هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک دو لگن

سینک ظرفشویی دو لگن

سینک دو لگن: سینک ظرفشویی یکی از مهم ترین تجهیزات آشپزخانه است که هم کاربرد های بسیار در آشپزخانه دارند و هم در زیبا تر شدن آشپزخانه نفش بسیار مهمی دارند. یک سینک ظرفشویی زیبا می تواند آشپزخانه شما را تا چند برابر جذاب تر کند و منزل شما را نیز شیک تر کند. اما اگر سینک های معمولی برای آشپزخانه ما کمی بزرگ بودند، چکار کنیم؟

سینک دو لگن

بعضی اوقات، آشپزخانه بزرگ است یا ممکن است که شما تمامی فاکتور های آشپزخانه خوب را داشته باشید. در این شرایط است که شما باید یک سینک دو لگن برای منزل خود خریداری کنید. سینک های ظرفشویی، از نظر تعداد لگن به سه دسته سینک های تک لگن ، سینک های دو لگن و سینک های چند لگن تقسیم می شوند. در شرایط بالا یک سینک دو لگن با کیفیت و ظریف می تواند بهترین انتخاب شما برای سینک ظرفشویی آشپزخانه شما باشد.

از سینک های دو لگن مختلف در آشپزخانه های بزرگ در آشپزخانه هایی که افراد کابینت بیشتر احتیاج ندارند استفاده می شود. باید به این نکته دقت داشته باشید که کار با سینک های دو لگن نیز کمی سخت می باشد به نسبت به نصب سینک تک لگن، سینک دو لگن کمی سخت تر تمیز می شود و سخت تر نصب می شود برای وصل کردن سینک توکار باید از نصاب حرفه ای بخواهید تا برای شما سینک شما را به صورت حرفه ای نصب کند.

قیمت سینک دو لگن

یکی از مهمترین موضوعات در خرید هر محصولی در جهان، قیمت آن و مناسب بودن قیمت آن می باشد. یکی از ویژگی های مهم سینک های ظرفشویی دو لگن، این است که به دلیل دو لگن بودن، قیمت مناسب تری نسبت به سینک های چند لگن دارند و شما می توانید سینک دو لگن مورد نظر خود را در سایت سیلور یراق پیدا کنید و آن را برای خود خریداری کنید.

بهترین برند های تولید کننده سینک دو لگن

بیمکث (Bimax): شرکت و کارخانه تولید لوازم خانگی و آشپزخانه بیمکث، از سال 1360 کار خود را در این صنعت شروع کرد و تا الان نزدیک به 40 سال است که نام آن در این صنعت می درخشد و محصولات با کیفیتی ارائه می دهد.

کن (CAN): شرکت لوازم خانگی کن یکی از تولید کننده های فعال در صنعت لوازم خانگی کشور می باشد که از سال 1363 تاکنون سهم قابل توجهی از بازار کشور را برای محصولات هود، اجاق گاز، سینک و فر پوشش داده و با بکارگیری دانش فنی روز و نیروهای متخصص و مجرب؛ گام بلندی در پیشرفت در این زمینه برداشته است.

استیل البرز: شرکت صنایع استیل البرز کار خود را در سال 1371 شروع نمود و با تکیه بر کیفیت و نیروهای کار آزموده توانسته سهم قابل توجهی از بازار لوازم توکار آشپزخانه را برای خود نماید.

لتو (+LETO): شرکت لتو (+LETO) برای ایجاد یک انقلاب اساسی در خانه مردم و ساخت مفهومی جدید در محصولات، در سال ۱۹۹۳ در ترکیه تأسیس شد. به عنوان عضو پروتکل WIPO (سازمان جهانی مالکیت معنوی)، گروه لتو سهم بزرگی از بازار جهانی را به دست آورده است.

اخوان: اخوان نیز یکی دیگر از نام آشنا ترین شرکت های تولیدی در صنعت تجهیزات آشپزخانه است که بیش از 50 سال است که در این صنعت پیشتاز است.

خرید سینک دو لگن

اگر قصد خرید سینک دو لگن برای آشپزخانه منزل خود را دارید، می توانید این خرید را در سایت خرید آنلاین سینک دو لگن سیلور یراق؛ وب سایتی آنلاین در حوضه خرید اینترنتی تجهیزات آشپزخانه انجام دهید و با خرید از سیلور یراق، در هزینه ها و همچنین زمان زیادی صرفه جویی کنید.

سینک توکار بیمکث مدل BS517
سینک توکار بیمکث مدل BS517

سینک ظرفشویی بیمکثسینک ظرفشویی

1,297,900تومان 1,048,055تومان
OFF 19.2%
سینک گرانیتی کن مدل vivaldi
سینک گرانیتی کن مدل vivaldi

سینک ظرفشویی کنسینک ظرفشویی

سینک اخوان 133 روکار
سینک اخوان 133 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان 300s توکار
سینک اخوان 300s توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

2,643,700تومان 2,190,000تومان
OFF 17.2%
سینک اخوان 304 توکار
سینک اخوان 304 توکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

3,009,400تومان 2,493,000تومان
OFF 17.2%