هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برند داتیس

معرفی شرکت داتیس

کارخانه تولیدی صنعتی داتیس در سال 1387 مشغول به فعالیت خود در زمینه انواع اجاق گاز  های توکار و انواع هود، فر توکار و  انواع سینک ظرفشویی توکار، روکار و… را آغاز کرد و گفتنی است مجموعه تولیدات داتیس در نطقه صنعتی ایوانکی در 55 کیلومتری شرق تهران واقع شده است و این مجموعه توانسته است از ابتدای شروع فعالیت خود در زمینه لوازم تولید اشپزخانه تاکنون بیش از 120 مدل مختلف اعم از هود، فر توکار، و سینک ظرفشویی را به بازار ارائه دهد.

معرفی محصولات شرکت داتیس

محصولات تولیدی شرکت داتیس به چهار گروه اجاق گاز صفحه ای ، هود ، فر توکار و سینک ظرف شویی تقسیم می شوند که در ادامه بصورت موردی آن ها را مورد بحث قرار میدهیم.

همواره رفع نیازهای مشتریان و پوشش سلیقه های مختلف مورد توجه همه ی تولید کنندگان لوازم خانگی بوده است شرکت داتیس هم ازین قضیه مستثنی نیست. تنوع در نوع و جنس محصولات در برند داتیس رو میشه خوب و متنوع ارزیابی کرد . اگر بخواهیم سینک های داتیس را بر حسب ویژگی ها خلاصه کنیم از جمله: سینک روکار، تو کار، گرانیتی، کرین، زیر صفحه ای و… تقسیم بندی می شوند

تنوع در نمای ظاهری سینک های ظرفشویی داتیس اعم از نوع جنس، ضد خش، تنوع در نوع سینک این امکان رو به شما میده که بتونین به راحتی محصولی رو انتخاب کنین که هم از لحاظ کاربردی نیاز شما رو برطرف کنه و هم اینکه متناسب با سلیقتون باشه. مثلا برای فضاهای کوچک یا اداری، این امکان هست که یک سینک کوچک تک لگن تهیه کنید یا برای محیط های بزرگتر از سینک های دو لگن بهره ببرید.

از نظر ساخت ، مواد و متریال بکار رفته در محصولات داتیس میتوان آنها را محصولاتی با کیفیت و مرغوب عنوان کرد و همچنین برش های دقیق و حالت لبه ها به گونه ای می باشد که حس خرید یک سینک ظرفشویی با کیفیت را به شما القا میکند. سایز بندی ها و تنوع لازم در طول و عرض هم ، متناسب با استاندارد های مختلف خوب پوشش داده شده است.

در آخر میتوان گفت سینک ظرفشویی شرکت داتیس در رده کالاهای تولیدی داخلی مرغوب و باکیفیت قرار دارد که با بسیاری از نمونه های خارجی همتراز خود توان رقابت را دارد.

سینک ظرفشویی داتیس

در انتخاب یک سینک ظرف شویی مناسب علاوه بر مقاومت ، دوام و ضد زنگ بودن، قابلیت ارتجاعی در مقابل ضربه و  دارا بودن سطحی صاف و یکنواخت و بدون درز و سوراخ، باید به ضخامت و متریال استفاده شده نیز توجه کرد.

انتخاب مدل مناسب سینک ظرفشویی اعم از سینک های توکار ، سینک  های روکار ، زیرکار و سینک شیشه ای بسته به نیاز شما دارد مثلا اینکه سینک ظرفشویی شما یک لگن داشته باشد یا دو لگن همگی بستگی به نیاز شما دارد.

شرکت داتیس توانسته در زمینه تولید سینک ظرفشویی کالا های مرغوب و با کیفیت تولید کند. از حیث مواد و متریال مصرفی سینک ظرفشویی داتیس یک محصول باکیفیت است. تنوع در ابعاد و نحوه چینش لگن هاهم بیشترین امکان انتخاب را برای مشتریان رقم زده است. شما می توانید تمامی محصولات داتیس را در فروشگاه انلاین سینک ظرفشویی داتیس سیلور یراق تهیه نمایید.

سینک داتیس شیشه ای مدل ۱۱۹
سینک داتیس شیشه ای مدل ۱۱۹

سینک ظرفشویی داتیسسینک ظرفشویی

5,414,000تومان
سینک داتیس مدل 145 توکار
سینک داتیس مدل 145 توکار

سینک ظرفشویی داتیسسینک ظرفشویی

3,026,000تومان
سینک داتیس مدل توکار 127
سینک داتیس مدل توکار 127

سینک ظرفشویی داتیسسینک ظرفشویی

3,026,000تومان
سینک داتیس مدل توکار 134
سینک داتیس مدل توکار 134

سینک ظرفشویی داتیسسینک ظرفشویی

3,026,000تومان