هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جدید ترین مدل های سینک ظرفشویی سه گوش اخوان

۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ 420 بازدید

جدید ترین مدل های سینک ظرفشویی سه گوش اخوان : در این مقاله قصد داریم تا درباره سینک های خاص و استثنایی اخوان توضیحاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم . باما همراه باشید .

 

جدید ترین مدل های سینک ظرفشویی سه گوش اخوان

سینک های ظرفشویی سه گوش یا کنجی ، از دسته سینک های ظرفشویی بسیار بسیار کم مصرف هستند که خیلی خیلی کم فروش هم هستند .

این دسته سینک های ظرفشویی جزو سینک های خاص قرار دارند و به جز اخوان هیچ برند تولید کننده سینک ظرفشویی ایرانی از این دسته سینک ها را تولید نمیکند .

البته برند تجهیزات و لوازم آشپزخانه اخوان هم مدتی هست که دیگر این سینک ها را تولید نمیکند اما هنوز از کاتالوگ محصولات خود این سینک ها را حذف نکرده است .

اگر برای استفاده و نصب این دسته سینک ظرفشویی سه گوش یا اصطلاحا کنجی برنامه ریزی کرده اید ، باید بگوییم که شما نمیتوانید از سینک های ظرفشویی سه گوش را پیدا کنید و بهتر است که طرح کابینت آشپزخانه خود را تغییر دهید .

حتی سینک ظرفشویی اخوان هم دیگر این مدل ها را تولید نمیکند .

 

تصاویر سینک های ظرفشویی سه گوش اخوان :

جدید ترین مدل های سینک ظرفشویی سه گوش اخوان جدید ترین مدل های سینک ظرفشویی سه گوش اخوان جدید ترین مدل های سینک ظرفشویی سه گوش اخوان

خرید شیک ترین مدل های سینک ظرفشویی سه گوش اخوان

بسیاری از مواقع جایگاه سینک ظرفشویی آشپزخانه، در قسمت کنج و گوشه قرار می گیرد. سینک سه گوش یا همان کنج یا گوشه، دقیقا مناسب چنین فضایی می باشد و بسیاری از برندهای بزرگ تولید کننده سینک ظرفشویی هایی مانند اخوان، استیل البرز، نمونه های متنوعی از این مدل سینک ها در سایزها و ابعاد کوچک و بزرگ تولید و روانه بازار کرده اند. این دسته از سینک های ظرفشویی دارای انواع مدل های توکار، روکار و زیرکار نیز می باشد و می توان در انواع فضاهای مابین کابینت یا صفحه کورین از آن استفاده کرد.

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید