هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک گرانیتی مشکی خوبه؟

سینک گرانیتی مشکی خوبه؟
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ 220 بازدید

سینک گرانیتی مشکی خوبه؟ آشپزخانه همانطور که می دانید یکی از مهم ترین بخش های خانه شماست. روزانه همه اعضای خانواده برای دفعات زیادی وارد آن می شوند و کار های مختلفی را انجام می دهند. خانم های خانه دار نیز که در طول روز کار های بسیار زیادی از جمله آشپزی، شستن ظرف و ظروف، کار با وسایل مختلف مثل ماشین لباس شویی یا ظرفشویی و کار های بسیار دیگری که آنها را در آشپزخانه انجام می دهند و به همین دلیل است که آشپزخانه را قلب تپنده خانه می نامند.

در میان تجهیزات مختلف آشپزخانه، سینک های ظرفشویی مهم ترین آنها هستند. سینک ها هم  کارایی های بسیار زیادی دارند، هم در زیبایی آشپزخانه شما بسیار تاثیرگذار می باشند و در سلامت خانواده نیز تاثیر بسیار زیادی می گذارد. برای همین به مهم ترین عضو آشپزخانه تبدیل شده است. در میان سینک های ظرفشویی مختلف، سینک های گرانیتی، از همه بهتر و محبوب تر هستند و خریداران بسیار زیادی دارند.

در میان انواع مختلف سینک های گرانیتی، سینک گرانیتی مشکی، از همه پرطرفدار تر است و مشتریان بیشتری دارد. اما فکر می کنید چرا؟ در ادامه این مقاله در وب سایت سیلور یراق، قصد داریم تا به شما بگوییم که آیا سینک گرانیتی مشکی خوب است یا نه؟

 

ویژگی های سینک های ظرفشویی گرانیتی؛ اصلا چرا سینک گرانیتی؟

یکی از سوالاتی که ممکن است در حال حاضر در ذهن شما به وجود آمده این است که چرا سینک های ظرفشویی گرانیتی، تا این حد طرفدار دارند. سینک های گرانیتی ویژگی های بسیار زیادی دارند و این ویژگی ها همه با هم باعث پرطرفدار شدن این سینک ها می شوند. در ادامه بیشتر با این خصوصیات آشنا می شویم.

ضد ضربه، خط و خش؛ مقاوم مثل گرانیت!

اولین ویژگی که از سینک های ظرفشویی سنگی مثل سینک های گرانیتی به ذهن آدم میرسد، مقاومت بالای آنهاست. در وهله اول باید گفت که این سینک ها ضد خط و خش هستند. برای همین اصلا نیاز نیست که نگران خط افتادن روی سینک خود باشید. این سینک ها از گرانیت درست شده اند و خط و خشی روی آنها نمی افتد.

نکته دیگر درباره مقاومت این سینک ها این است که این سینک ها به هیچ وجه نمی شکنند. گاها این مشکل پیش می آید و سینک های معمولی، در اثر یک ضربه سنگین یا وجود اجسام زیاد در سینک می شکنند. این اتفاق به هیچ وجه برای سینک های گرانیتی نمی افتند و نمی شکنند. این سینک ها حتی از جای خود نیز در نمی آیند و شما میتوانید از محکم بودن آنها مطمئن باشید.

تحمل حرارت بالا؛ سنگ آذرین گرانیت!

اگر درس های علوم دبیرستان را به یاد بیاورید به یادتان می آید که سنگ های آذرین سنگ هایی هستند که از خشک شدن ماگما و مواد آتشفشانی درست می شوند. این سنگ ها مقاومت عالی در برابر گرما دارند. یکی از مشکلاتی که برای بسیاری از سینک های استیل به وجود می آید این است که ممکن است در صورتی که یک ماهیتابه داغ در آن قرار دهید، ممکن است که ذوب شود و خراب شود. اما این مشکل برای سینک های گرانیتی پیش نمی آیند و شما می توانید با خیال راحت هر چیزی را در آنها قرار دهید. اصلا نیازی به نگرانی برای خرابی های ممکن برای سینک های گرانیتی وجود ندارد.

ضد خوردگی؛ زنگ نمی زنند!

یکی از مشکلاتی که برای سینک های ظرفشویی استیل و فولادی به وجود می آید این است که این سینک ها زنگ می زنند. در واقع برای اینکه این اتفاق نیفتد، باید هر بار بعد از استفاده آنها را خشک کنید. ولی سینک های ظرفشویی گرانیتی از سنگ هستند و نیازی به خشک شدن پس از استفاده ندارند و شما میتوانید نگرانی های خود درباره خوردگی ها و زنگ زدگی های مختلف نباشید.

خصوصیات سینک های ظرفشویی گرانیتی

خصوصیات سینک های ظرفشویی گرانیتی

آنتی باکتریال؛ نگران سلامتی خانواده تان نباشید!

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که سینک های ظرفشویی باید داشته باشند این است که آنتی باکتریال باشند. آنتی باکتریال یا ضد آلودگی به این معناست که میکروب ها و باکتری ها، توانایی رشد در محیط آنها را نداشته باشند. سینک های گرانیتی اصلا فضای مناسبی برای رشد باکتری ها نیست و سینک های ظرفشویی نیز از اهمیت بسیار زیادی در سلامت خانواده برخوردارند. سینک های گرانیتی دچار این مشکل نمی شوند و باکتری ها و میکروب ها کلا نمی توانند روی سطح آن زنده بمانند.

شیک و زیبا؛ سینک های گرانیتی با هر طرح و رنگی!

سینک های گرانیتی از دسته زیبا ترین سینک های دنیا هستند. این سینک ها با رنگ ها و حالت های بسیار مختلفی تولید می شوند که طرفداران بسیار زیادی دارد و باعث می شود که افراد زیادی این سینک ها را بخرند. یکی از رنگ های محبوب سینک های گرانیتی نیز رنگ مشکی است که چند ویژگی خوب دارد که در ادامه به آن میرسیم.

 

سینک های گرانیتی سیاه؛ سینک گرانیتی مشکی خوبه؟

سینک های گرانیتی معمولا با طرح ها و رنگ های بسیار زیادی تولید می شوند، اما رنگ مشکی یکی از رایج ترین رنگ هاست. سینک های گرانیتی مشکی، چندین ویژگی مفید دارند که آنها را در کنار ویژگی های سینک گرانیتی، بسیار محبوب کرده است.

  1. رنگ مشکی و آمدن آن به هر ترکیب رنگی
  2. عدم بروز لکه های سفید در روی آن
  3. معلوم نبودن چربی های به جا مانده در سینک

 

خرید سینک ظرفشویی گرانیتی مشکی

اگر قصد دارید که یک سینک ظرفشویی گرانیتی به رنگ مشکی برای آشپزخانه خود تهیه کنید، میتوانید خرید خود را در سیلور یراق؛ کامل ترین مرجع خرید اینترنتی تجهیزات آشپزخانه، سینک گرانیتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، خریداری فرمایید و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید