هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جدیدترین مدل شیر سینک ظرفشویی

جدیدترین مدل شیر سینک ظرفشویی
۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ 70 بازدید
دسته بندی : شیرآلات ساختمانی

جدیدترین مدل شیر سینک ظرفشویی: سینک ظرفشویی، یکی از مهم ترین بخش های آشپزخانه شماست که شما روزانه برای بار های زیادی از آن استفاده می کنید و یک سینک ظرفشویی، بدون شیر سینک ظرفشویی، تقریبا هیچ استفاده ای ندارند. سینک ظرفشویی کارایی های بسیار زیادی دارد و در ظاهر آشپزخانه نیز بسیار مهم است و یکی از نکات بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که حداقل 80% از کارایی و زیبایی سینک های ظرفشویی، از بین می رود.

شیرآلات، یکی از اساسی ترین اعضای سینک ظرفشویی و در کنار آن آشپزخانه شما هستند که وظیفه رساندن آب و به راه انداختن جریان آب برای ما به راه می اندازد. آب هم که یکی از مهم ترین چیز های زندگی است که تقریبا در همه کار ها از آن استفاده می کنیم و این دلیل است که کاربرد های سینک های ظرفشویی و شیرآلات، انقدر بالاست و در خرید آن باید توجه زیادی به خرج داد. در ادامه این مطلب در سایت سیلور یراق؛ قصد داریم کمی درباره شیرآلات، انواع مختلفشان و برخی از بهترین جدید ترین نمونه های شیر های سینک ظرفشویی صحبت کنیم.

 

شیر سینک ظرفشویی و اهمیت آن برای آشپزخانه

همانطور که گفتیم شیر های سینک ظرفشویی، از مهم ترین بخش های آشپزخانه شما به حساب می آیند و این موضوع دلیلی دارد. همانطور که گفتیم، کارایی و تاثیر در زیبایی آشپزخانه و منزل شما، دو معیاری است که برای همه چیز در آشپزخانه شما وجود دارد و در تاثیر آنها در آشپزخانه، تاثیرگذار است. شیرآلات خانه شما همانطور که گفته شد، وظیفه مهم به جریان انداختن آب برای شما را دارند.

از آنجایی که روزانه از آن برای شستن بسیاری از چیز ها مانند ظرف و ظروف یا میوه ها و سبزیجات استفاده می کنیم یا با آب تصفیه آن برای خود آب یا نوشیدنی های آشامیدنی مثل چای و شربت درست می کنیم. برای تاثیر آن در زیبایی نیز باید گفت که شیر سینک ظرفشویی، مهم ترین بخش از سینک است و سینک نیز، بعد از کابینت های آشپزخانه شما، بالاترین تاثیر در زیبایی را دارد.

 

انواع شیر سینک ظرفشویی

شیرآلات آشپزخانه شما در طرح ها و مدل های بسیار زیبا و کارآمدی طراحی و تولید می شوند و این یکی از ویژگی های آنهاست. سینک های ظرفشویی در دو نظر تقسیم بندی می شوند و این تقسیم بندی ها، انواع شیرآلات را تشکیل می دهند که برای ما بسیار اهمیت دارد که کدام یک از آنها را بخریم. انواع شیر سینک ظرفشویی از نظر مدلشان به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

  1. شیر های علم ثابت: این دسته از شیرآلات، ساده ترین دسته هستند و با شکلی خاص و زیبا طراحی شده و قابلیت چرخش را به طور کلی ندارند. شیر های علم ثابت برای سینک های ظرفشویی تک لگن؛ کاربرد های بیشتری دارند و طرفداران بیشتری دارند.
  2. شیر های متحرک: این دسته از شیر ها، احتمالا رایج ترین نوع شیرآلات هستند که همه ما دیده ایم و از آن استفاده کرده ایم. این شیر ها با طرحی ثابت تولید می شوند اما سر آنها یا کل شیر در مواقعی، امکان چرخش دارند و شما می توانید آنها را در زوایا مختلف بچرخانید و از آنها برای سینک های دو لگن نیز می توانید استفاده کنید.
  3. شیر های شاوری: شیرآلات شاوری نیز دسته ای محبوب از شیرآلات هستند که سری آنها را می توان در دست گرفت و مثل یک یک سردوشی جدا در دست گرفت و به هر طرف چرخاند.
  4. شیر های فنری: شیر های فنری نیز تقریبا مخلوطی از شیرآلات ثابت و شاوری هستند. پایه آنها کاملا ثابت هستند و اما سری آنها حالت فنری دارند که اجازه چرخی متناسبی را در اختیار شما قرار می دهد و بسیار زیبا نیز می باشند.
  5. شیر های دیواری: این دسته از شیرآلات نیز، به نوع همان شیر های سینک ظرفشویی ثابت طراحی می شوند اما از دیوار در بالا سینک قرار می گیرند و می توانید از آنها استفاده کنید. شیرآلات دیواری، فقط جذابیت ظاهری دارند و منحصر به فرد هستند.

در دسته بندی دوم نیز شیرآلات از نظر نوع آبکاریشان به دسته های مختلف تقسیم بندی می شوند و تحت روش های مختلفی مثل PVD، نیکل کروم، الکترواستاتیک و الکتروفورتیک آبکاری می شوند که هر کدام از آنها ویژگی های خودشان را دارند و به نحوی زیبا هستند.

 

جدیدترین مدل شیر سینک ظرفشویی

شیرآلات مدرن

این مدل از شیر سینک ظرفشویی، به اشکال و طرح های هندسی جالب و زیبایی طراحی می شوند که بسیار جذاب هستند و زیبا به نظر می رسند.

شیر های سینک ظرفشویی مدرن

شیر های سینک ظرفشویی مدرن

شیرآلات مینیمالیسم

اگر به دنبال طرح های خاص هستید، می توانید شیر های مینیمالیسم را برای سینک های ظرفشویی انتخاب کنید. شیر هایی ساده و کارآمد و که در حالت دوفیلتره نیز تولید می شوند.

شیر های سینک ظرفشویی مینیمالیسم

شیر های سینک ظرفشویی مینیمالیسم

شیرآلات طرح ترکیبی سنتی

شیر های سنتی نیز یکی از مدل های شیر سینک است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این شیر ها با طرح های زیبایی تولید می شوند و طرفداران زیادی دارند.

شیر های سینک ظرفشویی سنتی

شیر های سینک ظرفشویی سنتی

شیرآلات طرح خاص و مدرن

دسته بسیار پرطرفداری از مدل های شیر سینک ظرفشویی، شیرآلات طرح خاص و مدرن هستند. شیرآلاتی که با طرح های بسیار زیبا و مدرنی تولید می شوند و برای آشپزخانه بسیار مهم هستند.

شیر های سینک ظرفشویی مدرن و خاص

شیر های سینک ظرفشویی مدرن و خاص

شیرآلات طرح ساده و منحنی

از دسته رایج ترین و محبوب ترین شیر های سینک ظرفشویی، طرح های ساده و منحنی هستند که احتمال زیاد آنها را در منزل خود دارید یا در منزل آشنایان خود دیده اید.

شیر های سینک ظرفشویی ساده و منحنی

شیر های سینک ظرفشویی ساده و منحنی

خرید شیر سینک ظرفشویی

اگر قصد خرید شیرآلات برای سینک ظرفشویی خود را دارید و دوست دارید یک شیر سینک ظرفشویی خوب برای خود بخرید، می توانید به کامل ترین مرجع خرید تجهیزات آشپزخانه؛ وب سایت سیلور یراق، مراجعه کنید و انواع شیرآلات را پیدا کرده و خرید شیر سینک ظرفشویی خود را با بالاترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و به صورت اینترنتی خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید