هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برند استیل البرز

درباره برند استیل البرز

استیل البرز همه چیز برای اضافه کردن زیبایی و نوآوری در خانه شما را با خود دارد. این برند بزرگ به خوبی می داند که چطور باید از لحاظ بصری و کیفیتی، محصولات خود را ویژه طراحی کند.ابتکار در طراحی و توجه به نیاز های مصرف کننده، هدف نخست شرکت بزرگ استیل البرز می باشد

تاریخچه استیل البرز

شیر آلات استیل البرز بر مبنای طراحی برای زندگی بنیان گشته است. این شرکت از سال 1371 تا به امروز با تکیه بر مهرت های مهندسی در جزئیات به منظور توسعه محصولات نواورانه با فن آوری های جدید توانسته به بندی مشهور در بازار های داخلی و خارجی بدل شود. برای بیش از 30 سال، برند مشهور استیل البرز با دو کارخانه بزرگ در شیراز و تهران، توانسته سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد و به طور کلی تولیدات کارخانه استیل البرز در سالا نزدیک به 1500.00 می رسد که در نوع خود مثال زدنی است.

ویژگی محصولات استیل البرز

این برند سعی کرده ایده های هوشمندانه و نو را در طراحی محصولات متنوع خود نظیر شیرالات، سینک، اجاق گاز صفحه ای، انواع فر توکار، هود استیل البرز، سینک ظرفشویی اسیتل البرز، سینک کرین، سینک روکار، سینک زیر صفحه ای، سینک توکار و سینک گرانیتی پیاده سازی کند به همین دلیل توانست محصولات خود را به بازار های جهانی از جمله خاورمیانه  و خاور دور،  اروپا، جنوب افریقا و اقیانوسیه ارسال کند.

اگر شما به شیرالاتی زیبا علاقمند هستید و اهمیت بسیار زیادی به کیفیت و تنوع می دهید شیرآلات استیل البرز را انتخاب کنید تا شیرآلات این شرکت در مدل های مختلف تولید می شود و محدوده گسترده ای از محصولات را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

زمانی که ما محصولات استیل البرز استفاده می کنیم کیفیت آن به خوبی آشکار می شود اما به منای چه چیزی در پس زمینه موفقیت این شرکت قرار دارد؟ استیل البرز محصولاتی درجه اول با طراحی ارگونومیک در کنار تولید پایدار و خدمات پس از فروش مناسبی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

سینک تخصصی استیل البرز

سینک اشپزخانه استیل البرز به  طور تخصصی در انواع مدل: گرانیتی، توکار، روکار، کرین، زیر صفحه ای و.. طراحی شده اند. اما باید اشاره کنیم که با وجود کییفیت و طراحی فوق العاده، تنوع زیادی دارند و این مدل ها یونیک هستند به همین دلیل اگر مدل دلخواه را در میان سینک ظرفشویی پیدا نکردید حتما از جدید ترین مدل های سینک استیل البرز دیدن کنید.

افتخارات

شرکت استیل البرز برای دومین بار به صورت متوالی در دومین جشنواره 100 برند برتر تجاری کشور جزء بیست برند برتر کشور و تنها برند صنعت اشپزخانه انتخاب گردید. و این شرکت به عنوان صادر کننده نمونه در سال 1384 و 1385 نیز انتخاب شد و شرکت صنایتع استیل البرز موفق به اخذ گواهینامه های ISO9001-2000, IQNET, CSQ, MIS, CISQ, IMQ, UKAS نیز شده است و همچنین دارای کاربرد های استاندارد تشویقی از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعی ایران است شما می توانید تمامی محصولات سینک استیل البرز را در سایت فروشگاه انلاین سینک استیل البرز خریداری نمایید.