هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ابعاد سینک ظرفشویی تک لگنه

ابعاد سینک ظرفشویی تک لگنه
۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ 240 بازدید

ابعاد سینک ظرفشویی تک لگنه: سینک ظرفشویی یکی از مهم ترین اعضای آشپزخانه شماست، اگر دقت کرده باشید، ما روزانه بار ها وارد آشپزخانه می شویم و از لوازم آشپزخانه استفاده می کنیم و یکی از تجهیزاتی که خیلی از آن استفاده می کنیم، سینک های ظرفشویی هستند که هم کارایی های بسیار مختلفی دارند و در زیبایی آشپزخانه، بسیار تاثیرگذار است. برای همین خرید سینک های ظرفشویی، یکی از کار هایی است که بسیاری از افراد برای منزل خود انجام می دهند و اگر دقت کرده باشید، خانم های خانه دار، در خرید سینک های ظرفشویی، اهمیت بسیار زیادی به خرج می دهند. خرید سینک ظرفشویی، می تواند معیار های زیادی مانند، قیمت سینک ظرفشویی، نوع یا حتی گارانتی آن داشته باشد. اما یکی از معیار های مهم خرید سینک ظرفشویی، ابعاد سینک ظرفشویی است.

یکی از مهم ترین انواع سینک های ظرفشویی، سینک های تک لگن هستند که به دلیل ابعاد کوچک تر، محبوبیت بسیار زیادی دارند. در ادامه این مطلب در وب سایت سیلور یراق، قصد داریم تا درباره ابعاد سینک ظرفشویی تک لگنه برای شما موضوعاتی را به شما بگوییم.

 

ابعاد سینک ظرفشویی

همانطور که گفته شد، ابعاد سینک ظرفشویی، یکی از مهم ترین معیار های خرید سینک های ظرفشویی، ابعاد سینک است که باید به آن دقت کنید. ابعاد سینک ظرفشویی، باید در اندازه ای باشد که برای آشپزخانه شما، اندازه استانداردی داشته باشد. اگر اندازه سینک بیش از حد بزرگ باشد، زیبایی آشپزخانه را زیر سوال می برد و اگر بیش از حد کوچک باشد، کارایی لازم را ندارند.

برای همین ابعاد سینک های ظرفشویی یکی از مهم ترین موضوعاتی است که باید در خرید سینک های ظرفشویی به آن دقت داشته باشید. اندازه های مختلفی از سینک های ظرفشویی وجود دارد اندازه های حداقل و حداکثری از سینک های ظرفشویی وجود دارند اما کوچک ترین ابعاد سینک ظرفشویی، در اندازه 50*50 و 50*58 است که از کوچک ترین استاندارد های ابعاد سینک ظرفشویی می باشد.

حداکثر ابعاد سینک های ظرفشویی نیز در این اندازه است که طول سینک 250 سانتی متر است و عرض آن نیز 150 سانتی متر است. این سینک ها البته معمولا برای آشپزخانه های بسیار بزرگ با کابینت های بزرگ است که باعث می شود که ابعاد بزرگ سینک در کابینت آن آشپزخانه جا شود و این سینک های بزرگ معمولا کمی برای استفاده سخت هستند اما به دلیل اندازه بزرگشان، کارایی بسیار زیادی خواهند داشت.

 

سینک ظرفشویی تک لگنه

سینک های تک لگنه، یکی از انواع سینک های ظرفشویی، از نظر تعداد لگن هستند. سینک های ظرفشویی تک لگنه از دسته سینک های پرطرفدار هستند. سینک های مختلف تک لگنه، فقط یک لگن دارند و این موضوع باعث می شود که ابعاد این سینک ها کمی کوچک تر باشد. سینک های ظرفشویی تک لگنه در دو صورت بدون سینی و با سینی تولید می شوند که این موضوع باعث می شوند که شما دست باز تری در انتخاب داشته باشید.

 

ابعاد سینک ظرفشویی تک لگنه

همانطور که گفتیم ابعاد سینک ظرفشویی، از مهم ترین معیار های خرید سینک ظرفشویی است و سینک های تک لگنه نیز دسته ای از سینک ها هستند که معمولا در ابعاد کوچک تر و با یک لگن تولید می شوند. اما چرا سینک های ظرفشویی تک لگن، تا این سطح، محبوب هستند و طرفداران بسیار زیادی داشته باشند؟

تا بحال آشپزخانه های کوچک را دیده اید؟ آشپزخانه هایی که کابینت های کوچک تری دارند تا بتوانند فضای بیشتری برای محیط آشنپزخانه برای خود ایجاد می کنند، را دیده اید؟ یکی از ویژگی هایی که افراد مختلف که سینک های ظرفشویی تک لگن دارند این است که در ابعاد کوچکتری تولید می شوند و این موضوع باعث می شود که این سینک های آشپزخانه با ابعاد کوچک تری تولید شوند که این موضوع باعث می شود که سینک های ظرفشویی تک لگنه مخصوص آشپزخانه های کوچک باشند.

یکی دیگر از مکان هایی که سینک های تک لگن حضور دارند و مطبخ ها و آشپزخانه های پشتی هتستند. ابعاد سینک ظرفشویی تک لگنه برای مطبخ ها نیز بسیار مناسب است. مطبخ ها همانطور که می دانید، برای شما کاربرد های زیادی دارند و برای بسیاری از افراد بسیار مهم هستند.

 

انواع سینک های ظرفشویی تک لگن

  • سینک روکار تک لگن: سینک های تک لگن روکار، به نوعی از سینک ها گفته می شود، به صورت روکار نصب می شوند و فقط یک لگن دارند و می توانند زیبایی بسیار زیادی داشته باشند.
  • سینک توکار تک لگن: یکی دیگر از انواع سینک های تک لگن؛ نوع توکار تک لگن آن است. این سینک ها به صورت توکار و از پایین نصب می شوند و این باعث می شوند که ظرافت این محصول بسیار بالاتر برود.
  • سینک های زیرکار یک لگن: یکی از دسته سینک های ظرفشویی که طرفداران بسیار زیادی دارند، سینک ها زیر کار هستند که در زیر کابینت قرار می گیرند و افراد بسیار زیادی این سینک ها را دوست دارند و بسیاری از از سینک ها به صورت زیرکار برای افراد مختلف طراحی و تولید می شوند و این موضوع برای بسیاری از افراد یک ایده آل است.
  • سینک های با سینی: سینک های تک لگنه مختلف، می توانند با سینی یا بدون سینی باشند. سینک های تک لگن با سینی، به طوری طراحی می شود که سینی برای شما کاربرد داشته باشد تا بتواند به شما کمک کند تا کار های مختلف را انجام دهید.
  • سینک تک لگنه بدون سینی: سینک های ظرفشویی تک لگن بدون سینی، به طوری هستند که سینی ندارند و این موضوع باعث می شود که ابعاد سینک کمتر شود و ظرافت کار و نصب آن بالاتر برود.

 

خرید سینک ظرفشویی در سیلور یراق

اگر قصد دارید تا انواع سینک های ظرفشویی را با قیمت های مختلف برای منزل خود خریداری کنید، می توانید سینک های ظرفشویی مختلف را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، در سیلور یراق؛ کامل ترین مرجع خرید اینترنتی سینک ظرفشویی، خریداری کرده و سینک ظرفشویی مورد نظر خودتان را درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه کاربران

در این قسمت می توانید دیدگاه کاربران را مشاهده نمایید