هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برند بیمکث

برند بیمکث

یکی از شرکت های طلایی در صنعت با نام تجاری بیمکث (Bimax)، در سال 1360، به عنوان یک پیشگام، فعالیت خود را در زمینه تولید هود آشپزخانه آغاز نمود و محصولات خود را در سال­های آتی به سایر لوازم آشپرخانه توسعه داد. این شرکت با بیش از 30 سال سابقه درخشان در صنعت لوازم خانگی با اتخاذ رویکرد خودکفایی ملی، امروزه به عنوان یکی از برترین برند های تولید لوازم آشپزخانه شناخته شده و سیاست تولید در بیمکث مبتنی بر پیشرفته ترین ماشین الات و تکنولوژی مدرت با بهترین کادر متخصص ایرانی می باشد.

تولیدان این شرکت در حال حاضر طیف گسترده ای از محصولات اشپزخانه مانند: هود، اجاق گاز، اجاق برقی، سینک ظرفشویی، سینک ظرفشویی توکار، سینک ظرفشویی روکار، سینک ظرفشویی گرانیتی، سینگ ظرفشویی کورین و… که در انواع طراح ها و رنگ های مختلف را پوشش می دهد. محصولات علاوه بر سطح ملی، درسطح بین الملل نیز مورد استقبال مشریان بوده است و مشتریان، از کانال های متعدی همچون: نمایشگاه های داخلی و خارجی، فروشگاه هاَ، نمایندگان معتبر در پهنه جغرافیایی، به محصولات شرکت دسترسی خواهند داشت.

افتخارات بیمکث

بیمکث طی سالها پیشتازی در عرصه رقابت با سایر تولیدکنندگان داخلی، با رعایت کیفیت، نوآوری و عملکرد بالا موفق به اخذ گواهینامه هایی همچون: ISO 9001 ، ISO 10002، EOTA، ISO/IEC17025،ISO 14001,OHSAS 18001, CE , QS باعث شده تا برند بیمکث به نسبت به رقبای خود بهترین باشد همچنیین افتخاراتی چون در سال های 1390، 1381، 1391 به عنوان واحد نمونه استادارد کشورانتخاب و معرفی شده است.

شرکت بیمکث همچنین در سال 1399 گواهینامه استانی رعایت حقوق مصرف کنندگان را دریافت نمود است.

ماموریت

شرکت ستاره طلایی صنعت با نام تجاری بیمکث Bimax در طراحی و تولید لوازم آشپزخانه ، دارای تجربه طولانی و ارزشمند بوده و در این صنعت پیشرو می باشد. محصولات شرکت عبارت اند از: هود، اجاق رومیزی (صفحه ای)، اجاق برقی، سینک ظرفشویی، فر و مایکروویو، سینک روکار، سینک زیر کابینت، سینک کرین، سینک توکار. شرکت از فناوری های پیشرفته و مدرن و کادر متخصص برای طراحی و تولید انواع محصولات بهره می برد و بدین جهت روند رو به رشد و توسعه داشته و سودآوری مناسبی حاصل شده است. محصولات تولیدی شرکت مورد نیاز اقشار مختلف و نیز واحدهای تجاری و صنعتی در نقاط مختلف کشور می باشد. شرکت به هنجارهای اخلاقی پایبند بوده و حقوق مشتریان را با دقت و شفافیت کافی مورد توجه قرار داده و خواهد داد. کیفیت مطلوب محصولات، قیمت های منصفانه و خدمات پس از فروش کارآمد و موثر و کسب گواهینامه های استاندارد از ویژگی های برجسته شرکت می باشد. شرکت با اتخاذ رویه های اثرگذار و ایجاد فضای مناسب نسبت به ارتقاء توانمندی های کارکنان همت گمارده و این مهم را در ارتقاء سطح رضایتمندی و نیز تحقق اهداف عملیاتی و استراتژیک شرکت موثر می داند. مسائل اجتماعی و مشارکت در حل معضلات از جمله اشتغال زایی و حفاظت از محیط زیست در کانون توجه شرکت قرار دارد. شما میتوانید تمامی سینک های خوب شرکت بیمکث را در سایت خرید آنلاین سینک ظرفشویی سیلور یراق داشته به راحتی اقدام به خرید ان نمایید.