هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سینک روکار تک لگن

توضیحات

سینک روکار تک لگن: آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه است که روزانه همه افراد خانه بار ها و بار ها وارد آن می شوند و کار های مختلفی که دارند را انجام می دهند. آشپزخانه همچنین یکی از بخش های خانه است که می تواند با زیبایی خودش به زیبایی منزل اضافه کند و به همین دلیل هم این قسمت از خانه شما، محبوب ترین بخش خانه در نظر خانم های خانه دار است. خانم های خانه، بیشتر از بقیه وقت خود را در خانه می گذرانند و از این زمان، بیشتر آن را در آشپزخانه مشغول انجام دادن کار های مختلف هستند. اصلا به خاطر همین است که به آشپزخانه قلب تپنده خانه می گوییم.

سینک های ظرفشویی در میان دیگر تجهیزات آشپزخانه مثل اجاق، فر، هود و دیگر وسایل مختلف، یکی از مهم ترین لوازم آشپزخانه است که باید در خرید آن به بسیاری از نکات دقت کنید. سینک های ظرفشویی بیشترین کارایی را در بین تجهیزات آشپزخانه دارند و بعد از کابینت های آشپزخانه شما، بیشترین تاثیر در زیبایی آشپزخانه نیز متعلق به این سینک هاست.

سینک های روکار تک لگن، یکی از دسته های سینک های رایج است که در میان دیگر سینک های ظرفشویی، طرفداران بسیاری زیادی دارد. سینک روکار تک لگن، روی کابینت شما قرار میگیرد و در طرح ها و نقش های مختلف و با متريال های مختلف، می تواند به زیبایی آشپزخانه شما بیافزاید.

این نوع سینک ها، همچنین به خاطر تک لگن بودن، فضای کمتری را اشغال می کنند و برای آشپزخانه های کوچک یا مطبخ ها، بسیار کاربرد دارند و مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا قیمت سینک های ظرفشویی با یک لگن نیز کمتر از سینک های ظرفشویی دولگنه می باشد.

انواع سینک های ظرفشویی

سینک ظرفشویی یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که باید برای آشپزخانه خود خریداری کنید. یکی از چیز هایی که می توانید به شما درباره داشتن بهترین انتخاب برای خرید سینک ظرفشویی خوب کمک کند، آشنایی با انواع مختلف سینک است. سینک های ظرفشویی در سه روش مختلف دسته بندی می شوند که در ادامه با همه آنها آشنا می شویم. دسته بندی های مختلف  انواع سینک ظرفشویی عبارتند از:

  1. انواع سینک ظرفشویی تعداد لگن
  2. انواع سینک ظرفشویی نحوه نصب
  3. انواع سینک ظرفشویی متريال
انواع سینک ظرفشویی

انواع سینک ظرفشویی

انواع سینک از نظر تعداد لگن

سینک های مختلف از نظر تعداد لگن به سه دسته سینک ظرفشویی تک لگن، دو لگن، چند لگن تقسیم می شوند. سینک های دو لگن، در واقع همان سینک های ظرفشویی چند لگن هستند اما از آنجایی که بسیار رایج و پرطرفدار هستند که در دسته جداگانه ای قرار می گیرند. سینک های ظرفشویی با تعداد لگن های متفاوت، ابعاد مختلفی نیز دارند و همانطور که می دانید، ابعاد سینک ظرفشویی، یکی از مهم ترین ویژگی های سینک ظرفشویی است که باید در هنگام خرید به آن دقت داشته باشید.

سینک های ظرفشویی تک لگن معمولا با ابعاد مناسب تر و گاها کوچک تری تولید می شوند که این موضوع باعث می شود که این سینک ها برای آشپزخانه ها کوچک و مطبخ های بسیار پرکاربرد باشند. سینک های دو لگن نیز معمولا با سایز معمولی درست می شوند و به همین خاطر هم حالت معمولی سینک ها از نظر تعداد لگن هستند.

سینک های ظرفشویی چند لگن نیز معمولا در سایز های بسیار بزرگ تولید می شوند و در رستوران ها به کار گرفته می شوند. اما سینک های چند لگنی که برای منازل طراحی می شوند، طراحی های خاصی دارند و معمولا به صورت سفارشی تولید می شوند.

انواع سینک از نظر نحوه نصب

سینک های ظرفشویی از نظر روش نصب شدن نیز به سه دسته تقسیم می شوند:

  1. سینک ظرفشویی روکار: حالت رایج سینک ها از نظر روش نصب سینک های روکار هستند. سینک های روکار از بالا نصب می شوند و در واقع روی سینک قرار می گیرند و بیشتر سینک ها با این روش تولید می شوند. نصب این سینک ها کمی راحت تر از نصب دو مدل دیگر سینک است و نگهداری آن نیز بسیار راحت تر است و احتمال زنگ زدگی آن کمتر است.
  2. سینک ظرفشویی توکار: سینک های توکار نیز یکی از دسته سینک هایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد و همچنین خریداران بسیار زیادی دارد. سینک های توکار به این شکل نصب می شوند که از پایین و داخل کابینت در جای خود قرار می گیرند و از پایین به کابینت می چسبند یا پیچ می شوند. سینک های ظرفشویی توکار، تقریبا هم سطح کابینت قرار می گیرند و این باعث ظرافت بیشتر آنها نسبت به سینک های روکار می شود و ظرافت بالاتر مراقبت بیشتری نیز نیاز دارد و باید همیشه بعد از استفاده آن را با حوله خشک کرد تا زنگ نزند.
  3. سینک ظرفشویی زیرکار: سینک های زیرکار یا سینک های زیرکابینتی، مثل سینک های توکار از پایین، در جای خود نصب می شوند اما یک تفاوت کوچک وجود دارد. سوراخی که برای این سینک ها بریده می شود، کمی کوچک تر از سینک است. این موضوع باعث می شوند که سینک، زیر کابینت قرار بگیرد که در نظر بسیاری از افراد، بسیار زیباست و جذابیت بسیاری دارد. ظرافت این سینک ها، کمی بیشتر از سینک های توکار است و این باعث می شود که نیاز به مراقبت از آنها بیشتر شود.

انواع مختلف سینک های ظرفشویی

تعداد لگن / نحوه نصب روکار توکار زیرکار
تک لگن سینک تک لگن روکار سینک تک لگن توکار سینک تک لگن زیرکار
دو لگن سینک دو لگن روکار سینک دو لگن توکار سینک دو لگن زیرکار
چند لگن سینک چند لگن روکار سینک چند لگن توکار سینک چند لگن زیرکار

انواع سینک روکار تک لگن از نظر متريال

سینک های ظرفشویی با انواع مختلفی از متريال ساخته می شوند و هر متريال ویژگی های مخصوص خود را دارد. سینک روکار تک لگن از متريال های خاص و متنوعی تولید می شود که در ادامه قصد داریم تا برخی از آنها را معرفی کنیم.

استیل و استیل ضد زنگ

یکی از متريال هایی که در حال حاضر از آن در تولید سینک های ظرفشویی به مقدار زیاد استفاده می شود و بیشتر سینک های ظرفشویی از این نوع ساخته می شوند که هم اقتصادی تر است و قیمت مناسبی دارد و هم به دلیل ضد زنگ بودن، زود خراب نمی شود که ویژگی بسیار خوب و مهمی است. البته معمولا به دلیل اینکه این متريال از باقی متريال ها رایج تر است به این نوع سینک ها، سینک های ظرفشویی معمولی نیز گفته می شود.

شیشه

یکی از محبوب ترین انواع سینک های ظرفشویی، سینک های شیشه ای هستند که از دسته جذاب ترین سیتک های ظرفشویی می باشند. سینک های شیشه ای بیشتر به این شکل تولید می شوند که یک لایه از شیشه را روی یک سینک استیل می گذارند و این کار باعث می شود که زیبایی این سینک های بسیار بیشتر شود. البته سینک های تمام شیشه ای نیز تولید می شوند که بسیار با کیفیت هستند و زنگ هم نمی زنند، اما ممکن است در اثر یک ضربه محکم بشکنند.

انواع جنس سینک ظرفشویی

انواع متريال سینک ظرفشویی

گرانیت

امروزه بسیاری از سینک های ظرفشویی از سنگ گرانیت ساخته می شوند که ویژگی های بسیار زیادی دارد و شما میتوانید به عنوان یک سینک خوب و با کیفیت آن را خریداری کنید و تا مدت ها از آن استفاده کنید. سینک ظرفشویی گرانیتی ضد خط و خش، ضد زنگ، ضد ضربه و بسیار مقاوم، ضد حرارت، ضد لکه و بسیار شیک و زیبا هستند که این دلیل محبوبیت بسیار این نوع سینک ها در ایران است.

سرامیک

یکی دیگر از متريال هایی که برای تولید سینک های ظرفشویی از آنها استفاده می شود، سرامیک است که به وسیله آن سینک های ظرفشویی سرامیکی با کیفیت بالا تولید می کنند که ویژگی های بسیار خوبی دارد. تقریبا ویژگی های سینک های سرامیکی و سینک های گرانیتی شبیه به هم می باشد و تفاوت آنها در در مقدار حرارتی است که تحمل می کنند و طرح نقشی که این سینک ها دارند.

سنگ های مختلف

یکی دیگر از دسته سینک های مختلف از نظر متريال ساخته شده، سینک های سنگی هستند که خودشان به دسته های مختلفی همچون سینک های کورین، سینک های مرمر یا انواع دیگر تقسیم می شوند. سینک های ظرفشویی سنگی نیز یکی دیگر از انواع با کیفیت و محبوب سینک در جهان هستند که طرفداران زیادی دارند.

قیمت سینک روکار تک لگن

قیمت، همیشه یکی از مهم ترین معیار ها در خرید انواع و اقسام محصولات است و معمولا مردم در همه جای جهان به قیمت اجناسی که قصد خرید آنها را دارند، اهمیت بسیار زیادی می دهند. اگر شما دوست دارید که یک سینک روکار تک لگن برای منزل خود تهیه کنید می توانید این کار را در وب سایت سیلور یراق انجام دهید و سینک روکار تک لگن مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و کیفیت بالا خریداری کنید و در منزل خود نصب کنید.

سینک روکار تک لگن

سینک روکار تک لگن بخرین یا سینک روکار دو لگن

یکی از سوالات مهم قبل از خرید سینک ظرفشویی این است که سینک ظرفشویی که فصد خرید آن را داریم، تک لگن باشد یا دولگنه؟ انتخاب بین این دو مورد یکی از پیچیده ترین کار های تزئین آشپزخانه است. که متاسفانه از دست ما هم کمکی بر نمی آید. در واقع جواب این سوال را فقط خود شما می دانید و شما هستید که باید به جواب این سوال برسید!

سینک های روکار تک لگن در بین انواع مختلف سینک ظرفشویی که در جدولی در بالا با آنها آشنا شدیم، بعد از سینک های روکار دولگن؛ بیشتری تعداد خریدار را دارند و محبوبیت بسیار زیادی دارند.  اینکه کدام مدل سینک های روکار را خریداری کنید، کاملا به سلیقه و شرایط شما بستگی دارد و ما فقط می توانیم شما را راهنمایی کنیم. هر دو نوع سینک بسیار ظریف و زیبا هستند و از لحاظ ظاهری تفاوت آنچنانی ندارند.

اگر کارایی یا فضای بیشتر مهم است، می توانید از نوع سینک روکار دو لگن استفاده کنید اما اگر قیمت یا کوچک بودن و ظرافت بیشتر مهم است قطعا سینک روکار تک لگن، کاربرد بیشتر برای شما خواهد داشت. قیمت سینک های تک لگن نیز معمولا از نمونه های مشابه دو لگن، مناسب تر می باشد.

خرید سینک روکار تک لگن

اگر قصد خرید سینک روکار تک لگن را دارید و دوست دارید که آشپزخانه یا مطبخ منزل خود را با یک سینک روکار تک لگن شیک و زیبا تزئین کنید؛ می توانید خرید خود را در سیلور یراق؛ وب سایت اینترنتی خرید تجهیزات آشپزخانه، انجام دهید و سینک های موردنظر خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت خریداری کنید و با خرید اینترنتی در سایت ما در هزینه و زمان زیادی نیز صرفه جویی کنید.

شما می توانید سینک های ظرفشویی روکار تک لگن مورد علاقه خود را در وب سایت سیلور یراق، پیدار کرده، با یکدیگر مقابسه کنید، سپس بهترین گزینه را انتخاب کرده و با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به صورت اینترنتی خریداری کرده و سینک روکار تک لگن مورد نظر خودتان را درب منزل تحویل بگیرید.

سینک اخوان کد 134 روکار
سینک اخوان کد 134 روکار

سینک ظرفشوییسینک ظرفشویی اخوان

سینک اخوان کد 31 روکار
سینک اخوان کد 31 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

1,521,400تومان 1,256,000تومان
OFF 17.4%
سینک اخوان کد 37 روکار
سینک اخوان کد 37 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 38 روکار
سینک اخوان کد 38 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک اخوان کد 38 روکار
سینک اخوان کد 38 روکار

سینک ظرفشویی اخوانسینک ظرفشویی

سینک استیل البرز مدل 165روکار
سینک استیل البرز مدل 165روکار

سینک ظرفشویی استیل البرزسینک ظرفشویی

852,000تومان 690,120تومان
OFF 19%
سینک استیل البرز مدل 608 روکار
سینک استیل البرز مدل 608 روکار

سینک ظرفشویی استیل البرزسینک ظرفشویی

1,861,000تومان 1,507,000تومان
OFF 19%
سینک استیل البرز مدل ۷۱۱ روکار

سینک ظرفشویی استیل البرزسینک ظرفشویی

1,570,400تومان 1,271,000تومان
OFF 19.1%
سینک استیل البرز مدل170 توکار
سینک استیل البرز مدل170 توکار

سینک ظرفشویی استیل البرزسینک ظرفشویی

981,100تومان 742,848تومان
OFF 24.3%