هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ابعاد سینک ظرفشویی گرانیتی

ابعاد سینک ظرفشویی گرانیتی
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 261 بازدید

ابعاد سینک ظرفشویی گرانیتی

ابعاد سینک ظرفشویی گرانیتی، از مهم ترین موارد در هنگام خرید سینک گرانیتی می باشد. اطلاع از اندازه این محصولات می تواند به خریداران کمک کند تا با توجه به میزان فضای در نظر گرفته شده در آشپزخانه بتوانند محصولی را خریداری کنند که بیشترین کارایی را داشته باشد. در خانه هایی که ظرف های زیاد و یا حتی چندین بار شست و شو میشوند، خرید سینک ظرفشویی گرانیتی بهترین گزینه می باشد. زیرا بعد از هر مهمانی و مراسمی که در خانه برگزار می کنید؛ قطعا ظروف زیادی کثیف خواهند شد و هم اینکه نیاز به شست و شو دارند.

کسانی که به دنبال تهیه چنین محصولاتی هستند؛ پیشنهاد میشود که از مدل های سینک آشپزخانه باکیفیت ایرانی استفاده کنند. برندهایی مانند فورنیکا ، سینک گرانیتی ماربل استون و pga با استفاده از مواد خارجی باکیفیت و قالب های خارجی سینک های ارزان قیمت و باکیفیت تولید می کند که می تواند با مدل های خارجی مشابه باشد.

ابعاد سینک ظرفشویی گرانیتی چقدر است؟

سینک های ظرفشویی جنس گرانیتی از سال ها پیش تولید می شدند و در داخل ایران برندهای خارجی زیادی فعالیت داشتند که با افزایش قیمت ارز و بالا رقتن قیمت سینک های خارجی دیگر دیگر خرید محصولات گرانیتی به صرفه نیست. اما هنوز هم این مدل وسایل طرفداران خود را دارد. اما این محصول نیز مانند انواع دیگر آن دارای اندازه های مختلفی می باشد که هر فرد می تواند با توجه به تک لگنه و یا دو لگنه بودن آن فضای مناسبی را در اختیار بگیرد. ما در این قسمت از سایت سیلور یراق توضیحاتی را در رابطه با اندازه استاندارد سینک ظرفشویی گرانیتی در اختیارتان قرار می دهیم.

اندازه استاندارد سینک گرانیتی

انواع سینک گرانیتی موجود در بازار از لحاظ ابعاد

از نظر تعداد لگن می توان سینک گرانیتی را به صورت تک لگنه به صورت سینک تک لگنه بدون سینی، دو لگنه با سینی، تک لگن با سینی، دو لگنه بدون سینی تقسیم کرد. سینک های گرانیتی تک لگن با سینی معمولا ابعادی به طول 100 و عرض 52 سانتی متر دارند. در این مدل اندازه لگن و سینی تقریبا با یکدیگر برابر می باشد. اگر شما به فکر خرید سینک گرانیتی دو لگن با سینی هستید بهتر است بدانید که طول استاندارد این مدل ها 115 سانتی متر می باشد اما عرض آنها همان 52 سانتی متر در نظر گرفته میشود. در این مدل طول سینی معمولا 35 سانتی متر در نظر گرفته میشود تا شما برای قرار دادن آب چکان و خرد کردن مواد غذایی مشکلی نداشته باشید.

اما اگر فضای محدودی دارید، به فکر خرید سینک گرانیتی تک لگن بدون سینی باشید. این مدل از سینک های ظرفشویی گرانیتی معمولا دارای ابعادی به صورت ۵۰*۵۰ و ۵۰*۷۰ می باشند. مدل تک لگن را می توان به صورت زیر کورینی نصب کرد. بهتر است این نکته را یادآور شویم که قیمت سینک گرانیتی یک لگن نسبت به مدل های دیگر کمتر است.

انواه مختلف دو لگنه آن جزو پرفروش ترین مدل های بازار می باشد. این مدل را می توان به دو صورت توکار و زیر صفحه ای نصب کرد و معمولا طولی به اندازه 85 و 100 سانتی متر دارد. شما می توانید قیمت سینک گرانیتی دو لگنه را در انواع مختلف در سایت سیلور یراق مشاهده کنید.

فروش انواع سینک ظرفشویی گرانیتی در رنگ های مختلف

اندازه سینک ظرفشویی گرانیتی

این محصولات به رنگ های مختلفی وجود دارند و به همین دلیل به سینک های رنگی در بازار معروف هستند. پرفروش ترین آنها به رنگ های سفید، مشکی و طوسی هستند. این رنگ ها به دلیل ماهیت خاصی که دارند با وسایل مختلف ست میشوند و همچنین با استقبال زیادی مواجه شده اند.

احتمالا شما هم مانند دیگر مشتریان بر این باورید که در هنگام تهیه سینک گرانیتی یکی از موارد بسیار مهم در نظر گرفتن کیفیت آن است. اما واقعیت این است که اصلا آسان نیست که تفاوت بین سینک خوب و عالی تشخیص داده شود. این سردرگمی بیشتر در هنگام سینک های گرانیتی نیز دیده میشود. بدون شک وقتی این محصولات را در قیمت بالا تهیه می کنید مطمئن هستید که از گرانیت بسیار باکیفیت ساخته شده است. شاید این تصور وجود داشته باشد که این محصولات بسیار گران قیمت هستند و تهیه آنها بودجه بالایی می خواهد؛ اما باید بگوییم که اینطور نیست و شما می توانید برخی از مدلهای آن را با قیمت مناسب تری تهیه کنید.

ما در این قسمت از فروشگاه اینترنتی سیلور یراق توضیحاتی در رابطه با ابعاد و اندازه سینک های گرانیتی در اختیارتان قرار داده ایم که امیدواریم در هنگام خرید این محصول برایتان کارآمد باشد.

منبع: homeguides.sfgate، franke، homeguides.sfgate

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید