هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

با جدیدترین تکنولوژی های شیرآلات حمام آشنا شوید!

جدیدترین تکنولوژی شیرآلات حمام
۷ تیر ۱۴۰۰ 91 بازدید
دسته بندی : شیرآلات ساختمانی

جدیدترین تکنولوژی های شیرآلات حمام

یکی از کارهایی که باعث میشود شما روزتان را با انرژی بیشتری آغاز کنید، دوش گرفتن اول صبح می باشد؛ حتی پس از پایان یک روز کاری خستگی شما را به طور کامل از بین می برد. به طور کلی می توان گفت که شما زمان زیادی را در حمام سپری می کنید و یقینا دوست دارید که محیط حمام شما ایده آل باشد. در این قسمت از سایت سیلور یراق می خواهیم در رابطه با شیرآلات حمام با شما صحبت کنیم.  همانطور که می دانید وظیفه اصلی شیر حمام فراهم کردن آب سرد و گرم و امکان مخلوط کردن آنها به گونه ای است که کاربر بتواند فشار و دمای آب را کنترل کند. اما شیرآلات دوش فرق می کند و تکنولوژی مربوط به خود را دارد.

هر کدام از شیرآلات حمام دستی، ترموستاتیک، شیرآلات حمام دیجیتالی و الکتریکی امکانات مختلفی را برای کاربرا فراهم می کند و البته خرید آنها هر کدام هزینه های متفاوتی را به همراه دارد. در ادامه به برخی از جدیدترین تکنولوژی های شیرآلات حمام اشاره کرده ایم.

  • شیر حمام دستی

شیرآلات حمام دستی، در واقع همان شیرآلات کلاسیک و اهرمی رایج است که موجب کنترل فشار و دمای آب در آنها به کمک دستگیری پیچی و یا اهرمی انجام میشود. استفاده از این مدل شیرآلات راحت است و نصب آن نیز حتی توسط کسانی که فنی کار نیستند قابل انجام است.

در شیرآلات کلاسیک، فشار و دمای آب به کمک دو  دستگیره و در شیرآلات اهرمی توسط یک دستگیره اهرمی کنترل میشود. این نوع شیرهای دوش برای تنظیم کردن خودکار آب دارای ترموستات نیست و هر بار قبل از استفاده، دمای آن توسط کاربران تنظیم میشود.

  • شیرحمام ترموستاتیک

شیرآلات حمام ترموستاتیک، پس از تنظیم دمای آب، آن را به صورت مدام در دمای خاصی نگه میدارد. حتی اگر آب در قسمت دیگری از خانه  به طور مثال دسشویی مورد استفاده قرار می گیرد، همان دما را حفظ می کند. مهم ترین مزیت شیرآلات ترموستاتیک، پیشگیری از خطر سوختگی با آب جوش است. این ویژگی می تواند بسیار کاربردی باشد، به ویژه اگر فرزند خردسال در منزل دارید. همچنین قبل از آنکه دوش بگیرید می توانید دمای مورد نظر خود را تعیین کنید و هنگامی که شیرآب را باز می کنید، آب در دمای دلخواه شما جاری میشود.

  • شیر حمام دیجیتال

قبل از خرید شیرآلات ممکن است برخی از کاتالوگ های شیرآلات دیجیتال را بررسی کنید و سوالات خود را به صورت آنلاین از فروشنده بپرسید و بعد از پرداخت اینترنتی خود را انجام دهید. امروزه فناوری و تکنولوژی راه خود را به فضای حمام نیز هموار کرده است. به طوری که شما می توانید به کمک یک شیرحمام دیجیتالی علاوه بر تنظیم دمای دلخواه، میزان آن را بر روی نمایشگر ببینید. حتی یک موضوع جالب تر این است که شما می توانید دمای آب را از فاصله ی دورتر مانند اتاق خواب کنترل کنید.

  • شیر حمام هوشمند

شیرحمام هوشمند یکی از جدیدترین تکنولوژی های شیرآلات حمام است که به شما کمک می کند تا تجربه لذت بخشی از حمام کردن داشته باشید. فناوری و تکنولوژی های جدید شیرآلات حمام امکانات و مزایای مختلفی را دارد که با تکنولوژی رایج کلاسیک و اهرمی قابل مقایسه نیست.

جدیدترین شیر حمام، از نوع هوشمند و پیشرفته است به گونه ای شما می توانید با گوشی خود دما و جریان آب را کنترل کنید. به این نکته توجه داشته باشید که قیمت شیرآلات بر اساس طراحی و تکنولوژی مورد استفاده در آنها متفاوت است. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی سیلور یراق مرکز فروش انواع شیرآلات می باشد و شما می توانید پس از بررسی مدل های مختلف محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

منبع: amazon

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید