هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محصولات آشپزخانه الماس

محصولات آشپزخانه الماس

محصولات آشپزخانه الماس: برند الماس ب بیش از 20 سال سابقه و تجربه در زمینه طراحی بهترین محصولات آشپزخانه در ایران می باشد که جناب آقای اکبریان مدیر عامل این شرکت می باشد، سینک الماس سال ها پیش شغل قالب سازی داشت و در این شغل مشغول به کار بود و در همین حین طراحی ها و تولیدات چشم گیر داشت.

این سابقه درخشان اقای اکبریان بود که با ایجاد کارآفرینی و حمایت از کالای داخلی تغییری در صنعت کشور به وجود آورد و این صنعت از چشم برخی منتقدین شاید کوچک باشد اما ارزش هایی که در آینده می تواند بگذارد بسیار بیشتر از این حرف ها می باشد.

چشم انداز سال های دور گذشته مدیر کارخانه الماس را دید که با توجه به سابقه کارخانه ی توایدی در زمینه قالب سازی آینده ی زیبایی برای این گروه تولیدی رقم خورد. چراکه تمام قالب ها تولیدی شده جهت تولید سینک ظرفشویی به راحتی با کمترین هزینه ممکن توسط خود کارخانه طراحی و تولید می گردد. سینک الماس با بیش از بیست سال سابقه طراحی و تولید انواع سیک های ظرفشویی جایگاه خود را در بازار داخلی بدست آورده است و با اقتدار خود را به تثبیت رسانیده است.

دقت در طراحی و ساخت محصولات آشپزخانه الماس

مجموعه کارخانه ساخت محصولات الماس قبل از تولید چندین ماه درحال شناسایی رقبایی چون: بیمکث، استیل البرز، کن، داتیس و… بودند و با شناسایی بازار پر رقابت و حساس شروع به ساخت محصولات آشپزخانه با برند معتبر الماس کردند.

هنوز هم این مجموعه در حال تولید قالب های جدید برای افزایش تنوع در کنار کیفیت مثال زدنی خودش است. سینک الماس محصولات خود را به سه دسته سینک ظرفشویی معمولی، نیمه فانتزی و فانتزی تولید و عرضه می کند.

چرا باید برند الماس را جایگزین دیگر برند ها کنیم؟

محصولات آشپزخانه الماس مثال زدنی است، با مزیت های محصولات آشپزخانه الماس نسبت به برند های دیگر می توانید با تفاوت های بسیار دقیق نسبت به قیمت، نوع ورق استیل، عمق زیاد در سینک های پرسی، طرح های کم نظیر، قالب یک تکه، بسته بندی محکم و زیبا، و ضمانت بی قید و شرط ده ساله آن است.

قیمتی مناسب در محصولات آشپزخانه الماس

تفاوت قیمت محصولات سینک الماس از آنجایی مورد بحث قرار می گیرد که قیمت مصرف کننده در بازار داخلی فعلی کاملا رقابتی است. این رقابت خیلی از کارخانه جات را تولیدی سینک ظرفشویی را به فکر افزایش کیفیت انداخت. کیفیتی که با قیمت های سر به فلک کشیده همخوانی داشته باشد. اما در ابتدا این کارخانه تولیدی بنای تولید خود را به روی قیمت مناسب در کنار کیفیت مثال زدنی گذاشته بود. شما می توانید بهترین سینک های توکار، روکار، زیر صفحه ای، گرانیتی، کرین را در سایت خرید آنلاین سینک الماس سیلور یراق خریداری نموده و از تخفیفات عالی سایت سیلور یراق بهره مند شوید امیدواریم توانسته باشیم به شما در انتخاب برند سینک ظرفشویی الماس کمک شایانی کرده باشیم شما می توانید سینک های برند الماس را به صورت تک لگن و دو لگن هم از سایت فروشگاه انلاین سینک سیلور یراق تهیه کنید.