هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

عمق سینک گرانیتی؛ استاندارد عمق سینک گرانیتی چقدر است؟

عمق سینک گرانیتی
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 174 بازدید

عمق سینک گرانیتی: آشپزخانه، از مهم ترین بخش های خانه شماست. اگر دقت کنید روزانه بار ها وارد آن می شوید و کار های مختلف را در آن انجام می دهید. یکی از پرکاربرد ترین لوازمی که در آشپزخانه از آن استفاده می شوند نیز، سینک های ظرفشویی هستند که خیلی از آنها در طول شبانه روز استفاده می شود. سینک های ظرفشویی همچنین در زیبایی منزل شما نیز بسیار نقش مهمی دارند و در میان تجهیزات آشپزخانه بیشترین تاثیر را در زیبایی آشپزخانه دارند.

سینک های ظرفشویی یکی از دسته محبوب ترین تجهیزات آشپزخانه هستند که معمولا در خرید، استفاده و حتی تعویض آن، اهمیت زیادی داده می شود. خانم های خانه دار اهمیت زیادی به خرید سینک های ظرفشویی می دهند و این موضوع را می دانند که می توانند با خریدن یک سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه خود، هم به زیبایی آن بیفزایند و هم کار های خود را به نحوی در آشپزخانه، راحت تر کنند. به هر حال، وقتی سینک شما مجهز و با کیفیت باشد، برخی از نگرانی ها از بین می رود.

سینک های گرانیتی از دسته محبوب ترین سینک ها هستند که بسیاری از افراد دوست دارند که از این مدل سینک ها برای آشپزخانه خود خریداری کنند. معمولا افراد به همه معیار های مهم نیز دقت می کنند اما یکی از موضوعات بسیار مهم درباره سینک ها، عمق آنهاست که معمولا به آن توجه نمی شود. عمق سینک ظرفشویی از نکات بسیار مهم است که باید آن را بشناسید و به آن اهمیت دهید. در ادامه این مقاله در وب سایت سیلور یراق، قصد داریم تا درباره عمق سینک ظرفشویی و عمق مناسب سینک های گرانیتی، صحبت کنیم.

 

سینک های ظرفشویی گرانیتی

به جرئت می توان سینک های گرانیتی را بهترین و محبوب ترین نوع سینک ظرفشویی دانست. سنگ گرانیت، یکی از انواع سنگ های آذرین است که در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار می گیرند و کارایی های بسیار زیادی دارند. یکی از این صنایع، تجهیزات آشپزخانه و تولید سینک های ظرفشویی است که طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد و بسیاری از افراد این سینک ها را به دلیل ویژگی های مختلفشان دوست دارند. برخی از ویژگی های سینک های ظرفشویی گرانیتی عبارتند از:

  • مقاوم در برابر انواع ضربه و عدم امکان شکستن
  • ضد لکه و ماندگاری ظاهر
  • شیک و بسیار زیبا
  • مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت
  • آنتی باکتریال و ضد آلودگی
  • ضد خط و خش
عمق مناسب سینک های گرانیتی

عمق مناسب سینک های گرانیتی

عمق سینک ظرفشویی

عمق سینک ظرفشویی یکی از معیار هایی است که باید در خرید سینک ظرفشویی به آن توجه داشته باشید. عمق سینک ظرفشویی می تواند در بسیاری از چیز ها تاثیر داشته باشد. برای مثال هر چه یک سینک ظرفشویی استیل پایین تر برود، نگهداری از آن مهم تر می شود. برای اینکه هر چه عمق بیشتر باشد، امکان ماندن آب در آن بیشتر می شود و احتمال زنگ زدگ نیز بالا می رود.

از طرفی دیگر عمق سینک که زیاد باشد دو مشکل به وجود می آید. مشکل اول اینکه کار با آن سخت می شود و گذاشتن ظرف و ظروف در آن نیز به دقت بیشتری نیاز خواهد داشت. دوم اینکه وقتی عمق سینک زیاد باشد، سینک فضای بیشتری در کابینت را بگیرد و این موضوع باعث کاهش کاربرد کابینت زیر سینک می شود.

 

عمق سینک گرانیتی؛ سینک گرانیتی باید چقدر عمیق باشد؟

سینک های گرانیتی از دسته سینک هایی هستند که زنگ نمی زنند و ضد خوردگی هستند. برای همین اگر عمقشان زیاد هم باشد، مشکلی برایشان پیش نمی آید. اما سینک های گرانیتی نیز ظرفیتی دارند و نباید عمق آنها را از اندازه خاصی بلند تر گرفت. معمولا عمق مناسب برای سینک های گرانیتی 14، 18، 20 و 22 سانتی متر است.

معمولا سینک های ظرفشویی نیز با همین اندازه عمق، تولید می شوند. در کل این اندازه ها، اندازه های مناسب عمق سینک های ظرفشویی است و در میان آنها احتمال، 20 سانتی متر، بهترین عمق است که نه زیادی کوچک است که گنجایشش پایین باشد و نه آنقدر بزرگ است که فضای کابینت را بگیرد.

البته بسیاری از افراد معتقدند که سینک هایی که 14 سانتی متر عمق دارند، در دسته سینک های کم عمق قرار می گیرند و خیلی مناسب نیستند، اما سینک های گرانیتی با 14 سانت عمق، به نوعی هستند که عمق نسبتا مناسبی دارند و شما میتوانید به راحتی مقدار زیادی از ظرف را در داخل لگن یا روی سینی آنها قرار دهید.

 

در این مقاله در سیلور یراق؛ مرجع خرید اینترنتی انواع سینک های ظرفشویی، قصد داشتیم تا شما را با عمق سینک ظرفشویی و همچنین و عمق مناسب برای سینک های گرانیتی آشنا کنیم.

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید