هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ابعاد سینک ظرفشویی دو لگنه

ابعاد سینک ظرفشویی دو لگنه
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 147 بازدید

ابعاد سینک ظرفشویی دو لگنه

ابعاد سینک ظرفشویی دو لگنه، یکی از موارد بسیار مهم در هنگام خرید سینک ظرفشویی می باشد. زیرا اندازه سینک دو لگنه، باید با فضای در نظر گرفته شده در آشپزخانه تناسب داشته باشد؛ علاوه بر اینکه این مدل از محصولات فضای بیشتری را اشغال می کند. ما در این مقاله از فروشگاه اینترنتی سیلور یراق توضیحاتی را در رابطه اندازه استاندارد سینک دو لگنه در اختیارتان قرار می دهیم تا با آگاهی بیشتر از میزان سایز آن بتوانید کالایی را خریداری کنید که در عین برطرف کردن نیاز شما بیشترین کارایی را داشته باشد.

ابعاد سینک ظرفشویی دو لگنه چقدر است؟

یک سینک دو لگنه استاندارد که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد؛ در نوع روکار طول 120 سانتی متر و عرض 60 سانتی متر و در مدل های توکار، طول 116 تا 120 سانتی متر دارد. البته سایز سینک های دو لگنه از 62 سانتی متر و عرض آنها از 40 سانتی متر متغییر است. بهتر است بدانید که عمق آنها از 12 تا 35 سانتی متر می باشد.

انواع مدل های سینک در اندازه های متفاوت

اندازه سینک ظرفشویی دو لگن

معمولا در خانه وسایل و تجهیزاتی که ما عمدتا از آنها استفاده نمی کنیم و یا استفاده از آنها محدود به یک یا دوکار می باشد. اما آیا شما به اندازه ای که با انواع سینک ظرفشویی کارهای مختلفی انجام می دهید؛ با وسایل دیگر هم همینطور هستید. از پاسخ به این سوال میشود به این نتیجه رسید که مدل سینک های آشپزخانه یکی از مهم ترین وسایلی است که شما برای آشپزخانه خود انتخاب می کنید؛ و این انتخاب برای مدت زمان طولانی بر روی زندگی روزانه شما تاثیر می گذارد. انواع سینک ها در اساتیل و کاربردهای مختلفی به بازار عرضه میشوند. بنابراین پیدا کردن و خرید سینکی که با استایل و بودجه شما تناسب داشته باشد، کار چندان سختی نیست. این وسایل از جنس آلومینیومی ساده، سینک استیل ، سنگی، مسی و فلزات دیگر و در ابعاد مختلف مانند سینک های تک لگنه، دولگنه و حتی سه لگنه ساخته می شوند.

کاربرد سینک ظرفشویی دو لگنه با سایز 60*40

اندازه سینک دو لگنه در این مدل نسبت 60 به 40 این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید دو کار را به طور همزمان انجام دهید. مثلا در یکی ظرف بشورید و در طرف دیگر آن به آماده سازی مواد غذایی مانند میوه و سبزیجات بپردازید. در این مدل با آزادی عمل بیشتری می توانید ظرف ها را در یک  طرف در مایع ظرفشویی قرار داده و در طرف دیگر آنها را آب بکشید. البته به دلیل سایز کوچک لگن ها شستن ظروف بزرگ مانند ماهی تابه ها کمی دشوار می باشد.

انوع سینک دو لگنه با سایز 50*50

این نمونه تقریبا مانند مدل قبلی می باشدد؛ اما با این تفاوت که فقط برای افرادی که به تقارن علاقه دارند مناسب است و نسبت ابعاد سینک ظرفشویی در این مدل 5050 است. اما کمتر از مدل قبلی در آشپزخانه های مدرن و لوکس استفاده میشود.

اندازه سینک ظرفشویی دو لگنه

اندازه استاندارد سینک دو لگنه

این وسایل ابعاد و سایزهای مختلفی دارند. تفاوتی ندارد که آیا سینک آشپزخانه شما تولید داخل است یا یک محصول وارداتی است؛ زیرا تمامی مدل ها باید از یک استاندارد مشخصی پیروی کنند. هنگام خرید سینک باید از پیش به فضایی که برای نصب آن در نظر گرفته اید توجه کنید و مطابق با این ابعاد خرید خود را انجام دهید.

از لحاظ ظاهر این وسایل در انواع مختلفی تولید میشوند. ممکن است برخی از مدل های آنها تک لگنه باشد؛ به شکل مسطتیل و بزرگ با عمقی در حدود 25 یا 30 سانتی متر. و یا ممکن است دارای دو لگن کاسه ای یا مربع با اندازه های یکسان باشد. همچنین برخی از مدل های دو لگنه بزرگ و یا کوچک هستند؛ که یکی ممکن است محفظه زباله نیز داشته باشد. بعضی از مدل ها هم سه لگن دارند که یک لگن کوچک در وسط و دو لگن بزرگتر در اطراف آن قرار می گیرد.

در چنین مدل هایی لگنوسطی دارای محفه زباله و تخته برش مواد غذایی است. برخی از مدل ها هم هستند که مخصوص قرار گرفتن در گوشه آشپزخانه طراحی شده اند. این مدل ها برای آشپزخانه های کوچک گزینه مناسبی هستند. زیرا در این محیط باید از تمام ابعاد موجود استفاده بهینه ای داشت.

خرید بهترین سینک دو لگنه در اندازه استاندارد

این محصول در برندهای مختلفی مانند اخوان، البرز، بوش، بلانکو و … وجود دارند که از مارک های باکیفیت خوب خارجی و ایرانی هستند. در بازار محصولات ایرانی، ترکیه ای و ایتالیایی بیشتر از همه مورد استفاده قرار می گیرند. فروشگاه لوازم آشپزخانه سیلور یراق یکی از بزرگ ترین مراکز فروش انواع سینک در اندازه های مختلف می باشد که افراد با توجه به سلیقه و بودجه خود می توانند محصول مناسبی را خریداری کنند. ما در این قسمت از سایت سیلور یراق توضیحاتی را در رابطه با ابعاد استاندارد سینک ظرفشویی دو لگنه در اختیارتان قرار داده ایم تا بتوانید متناسب با محیط آشپزخانه خود بهترین محصول را خریداری کنید.

منبع: bluestarkitchensinks، homeguides.sfgate

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید