخانه شما را دارند و اولین چیزی هستند که در آشپزخانه به چشم می خورند، سینک های ظرفشویی بیشترین تاثیر در ظاهر و زیبایی آشپزخانه شما را دارند و شما می توانید با نصب یک سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه خود، آشپزخانه و در نهایت منزل خود را بسیار زیبا تر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید انواع سینک ظرفشویی و قیمت بهترین و باکیفیت ترین سینک در ادامه این مطلب از سایت سیلور با ما همراه باشید.

وب سایت معتبر ویکی پدیا نیز درباره سینک های ظرفشویی چنین گفته است که:

ظرف‌شویی یا سینک لگنی است که معمولاً در آشپزخانه کار گذاشته می‌شود و ظرف‌ها و مواد غذایی را در آن می‌شویند. لگن ظرفشویی از موادی مانند فولاد ضدزنگ، فلزهای لعاب‌داده، کامپوزیت، فایبرگلاس، سرامیک و آلیاژهای مسی ساخته می‌شود.

کیفیت سینک ظرفشویی

یک سینک ظرفشویی با کیفیت، باید به طوری ساخته شود تا اجازه رشد میکروب ها و آلودگی ها را بر روی خود ندهد و در برابرآلودگی ها مقاومت داشته باشد. زیرا این نکته در سلامتی اعضای خانواده بسیار مهم است و باید رعایت شود. برای همین است که معمولا در خرید سینک های ظرفشویی، همیشه سینک ظرفشویی ارزان، انتخاب مناسبی نیست. قیمت سینک آشپزخانه بسیار در خرید آن تاثیر دارد ولی ما باید همیشه به کیفیت آن نیز دقت داشته باشیم.

از دیگر نکات بسیار مهم در کیفیت سینک، مقاومت آن است.برای مثال سینک های استیل به نوعی هستند که ممکن است در صورت ضربه های بد خط بیفتند یا حتی غر شوند، در صورت قرار گرفتن یک جسم با حرارت بسیار بالا ذوب شوند یا حتی در اثر یک ضربه سنگین، بشکنند و از جا در بیایند.

کیفیت سینک ها هر چه بالاتر باشد، احتمال رخ دادن مشکلات بالا کمتر می شود برای یک خانواده بسیار مهم است که به این موضوع توجه بسیاری کند تا بتواند بهترین خرید را برای سینک آشپزخانه خود داشته باشد.

شیر سینک ظرفشویی؛ اتصال شیر به سینک آشپزخانه

یکی از مهم ترین بخش های سینک های ظرفشویی؛ شیر سینک ظرفشویی است. برای برخی از سینک ها یک شیر یا برای برخی از سینک ها چند شیر نصب می کنند. شیر های سینک، انواع بسیار متنوعی دارند و هر کدام از آنها روش نصب مخصوصی دارند. برای مثال نصب شیر اهرمی سینک آشپزخانه، یک کار پیچیده نسبت به نصب شیر های ساده است.

جای شیر دستگاه تصفیه آب کنار سینک، یکی از مهم ترین نکاتی است که اگر به طور دقیق و درست نصب شود، می تواند زیبایی سینک شما را چند برابر کند. شیر سینک آشپزخانه باید جایی نصب شود که هم استفاده از آن راحت باشید و هم زیبایی لازم را داشته باشد.

انواع سینک های ظرفشویی

سینک های ظرفشویی از 3 نظر مختلف به دسته های کوچکتر تقسیم می شوند. در واقع هر سینک سه ویژگی مهم دارد که با آن ویژگی ها نام برده می شود. برای مثال می گوییم سینک ظرفشویی توکار دو لگن استیل. در نام سینک به 3 موضوع اشاره داریم. این موضوعات عبارتند از:

 1. شکل ظاهری یا نحوه نصب
 2. تعداد لگن
 3. متريال و جنس سینک

انواع سینک های ظرفشویی از نظر نحوه نصب

سینک های ظرفشویی از نظر اینکه چطور نصب می شوند یا با چه حالتی روی سینک قرار میگیرند، به سه دسته سینک های روکار، سینک های توکار و سینک های زیر کار یا زیر کابینتی قرار می گیرند. سینک های روکار حالت رایج نصب سینک ها هستند. برای نصب سینک های ظرفشویی باید در ابتدا کابینت را به اندازه مناسب برید و قسمت بریده شده را کنار گذاشت.

سینک های روکار از بالا روی کابینت نصب می شوند و قرار می گیرند اما سینک های توکار و زیر کار، از پایین و از داخل کابینت نصب می شوند. درباره نحوه قرار گیری نیز باید گفت که سینک های توکار، تقریبا هم سطح با کابینت قرار می گیرند و با چسب درز های آنها را می پوشانند. اما سینک های زیرکار کمی از سوراخ کابینت بزرگتر هستند و به طور کامل زیر کابینت قرار می گیرند.

یکی از مزایایی که سینک های زیرکابینتی نسبت به سینک های ظرفشویی روکار و توکار دارد این است که این سینک ها نیازی به چسب کاری ندارند و آب نیز از طریق آنها به کابینت نفوذ نمی کند. اما زیبایی و توانایی ایجاد طرح های زیبا و دیدنی روی سینک های روکار و توکار و البته وجود سینی سینک ها باعث شده که سینک های روکار و توکار را به دسته های محبوب و رایج تبدیل کرده است.

سینک ظرفشویی توکار بهتر است یا روکار؟

در بالا تا حد محدودی با تفاوت های سینک های ظرفشویی توکار و روکار، آشنا شدیم اما به نظر شما سینک ظرفشویی توکار بهتر است یا روکار؟ جواب اصلی این سوال این است که شما باید تعیین کنید که کدام یک از این انواع سینک را برای آشپزخانه خود می پسندید. در اصل تفاوت های سینک های روکار و توکار در 4 مورد خلاصه می شوند که شما باید با توجه به این موارد، بین سینک های روکار و توکار انتخاب کنید.

 1. زیبایی و ظاهر: نمی شود انکار کرد که سینک های توکار در زیبایی و ظرافت از سینک های روکار بهتر هستند. البته سینک های ظرفشویی روکار نیز طرح های بسیار زیبایی دارند اما سینک های توکار از ظرافت و زیبایی بیشتری برخوردارند.
 2. نگهداری: نگهداری از سینک های روکار کار راحتی است و اگر بعد از استفاده فراموش کنید که آن را خشک و تمیز کنید، مشکل خاصی به وجود نمی آید. اما اگر از سینک های توکار را به خوبی مراقبت نشود، ممکن است که خیلی زود زنگ بزنند.
 3. تفاوت در نصب: تفاوت های نصب این دو نوع سینک را برایتان توضیح داده ایم. سینک های روکار از بالا روی کابینت نصب می شوند و روی کابینت قرار می گیرند اما سینک های توکار از داخل کابینت و از پایین نصب می شوند و در واقع از پایین به کابینت پیچ می شوند.
 4. کیفیت سینک های روکار و توکار: تمامی برند ها تلاش می کنند تا سینک های خود را با بالاترین کیفیت طراحی و تولید کنند و در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

انواع سینک های آشپزخانه از نظر تعداد لگن

همانطور که می دانید یکی از دسته تقسیم بندی های سینک ها، از نظر تعداد لگن است و سینک های ظرفشویی از این نظر به سه دسته سینک های تک لگن، سینک های دولگن و سینک های چند لگن تقسیم بندی می شوند. سینک های دولگن در بین این سه دسته، سینک های رایج و معمولی هستند.

سینک های ظرفشویی تک لگن دسته اول این سینک ها هستند و با ابعاد کمتری تولید می شوند. این سینک ها با یک لگن درست می شوند و ابعاد کمتری دارند؛ به خاطر همین خیلی برای آشپزخانه های کوچک تر و مطبخ ها کاربرد دارند. سینک های ظرفشویی دو لگن نیز حالت رایج سینک ها هستند و در بسیاری از خانه ها استفاده می شوند.

اما سینک های ظرفشویی سه یا چند لگنه به نوعی هستند که باید با حالت های مختلفی تولید می شوند و برای همین بیشتر به صورت سفارشی طراحی و تولید می شوند. سینک های چند لگن گاها بزرگ هستند و فضای زیادی را می گیرند یا در بخش مناسبی مثل گوشه آشپزخانه نصب می شوند و بسیار زیبا هستند.

یکی از انواع شناخته شده و محبوب سینک های ظرفشویی نیز، سینک تک لگن گرد است. سینک های گرد، زیبایی بیشتری دارند و به همین دلیل یک سینک تک لگن گرد، طرفداران بسیار زیادی در کشور ایران دارد.

9 نوع سینک های ظرفشویی

تا این جا با برخی از دسته بندی های سینک های ظرفشویی، آشنا شدیم. در ادامه قصد داریم تا کمی بیشتر با این دسته بندی های سینک ها آشنا شویم.

تعداد لگن / نحوه نصب روکار توکار زیرکار
تک لگن سینک تک لگن روکار سینک تک لگن توکار سینک تک لگن زیرکار
دو لگن سینک دو لگن روکار سینک دو لگن توکار سینک دو  لگن زیرکار
چند لگن سینک  چند لگن روکار سینک چند لگن توکار سینک چند لگن زیرکار

بهترین مارک سینک ظرفشویی

برند های سینک های ظرفشویی مختلف نیز یکی دیگر از مهم ترین معیار های مهم انتخاب سینک ظرفشویی مناسب است. در کشور ما شرکت های زیادی هستند که سینک های ظرفشویی با کیفیت و بسیار خوب و درجه یکی را تولید کرده و در اختیار مشتری قرار می دهند. از طرفی دیگر برخی از شرکت های تولید لوازم آشپزخانه خارجی مثل شرکت های لتو و آروما در ترکیه و آلمان، از بهترین برند های تولید سینک های ظرفشویی در جهان هستند.

قیمت سینک ظرفشویی معمولی

همانطور که همه ما می دانیم؛ قیمت مناسب، یکی از مهم ترین معیار هایی است که همه ما در خرید دستگاه و لوازم مختلف به آن دقت می کنیم. همچنین در حال حاضر در زمانی زندگی می کنیم که قیمت بسیاری از اجناس بالا رفته و خرید بسیاری از آنها سخت شده است. برای همین قیمت به یکی از مهم ترین معیار ها در خرید های ما ایرانیان تبدیل شده است. به دلیل تورم ها و افزایش قیمت اجناس مختلف در زندگی ما، مناسب بودن قیمت محصولاتی که قصد خریدشان را داریم، برای ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و به مناسب بودن قیمت این اجناس اهمیت زیادی می دهیم.

اگر قصد خرید یک سینک ظرفشویی ارزان را دارید، می توانید در وب سایت سیلور یراق، بدون نگرانی درباره قیمت سینک آشپزخانه، بهترین انواع سینک آشپزخانه را به صورت اینترنتی خریداری کنید و در هزینه ها و زمان بسیار زیادی صرفه جویی کنید.

جای سینک در آشپزخانه

همانطور که گفتیم، سینک آشپزخانه شما می تواند تاثیر بسیار بالایی در زیبایی آشپزخانه شما داشته باشد. شما باید دقت کنید که سینک ظرفشویی خود را در کجای آشپزخانه قرار می دهید. برای مثال سینک کنجی، نوعی از سینک های کورین یا استیل هستند که در گوشه آشپزخانه شما قرار می گیرند و بسیار زیبا و شیک هستند

نحوه آب بندی سینک آشپزخانه

آب بندی سینک های ظرفشویی نیز یکی دیگر از مهم ترین کار هایی است که در هنگام نصب کردن سینک، باید به آن دقت داشته باشیم. نحوه آب بندی سینک ظرفشویی به این شکل است که شما باید بعد از اینکه سینک ظرفشویی را نصب کردید، دور تا دور آن را با پسب به خوبی پوشش دهید. این کار باعث می شود که آب نتواند به راحتی وارد کابینت شما شود و کابینت شما را خراب کند.

انواع سینک ظرفشویی؛ بررسی انواع سینک از نظر متريال

همانطور که گفته شد دسته آخری که سینک های ظرفشویی در آن تقسیم بندی می شوند، متريال سینک است. سینک ها در ابتدا فقط از ورق های آهن تولید می شدند و متريال های متفاوتی نداشتند. اما در حال حاضر، از ماده ها و اجناس بسیار مختلفی برای تولید سینک های ظرفشویی استفاده می شود که در ادامه قصد داریم تا برخی از مهم ترین آنها را برای شما شرح دهیم تا بتوانید آنها را بهتر بشناسید و انتخاب بهترین برای سینک های ظرفشویی خانه تان داشته باشید.

سینک آشپزخانه استیل و استیل ضد زنگ

سینک های آشپزخانه  استیل، حال رایج سینک ها هستند و به حدی رایج تر و محبوب تر از باقی انواع سینک است که به آن سینک ظرفشویی معمولی نیز می گویند. اگر دقت کرده باشید رایج ترین نوع سینکی که افراد مختلف خریداری می کنند نیز سینک های روکار دو لگن استیل است که همه ما این نوع از سینک ها را در منزل بسیاری از آشنا های خود دیده ایم.

سینک های استیل معمولی ترین و نرمال ترین نوع سینک های ظرفشویی هستند و افراد بسیاری این نوع از سینک ها را خریداری می کنند. سینک های استیل معمولا از ورق های فولاد استنس تولید می شوند و کیفیت بالایی دارند. این سینک ها ضعیف نیستند؛ اما ویژگی هایی هست که مورد پسند افراد است و این سینک ها این ویژگی ها را ندارند. قیمت سینک ظرفشویی معمولی نیز بسیار مناسب است و باعث پرطرفدار بودن این دسته سینک هاست.

یک سینک ایده آل در نظر افراد مختلف، باید به هیچ وجه زنگ نزند، خط و خش بر ندارد و در اثر ضربه دچار آسیب جدی نشود، در اثر گرما از بین نرود و اصلا آلوده نشود.

سینک های ظرفشویی استیل به این شکل نیستند که با کوچک ترین ضربه از جا در بیایند یا به درد نخورند اما به هر حال بعد از گذشت مدتی احتمال زنگ زدگی هست و این موضوع می تواند مشکلات بالا را در سینک های استیل ایجاد کند.

سینک های ظرفشویی از جنس استیل ضد زنگ نیز به نحوی و از آلیاژ خاصی درست می شوند که شما می توانید با تهیه این سینک ها نگرانی های زنگ زدن این سینک ها را کنار بگذارید و به راحتی از این سینک ها استفاده کنید.

سینک شیشه ای

سینک های آشپزخانه شیشه ای نیز یکی دیگر از محبوب ترین انواع سینک های ظرفشویی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند. این نوع از سینک ها به دو صورت تولید می شوند. دسته اول که حالت معمولی سینک های ظرفشویی شیشه ای است به این شکل است که یک ورق سینک استیل در پایین قرار می گیرد و شیشه ای کناره ها و سینی آن را می پوشانند و بسیار زیبا هستند. دسته دوم نیز نوعی از سینک های شیشه ای است که همه اش از شیشه است و فقط لگن آن از استیل است و به سینک شیشه ای شما متصل شده است.

سینک های شیشه ای نسبت به سینک های استیل؛ آلودگی بسیار کمتری دارند و احتمال آلوده شدنشان به باکتری ها و میکروب ها بسیار کمتر است ولی متاسفانه زود به زود کثیف می شوند و باید آنها را تمیز نگه دارید. نکته دیگر اینکه مقاومت این نوع سینک ها در برابر ضربه بسیار کم است و باید در اطراف این دسته از سینک ها، مراقبت بسیاری ویژه ای به خرج بدهید. در واقع یکی از معایب سینک ظرفشویی شیشه ای این است که ممکن است در اثر یک ضربه بشکند و از بین برود.

سینک سرامیکی

سرامیک، یکی از متريال هایی است  که سال های سال است که از آن در تولید بسیاری از چیز ها استفاده می کنیم. سفال های سرامیکی که می توانید در موزه های مختلف مشاهده کنید، نشان می دهند که از دوران خیلی قبل تر و در زمان نیاکان ما، از سرامیک استفاده میشده است. بعد از آن دوران از سرامیک ها در کار های بسیار زیادی استفاده میشد و یکی از آنها، سرامیک هایی است که در کف منزل کار می شود و روی آنها راه می رویم. از سرامیک همچنین در تولید سنگ های توالت، وان های حمام و سینک های روشویی نیز استفاده می شود.

اما در چند سال اخیر، سرامیک نیز به یکی از متريال های دوست داشتنی برای سینک های ظرفشویی تبدیل شده است که طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی از این نوع سینک ها برای آشپزخانه می خرند. سینک های سرامیکی زنگ نمی زنند، مقاومت بالایی دارند اما همچنان احتمال خط افتادن روی آنها وجود دارد، مقاومت در برابر گرمای بالا نیز از دیگر ویژگی های سینک های سرامیکی است. ویژگی آخر سینک های ظرفشویی سرامیکی نیز این است که در برابر آلودگی مقاوم اند.

سینک مسی

یکی از دسته های سینک که خریداران کمی دارند و معمولا به صورت سفارشی تولید می شوند، سینک های مسی هستند. مس یکی از فلز هایی است که در طبیعت وجود دارد و تاثیر بسیار زیادی در صنایع مختلف بشر در این کره خاکی دارد. سینک های ظرفشویی نیز یکی دیگر از محصولاتی است که مس را در تولید آن استفاده کردند. سینک های مسی نیز زنگ نمی زنند، مقاومت خوبی در برابر ضربه و حرارت دارند و کمتر آلوده می شوند

سینک گرانیتی

سینک های ظرفشویی گرانیتی را می توان به جرئت بهترین نوع سینک ظرفشویی هستند. این سینک ها به دو دلیل به محبوب ترین و پرطرفدار ترین سینک های جهان تبدیل شده اند. سینک های ظرفشویی گرانیتی دلیل اول، زیبایی به شدت زیاد و بی نظیری دارند و نظر و دید افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده اند. دلیل دوم نیز ویژگی های بسیار خارق العاده و عالی سینک های گرانیتی است. بسیاری از افراد این سوال برایشان پیش آمده که “آیا سینک گرانیتی خوب است؟” لیست پایین جواب به سوال شماست:

 • مقاومت در برابر ضربه و خط و خش
 • مفاومت بسیار بالا در برابر گرما
 • ضد آب و زنگ زدگی
 • محکم و مقاوم
 • زیبا و شیک و دوست داشتنی

یکی از نکات بسیار مهم درباره سینک های ظرفشویی گرانیتی که از معایب آن ها حساب می شود این است که به خاطر مقاومت بالایشان، اگر یک ظرف شیشه ای در آن بیفتد، احتمال شکستن ظرف بالاست. عیب دیگر سینک های ظرفشویی گرانیتی، این است که روند نصب خیلی پیچیده ای دارند و برای نصب آنها به یک نصاب حرفه ای نیاز دارید.

سینک آشپزخانه سفید

سینک ظرفشویی سفید نیز یکی از انواع محبوب سینک های ظرفشویی هستند که از زیرشاخه های سینک های گرانیتی محسوب می شوند. جنس سینک آشپزخانه سفید از سنگ های گرانیت سفید رنگ است که با طرح های بسیار زیبا تولید می شوند.

بهترین مارک سینک ظرفشویی گرانیتی

همانطور که گفتیم، سینک های گرانیتی، از دسته محبوب ترین انواع سینک ها از نظر متريال هستند و برند های زیادی، این نوع از سینک را تولید می کنند. شما باید در هنگام خرید سینک های ظرفشویی، مدل های مختلف سینک های ظرفشویی را ببینید و سینک ظرفشویی مورد علاقه خود را خریداری کنید.

سینک سنگی

سینک های ظرفشویی سنگی یکی از دسته محبوب ترین سینک ها هستند. در واقع سینک های گرانیتی نیز در دسته سینک های سنگی قرار می گیرند. اما از آنجایی که سینک های گرانیتی بسیار رایج تر هستند، از این دسته سینک ها جدا شده اند. سینک های ظرفشویی سنگی از سنگ های خاص درست می شوند. سینک های از جنس مرمر، کورین یا سینک های دیگر، از این نوع سینک ها بودند. سینک های سنگی نیز ویژگی های مشابه به سینکهای گرانیتی دارند، اما سینک های سنگی معمولا از طرح های بسیار زیبایی برخوردارند و قیمت سینک ظرفشویی سنگی بالاتر است.

سینک کورینی

سینک های کورینی نیز یکی دیگر از سینک های سنگی هستند که یک تفاوت بزرگ با سینک های سنگی دارند. سنگ کورین یک نوع سنگ مصنوعی درست شده به دست انسان است که در شرکت Du-pont است که از آن در تولید انواع بسیار زیبا و مختلفی از سینک های ظرفشویی استفاده می شود. قیمت سینک کورین، کمی بیشتر از سینک های معمولی و استیل است، اما نسبت به سینک های گرانیتی، قیمت گرانتری دارند. امیدواریم که در این توضیح کوتاه متوجه شده باشید که سینک کورین چیست؟

انواع سینک ظرفشویی فانتزی

یکی دیگر از انواع سینک، انواع سینک های فانتزی هستند. سینک هایی که با حالت ها و طرح های خمیده و مدرن طراحی می شوند را سینک های فانتزی می نامند. سینک های فانتزی معمولا از جنس استیل و استیل ضد زنگ تولید می شوند و با طرح های خمیده و دیدنی تولید می شوند که بسیار محبوب و دوست داشتنی هستند.

براق کردن سینک ظرفشویی؛ چگونه سینک آشپزخانه را برق بیندازیم؟

یکی از مهم ترین نکاتی که درباره سینک ها باید بدانید، نحوه تمیز کردن سینک های ظرفشویی است. برای تمیز کردن سینک آشپزخانه؛ چندین کار است که می توانید انجام دهید تا به واسطه آن، سینک ظرفشویی خودتان را برق بیاندازید. در ادامه به 7 راز روش برق انداختن سینک آشپزخانه می پردازیم:

 1. استفاده از مسواک های مخصوص
 2. از بین بردن لکه های آهنک با لیمو
 3. استفاده از پارچه های میکرو فایبری
 4. تمیز کردن و خشک کردن سینک آشپزخانه بعد از استفاده
 5. عدم استفاده از سفید کننده و جرمگیر ها
 6. عدم ماندن محصولات تمیز کننده روی سطح
 7. استفاده از سرکه سفید

بهترین مواد شیمیایی برای شستشو سینک ظرفشویی سرکه سفید است و بهترین وسیله نیز پارچه های میکروفابیری.

مدلهای سینک ظرفشویی

یکی دیگر از مهم ترین معیار ها در خرید سینک ظرفشویی، انواع مدل سینک آشپزخانه است که باید به آن دقت داشته باشید. هر نوع از سینک هایی که برند های مختلف یک مدل خاص دارند. برای مثال یک سینک استیل تک لگن روکار اخوان، مدل هایی مختلفی دارد. برای مثال مدل سینک 304 اخوان یا مدل سینک 06 اخوان که هر کدام از نظر طراحی با باقی سینک ها تفاوت دارد.

انواع سینک ظرفشویی

ابعاد استاندارد سینک ظرفشویی؛ معیار مهم در انتخاب

یکی از معیار هایی که قطعا همه ما در هنگام خرید سینک ظرفشویی برای آشپزخانه خود به آن دقت می کنیم ولی نه به اندازه کافی و معمولا اهمیت خاصی به آن نمی دهیم؛ ابعاد سینک آشپزخانه است. ابعاد سینک آشپزخانه که قصد خرید آن را دارید، یکی از مهم ترین معیار های شما در خرید یک سینک است. شما باید سینکی با ابعاد مناسب نسبت به آشپزخانه و کابینت خودتان خریداری کنید و با خریدن یک سینک بزرگ تر از حد لازم، توازن آشپزخانه خود را به هم نریزید.

البته این موضوع، از آن چیز هایی است که شما می توانید به صورت چشمی تشخیص دهید و اندازه مناسب را تخمین بزنید یا با محاسبات دقیق خرید خود را انجام دهید. روش شما در این موضوع اهمیت ندارد، اما متناسب بودن ابعاد سینک ظرفشویی نیز یکی از مهم ترین عوامل در جذابیت آن است.

برای مثال وقتی آشپزخانه شما، کمی کوچک است، می توانید ابعاد سینک آشپزخانه کوچک را برای سینک خود در نظر بگیرید تا به زیبایی منزل اضافه کنید. اندازه استاندارد سینک برای آشپزخانه شما، یکی از مسائلی است که خودتان با سلیقه خودتان باید آن را انتخاب کنید. همانطور که گفته شد، اندازه سینک ظرفشویی اهمیت بسیار زیادی دارد.

سینک ظرفشویی صنعتی

سینک های ظرفشویی صنعتی بسیار مناسب برای مکان هایی مانند: هتل، رستوران، کافی شاپ و مغازه های سیار است که می تواند به شما کمک کند تا بتوانید به تمامی مشتریان خود پاسخگو باشید و در سریع ترین زمان و بخاطر گنجایش بالای آن بتوانید همیشه از آن استفاده کنید. اگر قصد خرید سینک های صنعتی را دارید، سینک تک لگن صنعتی، می تواند بهترین انتخاب شما باشد.

خرید سینک ظرفشویی ارزان

اگر قصد خرید اینترنتی سینک ظرفشویی مناسب برای منزل خود را دارید و می خواهید یک سینک آشپزخانه ارزان، شیک، زیبا و با کیفیت خریداری کنید، می توانید این کار را به صورت اینترنتی و آنلاین در وب سایت سیلور یراق؛ مرکز خرید اینترنتی تجهیزات آشپزخانه، انجام دهید و سینک مورد نظر و مورد علاقه خود را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب تهیه کنید. شما میتوانید خرید سینک کورین، خرید سینک گرانیتی یا خرید دیگر انواع سینک های ظرفشویی را در سیلور یراق انجام دهید و این سینک ها را با قیمت مناسب در وب سایت ما خریداری فرمایید. سیلور یراق، نام برندی است که کار خود در فروش تخصصی لوازم آشپزخانه را در سال 1385 در تهران شروع کرد و در حال حاضر سه شعبه در تهران و شعبه های بسیاری در شهر های بزرگ ایران دارد. مجموعه سیلور یراق همچنین یکی از بهترین و کامل ترین فروشندگان اینترنتی سینک های ظرفشویی و تجهیزات آشپزخانه است که شما میتوانید از آن استفاده کنید و خرید لوازم آشپزخانه خود را به صورت اینترنتی در این وب سایت انجام دهید.

منبع : amazon ، sinks ، homedepot ، wikipedia