هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مزایای سینک های ظرفشویی گرانیتی

مزایای سینک های ظرفشویی گرانیتی
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ 200 بازدید

مزایای سینک های ظرفشویی گرانیتی: در این مقاله سایت سیلور یراق قصد داریم تا درباره مزایای استفاده از سینک آشپزخانه گرانیتی یا همان سینک طرح سنگ طرح گرنیتی صحبت کنیم و از مزایای استفاده از آن بگوییم تا در هنگام تصمیم گیری بتوانید بهترین انتخاب را در هنگام خرید سینک متناسب با آشپزخانه خود داشته باشید .

مزایای سینک های ظرفشویی گرانیتی

مزایای سینک های ظرفشویی گرانیتی :

استفاده از سینک های ظرفشویی گرانیتی مزایای خیلی زیادی دارند که قصد داریم آن ها را برای شما نام ببریم .

سینک ظرفشویی گرانیتی ، زیبا ، شیک و مدرن هست . این سینک زیبایی و شخصیت خاصی را به آشپزخانه شما میبخشد . استفاده از این سینک ها حتی در روحیه شما بسیار تاثیر گذار هست به خاطر رنگ های روشن و متنوعی که از این سینک وجود دارد .

شما میتوانید سینک های گرانیتی هم در آشپزخانه کلاسیک با کابینت ممبران و هم در آشپزخانه مدرن در کابینت های گلاس استفاده کنید و محدودتی در استفاده از این سینک در سبک های مختلف طراحی نخواهید داشت .

سینک آشپزخانه گرانیتی بسیار با دوام و محکم هست و نظافت آن ها هم به همین شکل بسیار آسان است . اکثر آن ها به راحتی  فقط با استفاده از سرکه مانند روز اول خود میشوند .

سینک ظرفشویی گرانیتی از تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ برخوردار است و همین تنوع باعث محبوبیت آن ها در بین مشتریان گردیده است .

از رنگ های پر فروش این مدل سینک ها میتوان به این موارد اشاره کرد :

مزایای سینک های ظرفشویی گرانیتی

سینک های گرانیتی هم مانند سینک آشپزخانه استیل انواع مختلفی دارد :

البته پر فروش ترین آن ها سینک گرانیتی دو لگن سینی دار میباشد و همچنین پر فروش ترین های این سینک ها به ترتیب : رنگ سفید مات ، سفید براق ، مشکی مات و مشکی براق میباشند .

 

مزایای سینک های ظرفشویی گرانیتی

بررسی کارایی و طول عمر :

سینک ظرفشویی گرانیتی از نظر کیفیت و طول عمر در دسته با کیفیت ترین محصولات و تجهیزات آشپزخانه قرار می گیرند . اما مانند دیگر محصولات دیگر ، این سینک ها هم د نوع (جنس خوب و جنس معمولی ارزان) دارند که به هیچ عنوان سینک گرانیتی ارزان (900،000 تومان تا 1،100،000) را برای خرید پیشنهاد نمیکنیم ، زیرا مواد استفاده شده در ساخت آن ها کاملا شیمیایی و نوعی پلاستیک بی کیفیت بازیافتی میباشد که طول عمر آن ها را به کمتر از یک سال کاهش میدهد و همچنین برای سلامتی شما و افراد خانواده تان ضرر دارد .

اما سینک گرانییتی با کیفیت و با دوام (از 1،800،000 تومان تا 2،600،000 تومان) بهترین سینک میباشد و یک انتخاب درست اشت . به خصوص کسانی که از محصولات جدید استقبال میکنند ، با استفاده از این سینک ها حس خوبی تجربه خواهند کرد .

دوام این سینک ها به 10 سال میرسد و از نظر ماندگاری رنگ ، به همان اندازه یعنی تا 10 سال هیچ تغییر رنگی نخواهند داشت .

سیاه نمیشوند ، لک نمیشوند ، صدا نمیدهند ، در مقابل حرارت بسیار مقاوم هستند و میتوانید به راحتی قابلمه های خیلی خیلی داغ خود را روی آن ها قرار دهید و هیچ نگرانی در باره آسیب دیدن سینک تان نداشته باشید .

این سینک ها به سختی خط و خش برمیدارند … !! بله فقط در صورتی که با نوک چاقوی تیز و محکم به آن ها ضربه بزنید ، در غیر این صورت میتوانید بدون نگرانی ، گوشت ، مرغ و حتی سبزیجات خود را بر روی سینی این سینک ها خورد کنید و بعد به راحتی با یک آب کشیدن ساده مثل روز اول خود میشوند .

اما اگر لکه ی چربی بر روی آن ها بی افتد که با آب حل نشود ، آن وقت چاره کاره شما استفاده از سرکه میباشد !!! بله سرکه ، با استفاده از سرکه میتوانید اینحتی قوی ترین لکه ها را به راحتی از روی این سینک ها پاک کنید .

 

مزایای سینک های ظرفشویی گرانیتی

 

نتیجه :

استفاده از سینک ظرفشویی گرانیتی میتواند بسیار عالی و مطلوب باشد . همچنین این سینک ها بسیار زیبا و متنوع هستند ، هم از نظر ظاهری و هم از نظر رنگ آن ها شما محدودیتی در انتخاب سینک ظرفشویی متناسب با آشپزخانه و نیاز خود ندارید .

استفاده از سینک آشپزخانه گرانیتی به شما پیشنهاد میشود چون واقعا خوب هست و طبق بازخورد مشتریانی که تا به حال از آن ها استفاده کرده اند ، میتوان متوجه محبوبت آن ها شد .

و مهمترین نکته این هست که هیچ وقت و به هیچ عنوان از سینک های ظرفشویی گرانیتی ارزان استفاده نکنید چون حتما دچا مشکل خواهید شد .

 

برند های زیادی در حال تولید سینک های ظرفشویی گرانیتی در ایران میباشند که یک سری از آن ها برند های بسیار بزرگ تولید سینک آشپزخانه و معروفی هستند . مانند :

سینک گرانیتی بیمکث ، سینک گرانیتی آروما

برچسب ها :

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید