هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برند کن

درمورد برند کن

در سال ۱۳۸۷ این شرکت با نام گروه لوازم خانگی کن ثبت گردید که در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع در حال فعالیت می باشد. گروه لوازم خانگی کن، در راستای تامین آرامش، آسایش و ایمنی هم میهنان عزیز و همچنین سایر کشورهای جهان، تامین تمامی تجهیزات آشپزخانه را برای داخل و خارج از کشور هدف گذاری کرده است که به همین دلیل، تامین سینک های ظرفشویی استیل با بالاترین کیفیت و با گارانتی ۵ ساله برنامه ریزی گردیده و اطمینان خاطر و رضایت کامل مشتریان را به خود جلب کرده است.

سینک جزء جدیدترین محصولات شرکت کن است که هم به صورت استیل هم به صورت گرانیت تولیداتی بسیار با کیفیتی دارد که دارای ابعاد 120 سانت ، 100 سانت ، 80 سانت و 60 سانت با نصب به صورت روکار ، توکار و زیر کورین می باشد. سینک های تولیدی کارخانه با ضخامت های ورق 0/8 میلیمتری و عمق لگن حدود 18 سانت تولید می گردد.

اشاره ای میکنیم به چندی از افتخارات این مجموعه که به شرح زیر می باشد:

  • دریافت جایزه محصول منتخب آیدیران،بخاطر بالاترین کیفیت طراحی
  • دارای نشان زرین تضمین کیفیت و مرغوبیت محصول در صنایع وابسته ساختمان
  • سینک ظرفشویی کن محبوب ترین برند به انتخاب مصرف کنندگان
  • برگزیده جشنواره ملی قهرمانان صنعت

برند کن فراتر از یک تولید کننده کالای خانگی می باشد. کن نامی است که از کمیت ها فراتر رفته و کانون توجهات را به سمت ارزش های خود جذب کرده است. کن نمادی است از مدیریت موفق که توانسته است با استفاده از زیر ساخت های توید و با استفاده از فن آوری روز دنیا و بکار گیری سیستم هایی نوین و تکنولوژی های روز دنیا از تولید خانگی به یک شرکت جهانی تبدیل شد. در سال 1362 با هدف تامین نیاز اشپزخانه برای اولین بار در ایران محصول جدیدی را متناسب با سلیقه ایرانی ها تولید نمود که از این محصول با نام هود یاد شده است به همین دلیل در ایران هود آشپزخانه در ایران هود کن شناخته شده تر است و همیشه نام کن را با خود به یدک می کشد

استقبال و حمایت از هود و سنک های کن از جمله توکار، روکار، گرانیتی، کورین و… با کیفیتی عالی برای مدیران و متخصصین متعهد و با دانش این مجموعه را تریب نموده است تا ضمن افزایش ظرفیت محصولات برای نیاز های داخلی، در اندیشه نفوذ در بازار جهانی شدن گام های لازم را برداشته و در بازار های خارجی همچون کشور های عراق، افغانستان، ترکیه و آفریقا حضور یافته و محصولات خود را به این کشور ها صادر نماید. هود کن در  جهت حضور در سطح های جهانی نیز از جمله اروپا و دستیابی استاندارد های جهانی، با ایجاد زیر ساخت های لازم و با استفاده از فن آوری و فرایند های نوین ساخت و مونتاژ، استفاده از جدید ترین سیستم های مدیریتی و تقویت واحد تحقیق توسعه و تیم مهندسی و نیز بهره گیری از بهترین متخصصان مجرب و متعهد کشور، بر روند رو به رشد خود افزوده است. با توجه به رشد فزاینده تقاضای مردم عزیز کشورما و زحمات و تلاش های بی وقفه آنان در سال 1380 هود کن تنوع محصولات خود را افزایش داد و علاوه بر تولید هود آشپزخانه، تولید مدرن ترین و با کیفیت ترین اجاق گازهای توکار در ایران را آغاز نمود.