هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محصولات آشپزخانه آروما

برند محصولات اشپزخانه آروما

محصولات آشپزخانه آروما: آروما برندی اثبات شده در کشور ایتالیا و همچنین اتحادیه اروپا می باشد که در تجهیزات آشپزخانه از جمله: هود، سینک ظرفشویی، اجاق گاز، فر و… می باشد. این شرکت تحت لیسانس در دو مدل لوکس و اکونومی در ایران می باشد. بهره گیری از دانش و تکنولوژی روز اروپا، سبد کامل کالا، طرح های جدید، خدمات پس از فروش گسترده با نصب رایگان، پوشش بیمه ایران، نشان استاندارد با گرید A از ویژگی های برند آروما معتبر ایتالیایی می باشد. بازرگانی آرمان تحت نام آرمان سرویس به همراه با 25 سال تجربه و دارای صد ها مرکز پس از فروش در سراسر ایران و کیفیت و گارانتی محصولات را تضمین می کند.

مزیت سینک آروما نسبت به دیگر برند های اشپزخانه چیست؟

بری آشپزخانه های نو ساز خود می توانید طراحی بی نظیر ایجاد کنید و با سینک های خاص آروما سبک خاص و مدرن به اشپزخانه خود بدهید در این طراحی از صفحه های کورین، سینک توکار، سینک روکار، سینک گرانیتی، برای روی کابینت استفاده کنید و سبکی خاص به آشپزخانه خود هدیه دهید.

کیفیت سینک های آروما به شدت بالا می باشد و شما می توانید با مشاهده استیل های سینک این برند کاملا به این موضوع پی ببرید. در صنعت  کنار هم قرار گرفتن آب و فلز همیشه دردسر ساز بوده و آب و رطوبت باعث زنگ زدگی و خوردگی فلز می شود و این اتفاق امری اجتناب نا پدیر می باشد اما هر رخدادی استثنایی هم دارد. استثنای ما سینک آروما می باشد.

استیل به کار رفته در سینک های آروما از نوع استیل استنلس 304 می باشد و این فلز آلیاژی از ترکیب: کرم، کربن و نیکل بوده که درصد مناسب این فلز ها در آلیاژ باعث مقاومت بالای آن در رطوبت و درنتیجه مقاومت در برابر خوردگی و زنگ زدن می شود.

خاصیت دیگر این نوع استیل براق بودن آن می باشد که شما سال ها سینک اشپزخانه آروما براقی خواهید داشت به مانند روز اول خود.

5 نکته در رابطه با سینک آروما

لگن هایی بسیار زیبا و عمیقی دارد و برای شستن ظروف با میوه در حجم های زیاد بسیار مناسب است.

سینک آروما دارای زیر آب بزرگی می باشد که باعث می شود آب درون لگن با سرعت تخله شود و دردسر تجمع آب هنگام شستشو را نخواهید داشت.

همراه سینک سیفون مناسب ان نیز معمولا به شما داده می شود تا برای نصب درگیر پیدا کردن وسایل جانبی مورد نیاز نباشید.

این سینک خاص یک سینک وارداتی از کشور ترکیه می باشد.

گارانتی معتبر نشان از کیفیت برتر سینک آروما دارد

یکی از پیشنهاد های ما به همه دوستان این می باشد که هنگام خرید حتما به گارانتی ان توجه کنند پس از فروش محصول مورد علاقه تان نوجه خاصی بکنید. ضمن اینکه محصولات می توانند از اعتمائ شرکت تولید کننده به محصول خود نشات بگیرد و این یک نشانه ی خیلی مهم از کیفیت کالا می باشد که می تواند به شما بگوید. آیا شما هم می توانید به ان اعتماد کنید یا خیر! شما در سایت فروش آنلاین سینک سیلور یراق می توانید خرید خود را به راحتی انجام دهید.

هیچ محصولی یافت نشد.