هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برند الماس

برند سینک الماس

سینک الماس با بیش از بیست سال تجربه در زمینه طراحی بهترین محصولات را از بهترین مواد طراحی و تولید می کند. جناب اقای اکبریان مدیر عامل شرکت سینک الماس سال ها پیش شغل قالب سازی مشغول بوده است و در همان راستا طراحی ها و تولیدات چشم گیری داشته است. این سابقه درخشان ایشان را بر آن داشت تا با ایجاد کارآفرینی و حمایت از تولید ملی تغییری در صنعت ملی کشور ایجاد کنند. شاید این صنعت از چشم برخی منتقدین کوچک باشد اما پس از سال ها استقامت و بردباری و تلاش ایشان و مجموعه پر تلاششان به راحتی می توان چشم انداز سال های دور گذشته مدیر کارخانه الماس را دید که با توجه به سابقه کارخانه ی توایدی در زمینه قالب سازی آینده ی زیبایی برای این گروه تولیدی رقم خورد. چراکه تمام قالب ها تولیدی شده جهت تولید سینک ظرفشویی به راحتی با کمترین هزینه ممکن توسط خود کارخانه طراحی و تولید می گردد. سینک الماس با بیش از بیست سال سابقه طراحی و تولید انواع سیک های ظرفشویی جایگاه خود را در بازار داخلی بدست آورده است و با اقتدار خود را به تثبیت رسانیده است.

کمی دقت در نحوه تولید سینک الماس

این مجموعه  صنعتی قبل از تولید چندین ماه مشغول شناسایی بازار بوده است. و پس از شناسایی و تشخیص نهایی نیاز مردم تولید قالبها را آغاز کرد. تولید سینک ظرفشویی بلافاصله پس از تولید قالب آغاز شد. هنوز هم این مجموعه در حال تولید قالب های جدید برای افزایش تنوع در کنار کیفیت مثال زدنی خودش است. سینک الماس محصولات خود را به سه دسته سینک ظرفشویی معمولی، نیمه فانتزی و فانتزی تولید و عرضه می کند.

 

مزیت های سینک الماس

مزیت های سینک ظرفشویی تولیدی برند الماس واقعا مثال زدنی است. باهم مزیت های سینک الماس را نسبت به برندهای مشابه می سنجیم. تفاوت هایی که با یک مقایسه دقیق به عمل می آید در قیمت، نوع ورق استیل، عمق زیاد در سینک های پرسی، طرح های کم نظیر، قالب یک تکه، بسته بندی محکم و زیبا، و ضمانت بی قید و شرط ده ساله آن است.

 

قیمت مناسب در کنار کیفیت مثال زدنی

تفاوت قیمت محصولات سینک الماس از آنجایی مورد بحث قرار می گیرد که قیمت مصرف کننده در بازار داخلی فعلی کاملا رقابتی است. این رقابت خیلی از کارخانه جات را تولیدی سینک ظرفشویی را به فکر افزایش کیفیت انداخت. کیفیتی که با قیمت های سر به فلک کشیده همخوانی داشته باشد. اما در ابتدا این کارخانه تولیدی بنای تولید خود را به روی قیمت مناسب در کنار کیفیت مثال زدنی گذاشته بود. شما می توانید بهترین سینک های توکار، روکار، زیر صفحه ای، گرانیتی، کرین را در سایت خرید آنلاین سینک الماس سیلور یراق خریداری نموده و از تخفیفات عالی سایت سیلور یراق بهره مند شوید امیدواریم توانسته باشیم به شما در انتخاب برند سینک ظرفشویی الماس کمک شایانی کرده باشیم شما می توانید سینک های برند الماس را به صورت تک لگن و دو لگن هم از سایت فروشگاه انلاین سینک سیلور یراق تهیه کنید.