هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

محصولات آشپزخانه داتیس

محصولات آشپزخانه داتیس

محصولات آشپزخانه داتیس: داتیس یکی از کارخانه تولیدی صنعتی داتیس در سال 1387 کار خود را در زمینه محصولات آشپزخانه شروع کرد و در زمینه  انواع اجاق گاز  های توکار و انواع هود، فر توکار و  انواع سینک ظرفشویی توکار، سینک ظرفشویی روکار و… را آغاز کرد و گفتنی است مجموعه تولیدات داتیس در نطقه صنعتی ایوانکی در 55 کیلومتری شرق تهران واقع شده است و این مجموعه توانسته است از ابتدای شروع فعالیت خود در زمینه لوازم تولید اشپزخانه تاکنون بیش از 120 مدل مختلف اعم از هود، فر توکار، و سینک ظرفشویی را به بازار ارائه دهد.

برند محصولات آشپزخانه داتیس

محصولات داتیس به 4 گروه تقسیم بندی می شوند که از جمله: اجاق گاز صفحه ای ، هود ، فر توکار و سینک ظرفشویی تقسیم می شوند که در ادامه بصورت موردی آن ها را مورد بحث قرار میدهیم.

همواره برند داتیس مشتریان خود را در اولویت قرار دادعه و پوشش سلیقه های مختلف مورد توجه همه ی تولید کنندگان لوازم آشپزخانه بوده است، شرکت داتیس تنوع بسیار زیادی در جنس و نوع محصولات در برند داتیس رو میشه خوب ارزیابی کرد.

اگر بخواهیم سینک های داتیس را بر حسب ویژگی های خوب آن خلاصه کنیم از جمله: سینک روکار، سینک توکار، سینک گرانیتی، سینک کرین، سینک زیر صفحه ای و… تقسیم بندی می شوند، تنوع در نمای ظاهری محصولات آشپزخانه داتیس اعم از نوع جنس، ضد خش، تنوع در نوع سینک این امکان رو به شما میده که بتونین به راحتی محصولی رو انتخاب کنین که هم از لحاظ کاربردی نیاز شما رو برطرف کنه و هم اینکه متناسب با سلیقتون باشه.

مثلا برای فضاهای کوچک یا اداری، این امکان هست که یک سینک کوچک تک لگن تهیه کنید یا برای محیط های بزرگتر از سینک های دو لگن بهره ببرید.

داتیس بهترین برند ایرانی محصولات آشپزخانه

از نظر ساخت محصولات آشپزخانه، مواد و متریال به کار رفته در محصولات داتیس می توان آن ها را محصولاتی با کیفیت و مرغوب عنوان کرد و همچنین برش های دقیق و حالت لبه ها به گونه ای می باشد که حس خرید یک سینک ظرفشویی با کیفیت را به شما القا می کند. سایز بندی ها و تنوع لازم در طول و عرض هم، متناسب با استانداردا های مختلف خوب پوشش داده شده است.

می توان گفت سینک ظرفشویی شرکت داتیس در رده کالاهای تولیدی داخلی مرغوب و با کیفیت قراردارد که با بسیاری از نمونه های خارجی همتراز خود توان رقابت را دارد.

سینک ظرفشویی داتیس

در انتخاب سینک ظرفشویی مناسب علاوه بر مقاومت، دوام و ضد زنگ بودن، قابلیت ارتجاعی در مقابل ضربه و دارای بودن سطحی صاف و یکنواخت و بدون درز و سوراخ، باید ضخامت و متریال استفاده شده نیز توجه کرد.

انتخاب مدل مناسب در بین انواع سینک ظرفشویی اعم از سینک های توکار ، سینک های روکار ، زیرکار و سینک شیشه ای بسته به نیاز شما دارد مثلا اینکه سینک ظرفشویی شما یک لگن داشته باشد یا دو لگن همگی بستگی به نیاز شما دارد.

شرکت داتیس توانسته در زمینه تولید سینک ظرفشویی کالا های مرغوب و با کیفیت تولید کند. از حیث مواد و متریال مصرفی سینک ظرفشویی داتیس یک محصول باکیفیت است. تنوع در ابعاد و نحوه چینش لگن هاهم بیشترین امکان انتخاب را برای مشتریان رقم زده است. شما می توانید تمامی محصولات داتیس را در فروشگاه انلاین سینک ظرفشویی داتیس سیلور یراق تهیه نمایید.